חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - עמוד 11 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

ThePorscher

למה לא ענית לי? יש לכם את המוצר הזה? יהיה עליו ביקורת?

למה אתה לא קורא את מה שכתוב בכל התארד? הוא ענה על זה, אני עניתי על זה, הוא ציטט אותי עונה על זה....

והפואנטה

כולכם רציתם ביקורת נכון? אז קודם כל תנו לי להרגיע אתכם ולהגיד שהמוצר אצלנו כבר כמה חודשים. אבל מסיבות שלא כולן תלויות בנו, הביקורת התעכבה והתעכבה והתעכבה... נוצרה עוד בעיה וכרגע אנחנו מחכים ליחידה חדשה מהיצרן.

לא, לא בני יכתוב את הביקורת אבל אני יכול להרגיע אתכם ולהבטיח שהביקורת תיהיה ברמה מעולה ובהתאם לסטנדרטיים של HWzone כאתר החומרה המקצועי בארץ.

אם ירצה השם שבוע הבא נקבל יחידה חדשה של הגרסא החדשה מהנחושת, ובהמשך תעלה לאתר ביקורת עליה בנוסף לביקורת על הגירסא הישנה שכבר נמצאת באתר.

ברור מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי צורב DVD 

וכן לגבי ה RIP  היו לי בעיות של קריסה עקב התחממות של המערכת - יש לי מעבד 3 - אבל בדרך כלל אני על 3.2 ב OC

שהיום אני על 3.4-3.5 בלי בעייה.

הצחקת אותי, בשביל פנטיום 4 3.0 גיגה, 3.2 בכלל לא נחשב OC אפילו לא LOW C ובשבילו וגם בשביל הרבה יותר מזה הקרור המקורי די והותר ולך יש כמה מערכות קרור שלפחות 3 מהן תשמחנה כל אוברקלוקר חובב. אבל אתה לא הצלחת להדיע למחשב יציב ב 3.2? רק עם ה ACVTIVE COOL? קריסה ב 3.2 בגלל RIP? חחח... מה שמצחיק אותי הכי הרבה זה הנסיון שלכם לשפר את התדמית שיצרתם.. מה קרה הבוסים שלכם התעצבנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדיוטים ....... יש לי יוזר אחר ברוטר ..... לכן לא קישרנו בהתחלה ....

אחר כך הבנו אנחנו מכירים מלפני ....

אתם ממש אבלים ..... אדיוטים מושלמים ....

אורן ..... תעלה תמונה של המחשב שלך בחדר ..... ואני יעלה את שלי ..... זה יסתום להם את הפה ....

31413037.ResizeofDSC03450.JPG

http://www.pbase.com/image/31413037

ממש עלובים אתם .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ירדנו לתת רמה

בכל מקרה אני עדיין עומד על שלי - ואני מזמין כל אחד ואחד לבוא לראות את המוצר - ולא משום שיש לי רוח מכך אלא משום השטיות והאשמות שנתתם לנו כאן בפורום , יותר מזה מי שיבוא אלי , יחד ניסע ל מונטי .

ואז תראו שלא שיקרנו לכם - רק שרצינו לטובתכם - שנים שאני אישית משקיע מהורדת הטמפרטורות מבחינה כספית - וכאן המוצר הזה הביא לירידה בטמפרטורות בצורה משמעותית - ולא מעניין אותי הפריים 95 או להריץ אותו פעמיים - אני לא עובד על המחשב עם פריים ברקע .

אני יודע שמבחינת ביצועיים הייה לי עלייה משמעותית - גם ב OC = ובמיוחד בו .

נכון שבהרצת פריים הטמפרטורות עולות ועולות - נו אז ??

יחסית לקירור זול ולא מים זה משתלם .

המערכת כבר יומיים אצלי ועדיין לא קרס לי המחשב גם כשהגיע ל 90 אחוז במשך 9 שעות עבודה של RIP

ושלא יזבלו לי כאן במוח לגבי ניצולת של מעבד .

תודה רבה

ושבת שלום לכולם

ההזמנה עדיין תקפה

אני גר בקריית מוצקין - נווה גנים רחוב מנחם בגין.

תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה,

אני רשום פה המון זמן אבל כמעט שלא מגיב אבל אני לא יכול להתאפק יותר...

קראתי את כל הת'רד וגם את הקודם שננעל, אני לא מבין למה אתם ממשיכים עם ההשערות בנוגע לבחור, אחרי ש The Porscher אמר ששלושת המגיבים בעלי אותו ה IP אין טעם בכלל להמשיך את הנושא הזה או לנסות להוכיח משהו. בהתחלה הוא עשה "חיפוש" על orenliat ומצא שהוא משתמש בעל 2500 הודעות בפורום אחר, אבל הוא לא יודע להעלות תמונה בפורום. ואחרי זה הם בכלל חברים מימי היסודי ועוד כמה עמודים יסתבר שהם גם תאומים סיאמיים שהופרדו בלידה!

