הפלה - בעד או נגד? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלה - בעד או נגד?

Rule The Pc

הפלה - בעד או נגד?  

1004 הצבעות

1. 1. הפלה - בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני נגד.....

זה רצח לכל דבר......

התינוק שהורגים יכול לחיות חיים מאוד יפים וטובים ואין לאפחד זכות - כולל האשה ההרה..... להרוג אותו

היא הביאה את זה על עצמה..... אם היא חשבה שהיא מספיק גדולה וחכמה כדי לעשות סקס היא גם תתמודד עם ילד.......

וגם אם היא אמא חרא תצא..... מה שיכול להיות שיקרא כי מי שרוצה לעשות הפלה לא נראה לי ממש אכפת מהתינוק.....

אולי אני יוצא מהקשר אבל - למה אפשר "לחוס" על בן אדם זקן שעומד למות ולעשות לו המתת "חסד" ואי אפשר לרחם על תינוק שבטח יהיו לו חיים יותר טובים מאשר הזקן שימות גם ככה בקרוב?

גם יש כל מיני של אולטרהסאונד שמראים את התינוק אשכרה נלחם עם הרופא הרוצח....

אפחד פה לא אלוהים ואפחד לא רשאי לקבוע מי יחיה ומי ימות....... היא הביאה את זה על עצמה שתקבל את זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אתה צודק אבל אתה לא יכול לבקש מבחורה לא לעשות סקס עד גיל 26 שהיא תחליט שהיא מספיק בוגדת להיות אמא

לדעתי זה מעשה אחראי לעשות הפלה, האמא לוקחת על עצמה את האשמה של "המתת תינוק" כי היא יודעת שהיא לא מוכנה לזה

ושהיא לא מוכנה לזה לבן שלה יכול להיות חיים אומליים, כי היא לא יכולה לתקצב אותו ולא יכולה להעניק לו מה שהוא צריך בשביל לצאת נורמלי

היא לא יכולה לקבוע מי ימות ומי יחייה, אבל זה הבן שלה והיא מחליטה אם להוליד אותו לאוויר העולם

אמא שמחליטה לא להוליד את הבן שלה יודעת מה היא עושה, כמו שכתבתי קודם יכול להיות לזה סיבות שהיא לא מספיק בוגרת ואין לה מספיק כסף

תראה את המשפחות שהילדים שלהם יוצאים מתוסבכים בגלל חוסר תקציב ומשפחות הרוסות

נכון שזה עדיף שבן יצא מטורף מאשר ימות, אבל תראה את זה בתור לא נולד מעולם.. שהיא תעמיד את המשפחה שלה על הרגליים לפחות במצב שיש אווירה טובה ואבא נורמלי ואוכל על השולחן.. אז היא תוכל להוליד את הבן שלה לעולם טוב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי אתה כזה נאור,נראה מה יהיה איתך מתי שתכניס מישהי להריון אז אני יהיה בטוח שתהיה תומך דגול בהפלות,הילד של האישה זכותה ואתה לא תקבע לאיזה מה לעשות עם הגוף והילד שלה!

עדיף שלא יחיה בכלל מאשר שיחיה עם אמא שלא רוצה אותו ואבא שבכלל לא בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לתת דוגמא: (אמיתי)

לא בבית הספר שלי (בית סםר ליד) ילדה ניכנסה להריון בגיל 13, ועשתה הפלה (זה היה בעיתון של העיר)

אז מה אתה הייתה מצפה ממנה לעשות? לגדל את הילד???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להכניס מישי להריון בטעות...... זה קורה רק לאנשים שעושים את זה פעמיים בשבוע כהרגל...... ושוכחים מה זה אמצעי הגנה

ואם זה יקרה מה שממש לא נראה לי אני לא אהיה "לא בתמונה" אבל זה לא דיון עליי.....

אם היא חושבת שהיא מספיק אחראית כדי לעשות סקס היא בטח מספקית אחראית כדי לגדל ילד...... אבל מה...... זה לא ככה כל אחת עכשיו מזדיינת ונכנסת להרין.... היא נכנסה לזה שתלמד לקח אבל זה לא עונש זה מה שהיא הביאה על עצמה.....

אני לאדע ממש מה אחוז הנשים שמתחרטות אחרי הפלה אבל נראה לי שהוא די גבוה.... זה לא אחראי לעשות הפלה זה לא אחראי להכנס להריון בלי לרצות..

