חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - עמוד 12 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורן ..... אני לא יודע אם שמת לב אבל אנחנו מתעסקים פה עם לוזרים קטנים .....

מזמינים אותם והם מוצאים תירוצים ...... הם עדיין לא הבינו שיש לשנינו את המוצר הזה ....

ממש אדיוטים .

צריך גם קצת שכל בשביל להבין שאנחנו לא קשורים לחברה ..... הם יושבים איפה שהו במרכז .... ואנחנו בצפון ....

ממש מקום אידיאלי לעבוד בו ועוד למהנדסים .... חי חי חי

הטמטום פה חוגג .....

אולי תקראו את כל מה שכתוב פה .... ואז תבינו ..... במקום לשחק בבלשים מפגרים ?????

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול... ;D , אני מבין שאחרי 9 שעות של ריפ רצוף שזה בערך 36 סרטים אתה מקודד את כולם במקום שנשאר לך בדיסק וצורב אותם (נגד החוק ד"א) לילדים נזקקים? אני הייתי ממליץ עליך להדלקת משואה בשנה הבאה... חסיד האומה... פרס ישראל...

כמה רואים שאתה ממש לא מבין ח ח ח בכדי לקודד בקידוד DIVX באכות קרובה ל המחשב יעבוד על סרט אחד 8 שעות (פלוס מינוס) בתנועה איטית .

אתה כ"כ לא מבין אז למה אתה עונה כך בזילזול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow2

תראו גם אני וגם החבר שלי משעריה מחוברים באותו זמן!

אל תגידו שאנחנו אותו אחד

ברוך הבא לפורום ;) יש לך אפשרות לעזור בצריבת VCD לנזקקים כדי שיוכלו לנגן אותם בנגן החדש שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש רובין הוד של עולם המחשבים -

חשבת במקום לחלק לנזקקים צרוב לחלק להם אוכל...

אני גם עושה את זה כל יום חמישי בשכונת נוה שאנן - אנחנו אוספים אוכל שנאסף ומחלקים לנזקקים - כל בנאדם מקבל רשימה של 10 אנשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו את המשפט הבא:

תגידו את האמת, לא יותר קל להודות שאתמול הגבתם מאותו מחשב (לפחות) למרות שאמרתם שאין לכם קשר?... זה יעשה לכם יותר כבוד מאשר כל תירוץ שתמצאו.

עריכה:

G.I.J.O

אתה ו G.I.J.O2 לא אותו בנאדם נכון?

;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

orenliat אתה כזה אפס עלוב! חחחחח אתה כל כך מסתבך בשקרים של עצמך זה כל כך משעשע חחח.

רק שתדע לך כמו ה TR SP לא מגיע ל 55 מעלות במאמץ (עם שילוב של מאורר נורמאלי). ואם אתה לא יודע, מה שמעיד על איכותו של הקירור זה או אחר היא היכולת שלו להחזיק את המעבד כמה שיותר קריר בזמן מאמץ WHO GIVES A FUCK ABOUT IDLE TEMPS ?! יש לי את ה VANTEC AERO FLOW ב 150~ שח שמחזיק את המעבד שלי ב 45 מעלות במאמץ!! והמעבד שלי הוא אחד החמים ... WILLI 0.18 לעומת המעבד שלך שהוא 0.13 ...

קיצר לך לרוטר ותנסה לעבוד על אנשים תת רמה כמו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מים אתם טוחנים פה יאללהההה

הם אומרים שהם לא אותו אחד, אתם אומרים שלא וזהו נגמר הסיפור.

הפלטייה הזה מגיע ל 19 במנוחה ול55 בעבודה, לא בשבילי. הם חושבים שזה משתלם, סבבה שיהנו.

אתם לא חושבים שזה טוב(כמוני)? יופי אל תקנו.

רק תפסיקו כבר לחזור על עצמכם ולהמציא תיאוריות(גם מי שתקף את מוניט וגם מונטיט בעצמו).

פשוט לא יאומן, 25 עמודים(כולל התרד הקודם) שטוחנים מה שאפשר לסכם בחצי הודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

orenliat אתה כזה אפס עלוב! חחחחח אתה כל כך מסתבך בשקרים של עצמך זה כל כך משעשע חחח.

רק שתדע לך כמו ה TR SP לא מגיע ל 55 מעלות במאמץ (עם שילוב של מאורר נורמאלי). ואם אתה לא יודע, מה שמעיד על איכותו של הקירור זה או אחר היא היכולת שלו להחזיק את המעבד כמה שיותר קריר בזמן מאמץ WHO GIVES A FUCK ABOUT IDLE TEMPS ?! יש לי את ה VANTEC AERO FLOW ב 150~ שח שמחזיק את המעבד שלי ב 45 מעלות במאמץ!! והמעבד שלי הוא אחד החמים ... WILLI 0.18 לעומת המעבד שלך שהוא 0.13 ...

קיצר לך לרוטר ותנסה לעבוד על אנשים תת רמה כמו שם.

אתה כזה לוזר מטומטם ..... כנראה אתה ילד קטן ....

כשה - tr-sp ירד מתחת לטמפטרורת החדר תגיד לנו ..... עד אז תסתום את הפה .... כי זה מוכח שה activecool עובד טוב יותר ....

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה רואים שאתה ממש לא מבין  ח ח ח בכדי לקודד בקידוד DIVX  באכות קרובה ל המחשב יעבוד על סרט אחד 8 שעות (פלוס מינוס) בתנועה איטית .

אתה כ"כ לא מבין אז למה אתה עונה כך בזילזול .

תשמע דוקא עלית על התחום היחידי שאני טיפונת מכיר. אז קודם כל DIVX זה לא VCD, אז תחליט. ושנית על פנטיום 1.6 גיגה זה לוקח פחות אז על 3.2? ושלישית עוד לא הבנתי, יש להם נגני מהסוג שמנגן DIVX, כלומר מהיותר יקרים לילדים הנזקקים? או שיש להם מערכות מחשב בבית לאלה שאין להם כסף לאוכל ואתה מחלק להם אוכל? ולמה אמרת RIP 9 שעות? אה! התכוונת קידוד של 9 שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...