סיימו עם הקטע הארוך הזה שלא תורם לכלום. אין טעם להשאיר אותו פתוח עד לביקורת, נעלו את הת'רד הזה ומן הסתם יפתח חדש ברגע שהביקורת תצא...

או שבאמת מישהו יגש לבית של אחד מהאחים צנחני האלה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא קורא את מה שכתוב בכל התארד? הוא ענה על זה, אני עניתי על זה, הוא ציטט אותי עונה על זה....

אם ירצה השם שבוע הבא נקבל יחידה חדשה של הגרסא החדשה מהנחושת, ובהמשך תעלה לאתר ביקורת עליה בנוסף לביקורת על הגירסא הישנה שכבר נמצאת באתר.

ברור מספיק?

אתם רואים ..... אמרתי לכם שאין לכם את המוצר הזה ......

ואתם קוראים לי שקרן ......

ממש לא יפה אני דורש התנצלות .....

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לכולם שלום.

עשיתי ניסוי כדי להבהיר שזה הכל שטויות.

לקחתי מאוורר רגיל שאמור לאוורר חדרים והצמדתי אותו למחשב עם דלת פתוחה כמובן בעוצמה מלאה.

התוצאות הן די מפתיעות. המעבד נשאר על 28-30 מעלות קבוע.

מסקנה אין מה לעשות המעבדים תמיד יפיצו חום ואי אפשר לקקרר אותם לטמפרטורת החדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ירדנו לתת רמה

בכל מקרה אני עדיין עומד על שלי - ואני מזמין כל אחד ואחד לבוא לראות את המוצר - ולא משום שיש לי רוח מכך אלא משום השטיות והאשמות שנתתם לנו כאן בפורום , יותר מזה מי שיבוא אלי , יחד ניסע ל מונטי .

ואז תראו שלא שיקרנו לכם - רק שרצינו לטובתכם - שנים שאני אישית משקיע מהורדת הטמפרטורות מבחינה כספית - וכאן המוצר הזה הביא לירידה בטמפרטורות בצורה משמעותית - ולא מעניין אותי הפריים 95 או להריץ אותו פעמיים - אני לא עובד על המחשב עם פריים ברקע .

אני יודע שמבחינת ביצועיים הייה לי עלייה משמעותית - גם ב OC = ובמיוחד בו .

נכון שבהרצת פריים הטמפרטורות עולות ועולות - נו אז ??

יחסית לקירור זול ולא מים זה משתלם .

המערכת כבר יומיים אצלי ועדיין לא קרס לי המחשב גם כשהגיע ל 90 אחוז במשך 9 שעות עבודה של RIP

ושלא יזבלו לי כאן במוח לגבי ניצולת של מעבד .

תודה רבה

ושבת שלום לכולם

ההזמנה עדיין תקפה

אני גר בקריית מוצקין - נווה גנים רחוב מנחם בגין.

תודה לכם.

לא יכולתי להתאפק מהלהגיב

למה ליסוע למונטי? המוצר אצלך בבית לא?

ומה שחשוב כאן שגם בהרצת פריים הטמפ' יעלו קצת

ולא מ 19 ל 55!!

300 שקל זה לא קצת יחסית לקירור

שאתה יכול לקנות SP97/94

ולקבל ביצועים יותר טובים מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור במה שכתבתי?

לקרוא אתה יודע?

"כולכם רציתם ביקורת נכון? אז קודם כל תנו לי להרגיע אתכם ולהגיד שהמוצר אצלנו כבר כמה חודשים. אבל מסיבות שלא כולן תלויות בנו, הביקורת התעכבה והתעכבה והתעכבה... נוצרה עוד בעיה וכרגע אנחנו מחכים ליחידה חדשה מהיצרן"

עם היחידה הראשונה שקיבלנו (לפני מספר חודשים...) הייתה לנו בעיה. בגלל זה אנחנו מחכים ליחידה חדשה מהיצרן ובגלל זה הביקורת לא עלתה עוד.

עיברית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 9 שעות עבודה רצופות של RIP אתה מוריד בממוצע שמרני 252 גיגה לדיסק. יש לך היטאצי 400 גיגה? מה אתה עושה? מגבה ספרית שלמה? בשביל מה בשביל להפוך אותם ל VCD? חחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול... ;D , אני מבין שאחרי 9 שעות של ריפ רצוף שזה בערך 36 סרטים אתה מקודד את כולם במקום שנשאר לך בדיסק וצורב אותם (נגד החוק ד"א) לילדים נזקקים? אני הייתי ממליץ עליך להדלקת משואה בשנה הבאה... חסיד האומה... פרס ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולתי להתאפק מהלהגיב

למה ליסוע למונטי? המוצר אצלך בבית לא?

ומה שחשוב כאן שגם בהרצת פריים הטמפ' יעלו קצת

ולא מ 19 ל 55!!

300 שקל זה לא קצת יחסית לקירור

שאתה יכול לקנות SP97/94

ולקבל ביצועים יותר טובים מבין?

המוצר אצלי וגם אתה מוזמן אלי

והוא כן עולה מ 17 ל 55

ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...