נשים שלא מסוגלות לשמור על רגליים סגורות ונכנסות להריון בטעות ואומרות שהן לא חייבות כלום לאפחד ועושות הפלה בכלל לא רשאיות לפי דעתי להוליד ילדים בשאר החיים שלהן כי אם הן לא שמות על התינוק שלהן והן כל כך אכזריות שאין להן בעיה שבתוך תוכן רוצחים את הילד שלהן הן יהיו אמהות גרועות גם מתי שהן ירצו ילד......

אחת שלא יכולה לשמור על רגליים סגורות ונכנסת להריון בטעות אל לוקחת על עצמה את האשמה ומגדלת את הילד (לקחת אשמה זה לא לעשות הפלה זה לגדל את הילד) היא מישהי שיכולה לגדל ילד כי אכפת לה ממנו בלי שהיא מכירה אותו בלי שהיא יודעת אם הוא אוהב אותה או לא.......

נראה לי יש יותר סיכוי גדול שמי שתצא אמא חרא זאת ההיא שמוכנה לעשות הפלה מאשר זאת שיולדת את הילד בזמן שהיא לא מוכנה לו......

יש ילדים שיש להם פחות כסף והורים שלהם אוהבים אותם והם יותר מאושרים מילדים שיש להם כסף והורים שלהם הם אנשים זבלים...

עריכה:

בקשר לזאת שעשתה הפלה בגיל 13 אני לאדע אם היא רצתה לעשות את ההפלה או הורים שלה אבל מה שבטוח שגם ככה החיים שלה נדפקו.....

לאדע מה להגיד שתלמד עד כתה ט' (כולל) ותמנסה לעשות בגרות מינימלית ולגדל את הילד בעזרת ההורים שלה.......

ההורים שלה גם די אשמים.... מי מגדל ילדה שנותנת בגיל 13??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אמצעי מניעה לא תופסים במאה אחוז

אני מכיר אשה שנכנסה להריון מקריעה של קונדום, מה אז ?

דבר שני לקחת אחריות ולאהוב את הילד זה לחשוב עליו מההתחלה

חשבת פעם על הפלה מדאגה לילד?

נכון שיש ילדים שגדלים טוב גם שהמשפחה לא מתוקצבת טוב

אבל מה עם ילדים עם משפחות מפורקות? שלאמא יש עוד תוכניות בחיים והיא לא נשואה?

אל תשכח שרוב (לפחות 80 אחוז) מההפלות, אלה משפחות שלא בנויות טוב והם לא איזור נורמלי לגדל ילד

אשה לא תעשה הפלה כי לא מתאים לה ילד השנה יאאלה נעשה שנה הבאה, זה לא הולך ככה.. זה רק עם סיבות חריגות שלדעתי רובם מוצדקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה רק לאנשים שעושים את זה פעמיים בשבוע כהרגל

dude......

היא נכנסה לזה שתלמד לקח

תלמד לקח אהה? מה אתה חושב ימנע ממנה לזרוק את התינוק שהיא לא רצתה מראש? לזרוק אותו באיזה פחון? או סתם לא להתייחס אליו?

איך בדיוק תוכל להכריח אותה לתת לתינוק חום ואהבה כמו שהוא צריך..?

אז אולי לימדת אותה לקח אבל בדרך אימללת חיים של עוד בן אדם שיקלל למשך כל חייו את היום שבו הוא נולד.

כל מה שיצרת זה עוד סבל. היה עדיף מראש שלא היה נולד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה אפשרי לעשות הפלה זה יגדיל את האחוז של נשים שנכנסות להריון בטעות........ כי תהיה להן את האופציה הזאת.... ונראה לי דופק להן את החיים יותר לעשות הפלה מאשר לגדל ילד.... (אבל אני לא אשה אז לאדע)

אפשר למסור לאימוץ!!

עריכה:

מה אתה חושב שזה "קטנטנות" ? החיים שלהם בזבל יותר ממה שאתה יכול לתאר לעצמך...

מדבר מניסיון?

אני מכיר טוב מאוד מאוד מישהו מאומץ והחיים שלו נהדרים......

אולי לא כולם ככה..... עדיף להם לחיות בידיעה או אפילו לא בידיעה שהם מאומצים מאשר לא לחיות......

ואם הם יגדלו בבית יתומים כל החיים שלהם... גם עדיף...

אי אפשר לקחת ממישהו את החיים בגלל הספק שאולי יצאו לו חיים חרא

אז אם ככה תרשו לי ללכת עם M16 ברחוב ופשוט לירות בראש לאנשים שאני חושב שאין להם חיים כיפיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...