חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - עמוד 8 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז מדוע מחקת את התמונה שמראה את המעבד על 54 מעלות בעומס? זה גורם לקירור להראות נוראי, וכמו כל פעם שמישהו מזכיר את זה, אתה מתעלם, כמו שתתעלם מההודעה הזאת ככל הנראה.

מספיק עם השטויות, עשית את שלך, לא הצלחת, אין טעם לנסות ולהמשיך, הרי אנחנו יודעים שאתה משקר...

ידידי היקר ...... התמונה לא נמחקה היא הועברה ..... והסיבה לכך היא שהתמונה צולמה לפני ההרכבה של הקירור .... עוד בזמן הטסט.

צר לי שבילבלתי אותך ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הועברה, צירוף מקרים מעניין...

למה לא לצלם סרטון של המסך כשהמחשב מריץ פריים? אבל אני בטוח שתמצא דרך לזייף גם את זה (דוגמאת שימוש ב screenshot של התוכנה, שינוי הטמפרטורה ולשים בתור רקע).

או אולי אני פשוט ישים את התמונה שמחקת?

31919938.Resizeofload.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי מספיק הבנו שהוא רימה אין צורך לטחון מים

כל אחד עם טיפה אינטליגנציה יבין שזה לא הולך לשום מקום

כן, אבל זה הכי כיף שהיה לי באינטרנט בכמה שנים, חוץ מהפלאש This Land ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תאוריות קונספירציה? ???

הפעם זה באשמתי... משום מה היה נדמה שלי שהטמפרטורות היו 45 וההפרש 34, אך אחרי שבדקתי את עצמי תיקנתי, לצערי חלפו דקה וחצי בהן כבר ציטטו אותי.

ואיך אני אמור לדעת שאתה עשית את זה?

לפי הפרופיל ש- montynet בנה לעצמו בשירשור הזה לא הייתי מתפלא אם הוא היה עושה את זה.

בכל מקרה אני מתנצל לכל הנוגעים בדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי קריאה של הת'ארד....

ככה אני אישית לא קונה דברים בעיניים עצומות אישית אני הייתי מחכה שאתר גדול

יעשה ביקורת ואז נראה תוצאות כל מי שענה פה ודיבר לדעתי זה היה סתם "לטחון מים"

ושאלה קטנה עיבוי לא קורה רק מתי שהטמפ מתחת ל0 ?!

ולממליץ המערכת אם תוכל לעשות SNAP של המערכת בIDEAL והמערכת בLOAD עם תוכנה

כגון PRIME זה יעזור מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקבתי אחרי התרד הזה מההתחלה, וזה אחד הדברים היותר הזויים ששמעתי.

מעניין מה עובר ל-montynet הזה בראש שהוא חושב שכולם פה מטומטמים (קלטו אותך עוד בהתחלה, היית צריך לחתוך מהשטות הזאת)

יותר נכון מה האינטרס שלו להלחם ככה בשינים למען הקירור הזה...

(אני בטוח ש-$$$ ועוד $$$)

אוףףף אני סתם מוסיף פה לספאם ולטחינת מים שהולכת פה, אני מציע למצות את הסיפור הזה עכשיו ולנעול את התרד למנוע את הספאם הטיפשי הזה)

דרך אגב, אני ממליץ שהת'רד הזה יהיה מתומצת, כדי שאחרים יהנו מהסיפר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשתי את זה כבר...

אני מבקש פריים כפול כי הHT מופעל. (תתקין את זה בשתי סיפריות שונות ותפעיל פעמיים).

תודה.

בקשו את זה כבר הרבה פעמים, אבל הוא עדיין ממתין לאוטו קרח שיביא לו בלוקים ובינתיים מקלל את כולם..

MORTZKING נראה לך שאם הוא היה יכול להתייחס עניינית הוא לא היה עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שרוצה לדעת: הת'רד הזה לא ננעל בגלל שתי סיבות:

א. לתת פה של המוצר בידי הצוות שלנו ברגע שיתאפשר (ככל הנראה במהלך השבוע הבא אם ירצה השם).

