חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

הנה שוב מתכנסים חברי הפורום הספציפיים ומנסים לחולל קוסנפירציות ותעלומות מענינות. כדאי לשים לכם ב-Custom Title "בלשי הפרום".

אחלה של טמפ' אבל אני ראיתי ביקורות על ACTIVE COOL ששם הם לא קיבלו תוצאות כל כך מזהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

19 מעלות במנוחה...זה סתם נתון לא חשוב ולא מעניין... P4 ידועים בטמפ' מנוחה נמוכה (חח יצא חרוז).

54 מעלות תחת פריים (אפילו לא על 100%) זה כבר נראה יותר מציאותי.

קדימה חברה רוצו לקנות יהיו לכם יופי של טמפ' במנוחה  ;)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר , הגרסה הנוכחית שקיימת אצלנו היא הגרסה הקודמת של הקירור , לא גרסת הD , והיא מותאמת למעבדים עד 3 גיגהרץ מבחינת , והביצועים שלה עם מעל לא ממש רלוונטיים .

על פרסקוט לא מומלץ לשים את הגרסה הישנה ללא מארז מאוורר טוב .

את גרסת הD טרם קיבלנו , אבל ברגע שהיא כן תגיע , אני אישית אבדוק את היכולות שלה .

הדרך היחידה להגיע ל19 מעלות האלה היא לעבוד עם מזגן על טמפרטורה של כ~16 מעלות , ולא לנשום על המחשב , כדי שהוא לא פתאום יתחיל לעשות משהו .

במצב idle מת , זה הסיכוי היחיד להגיע למעלות כאלה .

מבלי לבדוק את המוצר, צריך לזכור שבניגוד לקרור אויר, שאף פעם לא יוכל להוריד את הטמפרטורה מתחת לטמפרטורת הסביבה, כאן מדובר בקרור אקטיבי שיכול לעשות זאת, ולכן אם המעבד ב- IDLE כמעט לא פולט חום (אין לי מושג, אני אומר אם). אז בתאוריה התוצאה הסופית יכולה להיות מתחת לטמפרטורת הסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמעו הטמפ' הזאת של ה 19 מעלות זה לא אומר כלום כי אני בטוח שזה היה סתם על ההתחלה ישר פם הפעלת המחשב

כאשר החדר ממש מקורר חזק עם מזגן ואולי אף מארז פתוח, אז זה לא אומר כלום.

אני יכול להבטיח לכם שאפ תתנו לזה עוד קצת זמן הטמפ' תעלה אפילו אם תנאי הסביבה לא ישתנו.

בכל מקרה, איך שאני זוכר זה שהטמפ' בקירור הזה לא אמורה לרדת מעל 28 או משהו כזה לא?

עריכה: כי גם לי יש תמונה דומה לטמפ' דומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המנהלים פה צריכים כבר מחר בבוקר ללכת ולרכוש את המוצר ולבדוק אותו .... לאור כל הביקוש לאיזה סקירה מעמיקה.

אז אולי תפעילו לחץ על מנהלי האתר שאתם כל כך סומכים עלייהם כדי לקבל את הסקירה המיוחלת.

לא קראת את הודעת הנעילה של הת'רד הקודם שלך, הא?

והפואנטה

כולכם רציתם ביקורת נכון? אז קודם כל תנו לי להרגיע אתכם ולהגיד שהמוצר אצלנו כבר כמה חודשים. אבל מסיבות שלא כולן תלויות בנו, הביקורת התעכבה והתעכבה והתעכבה... נוצרה עוד בעיה וכרגע אנחנו מחכים ליחידה חדשה מהיצרן.

לא, לא בני יכתוב את הביקורת אבל אני יכול להרגיע אתכם ולהבטיח שהביקורת תיהיה ברמה מעולה ובהתאם לסטנדרטיים של HWzone כאתר החומרה המקצועי בארץ.

ודבר נוסף...

דבר שלישי .....

דיברתי עם הבחור שפתח את העץ הזה והוא אמר לי שהוא רכש את המוצר כתוצאה מהתארד שאני פתחתי ....

כי הוא היה חייב לראות בעצמו .

ואני אומר ..... כל הכבוד לו ..... הוא לקח את הריסק ורכש את המוצר ..... והתוצאה לפניכם.

למה אתה מדבר עם עצמך? ???

orenliat, אם רצית לפתוח ת'רד חדש, למה לא השתמשת ביוזר הקודם שלך, montynet?

כן, אנחנו יודעים שאתם אותו אחד.

אני לא אנעל לך את הת'רד על זה (אחרי הכל, זה רק פוגע בכבוד שלך, לא בי), אבל אני לא רואה את הת'רד הזה מתקדם לאנשהו יותר מהת'רד הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת את הודעת הנעילה של הת'רד הקודם שלך, הא?

ודבר נוסף...

למה אתה מדבר עם עצמך?  ???

orenliat, אם רצית לפתוח ת'רד חדש, למה לא השתמשת ביוזר הקודם שלך, montynet?

כן, אנחנו יודעים שאתם אותו אחד.

אני לא אנעל לך את הת'רד על זה (אחרי הכל, זה רק פוגע בכבוד שלך, לא בי), אבל אני לא רואה את הת'רד הזה מתקדם לאנשהו יותר מהת'רד הקודם.

אתה אמור להיות מנהל פה .... לא כך ??

אני ממש לא מבין איך נתנו לך את התפקיד הזה ......

כשאתה מאשים מישהו תהיה בטוח במה שאתה אומר .

orenliat לא קשור אלי בכלום ולא אנחנו לא אותו האדם ....

ממש מצער שאתם המנהלים מחפשים תירוצים ללמה לא לעשות את הביקורת הזו

וחוץ מזה ..... אין לכם את המוצר מזה כמה חודשים ..... כי הוא יצא רק לפני שלושה שבועות ..... אז חלס עם השקרים

וכדי שתתחילו לעבוד ....

במקביל ..... אני עשיתי חיפוש על orenliat ומצאתי שהוא איש מאוד פעיל בפורום של רוטר (2500 הודעות)..... ככה שכנראה הוא ראה את התארד הזה

וחשב שזה ממש תת רמה ... לכן הוא לא מגיב

אם אתה חושב שזה בעצם אדם אחד ...... אז למה לא עשיתי את זה עם 10 אנשים ???? זה היה נראה יותר אמין פה לחברה ... לא כך

ובפעם האחרונה ..... לך תקנה ותבדוק .... ואם לא אז תשתוק .

ואם אתה כל כך רוצה אתה יכול לנעול את התארד הזה ...... לא מאיימים על זונה עם זין.

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחיים שלי לא ראיתי כזה תארד מטומטם.

montynet תפסיק להגיב .

מי שרוצה שיקנה מי שלא בעיה שלו.

אתה עשית את שלך .

ואני לא מבין איך זה שיש לך כל כך הרבה סבלנות לילדים פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאחד משניי הנפשות המחזיקים בקירור הזה על המחשב יצלם קטע קצר של 5 שניות המראה את הטמפ' בביוס  ;)

עריכה:

גם לא הגיוני שיהיה אזור במחשב ב19 מעלות בלי עיבוי בגלל שטמפ' החדר גבוהה יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים לא כדי שתתבגרו .

קיבלתם המלצה עם מליון . אותי זה שכנע . מה עוד אתם רוצים מהבנדם ?

אני מציע שלמי שיש פה שאלה חשובה שישאל . לפי מה שראיתי פה ובתארד הקודם montynet ענה על כל שאלה .

לכן אני כן מאמין לו .

montynet תמשיך ככה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...