ב. לאפשר תגובות והמשך דיון ענייני במידה והספאם יפסיק.

בינתיים אני מבקש מכולם להפסיק את הספאם. דיברנו מספיק, מיצינו וכולנו מעורים בנושא זהות פותח הת'רד. אם יש לכם פרטים על המוצר או על הביצועים שלו שאתם מעוניינים לשתף, זה המקום. הודעות בנושא אחר אתם מתבקשים לא לשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושאלה קטנה עיבוי לא קורה רק מתי שהטמפ מתחת ל0 ?!

לא, זה בכלל לא קשור.

באוויר כמו שכולכם יודעים נמצאים אדי מים(אחוזי הלחות). לאוויר יש כמות מסוימת של מים שהוא מסוגל להכיל בתוכו, שנקראת ספיקת מים(הגיוני אה?).

100% לחות אומר שהאוויר מכיל את כל המים שהוא יכול להכיל, 0% לחות אומר שהוא לא מכיל מים כלל.

ספיקת המים של האוויר היא ביחס ישר לטמפ' שלו, כלומר ככל שטמפ' האוויר יורדת, הוא יכול להכיל פחות מים.

מכאן שאם במ"ק אוויר בטמפ' 40 מעלות היו X סמ"ק מים שהם 70% לחות נגיד, אז ב 30 מעלות צלזיוס, מכיוון שספיקת האוויר ירדה ביחד עם הטמפ',  אותם X סמ"ק מים שהיו ונשארו באוויר, יהוו עכשיו יותר מ 70% לחות, נגיד 75%(סתם מספר להמחשה). כלומר עקב ירידת הטמפ' עלתה הלחות מ 70% ל 75%, כלומר האוויר מכיל בתוכו 75% מכמות המים שהוא מסוגל להכיל בטמפ' הנ"ל.

אם נקרר את האוויר עוד קצת, נגיד ל 25 מעלות, אותם X סמ"ק מים יהוו עכשיו 80%(שוב, כל המספרים פה הם להמחשה בלבד!!).

נגיד והצלחנו לקרר את האוויר ל 15 מעלות,הורדנו גם את ספיקת המים של האוויר, עכשיו כבר תופסים אותם X סמ"ק מים 100% מספיקת המים של האוויר.

כלומר האוויר לא יכול לאכלס עוד מים בתוכו.

עכשיו נגיד והצלחנו להוריד את המים ל 10 מעלות, יש לנו עכשיו מים שתופסים 110% מספיקת המים של האוויר. לכן האוויר יאכלס 100% מים, כלומר יהיה הכי לח שהוא יכול להיות, ועוד יישאר לנו עודף מים. עודף המים הזה, לא יכול להיטמע באוויר, כי האוויר מנצל את כל המקום שיש לנו בכדי לאכלס מים, ולכן מחוסר מקום, יהפכו עודף אדי המים לטיפות מים. זהו בעצם העיבוי.

כאשר קיררנו נגיד את המעבד ל  -20 מעלות(שוב אני מזכיר בכדי למנוע אי הבנות, סתם מספרים), האוויר שבא במגע איתו מתקרר מאוד, אולי אפילו עד 0 מעלות, ואז כמו שראינו קודם, נוצר לנו עודף מים באוויר שנמצא בסמוך למעבד, ולכן יווצרו טיפות על המעבד.

אני חושב שאני לא צריך להסביר שטיפות על המעבד=קצר=אסון.

מקווה שעזרתי פעם אחת ולתמיד לכולם להבין מדוע מתרחש עיבוי, באיזה תנאים, ואיך ניתן למנוע אותו(ע"י מניעה מהמעבד להגיע לטמפ' נמוכות מדי שיגרמו לטמפ' אוויר נמוכה מדי שתגרום לעודף מים שיגרום לקצר).

נ.ב.

אם איפשהו בהסבר משהו לא מובן או שטעיתי במשהו, אל תהססו להגיב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...