ההתלבטות בין T200 וR8500 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתלבטות בין T200 וR8500

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אההההההההההההה!!!!!

מה כתוב בסוגריים?!

אני יודע שיש גירסא של חברות אחרות וקוראים לזה LE אבל זה גירסא פחות טובה!

חוץ מזה אני לא אומר ש ATI זה לא טוב פשוט אני חושב שלמבחר גדול של חברות עם אותו צ'יפ יכולות להיות השפעות חיוביות מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זהו זה

פשוט תסביר לי את הידיעה הבאה מ tomshardware.com

02:42 EST [George]

ATI Unveils RADEON 8500LE

ATI continues to push its way into being supplier of graphics technology for those who want to build cards based on their chips and software. Until May 2001, ATI only sold its graphics goodies under its own brand name, but now were starting to see more cards from other companies that have ATI blood pumping through their little silicon veins. ATIs new RADEON 8500LE graphics processor, which provides a 250 MHz clock speed (RADEON 8500 runs at 275 MHz) wont be sold through retail under the ATI brand name but will only be distributed to OEMs, ODMs and AIBs, who will market it under their own monikers. Thirteen companies are announcing RADEON 8500LE designs, including CP Technology, DFI, Ennyah Technologies, Giga-Byte, Jetway Information, Joytech, Power Magic, Raising Rich, Sapphire Developments, Shuttle, Super Grace Electronics, Wistron, and Yuan Yuan High-Tech. The RADEON 8500LE includes all of the bells and whistles found in the RADEON 8500 (minus the clock speed), including TRUFORM and SMARTSHADER. The RADEON 8500LE supports Windows XP, including 8.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהידיעה הזאת אומרת זה פשוט מאוד...

לגירסת ה-OEM (שהיא חלשה יותר), יהיה שם שונה, כדי לא לבלבל את הלקוחות.

הידיעה אומרת שיהיו חברות שיפתחו כרטיסים כאלה.

זה לא סותר את העובדה שאותן חברות ייצרו גם את הראדונים ה"רגילים"!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא החלטי

וגם לא שמעתי את אטלון כאן שכנראה יהיה הצד היחידי נגד הרדאון

במה שYBE הראה יש תוצאה של מבחן על אפקטים מסויימים ובזה באמת רדאון זכה אבל במשחקים עצמם הוא הפסיד

ועוד שאלה: הרדאונים של החברות שייקנו אותו וישנו אותו יהיו יותר טובים מהכרטיס הרגיל של ATI ?

(ונ.ב פרסמתם הודעה שאסוס בסוף לא תעשה רדאונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, יפה.

4.13.7191 זאת גירסה ישנה מאוד...

::)

באמת?

שאני אבין ATI למדו את המילה New DRivers או משהו?

לא נכון, גם ATI מוכרות את הצ'יפים שלה לחברות אחרות.. , למשל, כבר הכריזה על כרטיסים מבוססי ראדון..

נדמה לי שגם ...

לפי מה שאני מבין, בנתיים, מדובר רק בג'יגהבייט ועד שחברות אחרות יוציאו את כרטיסים עם הצ'יפים של ATI יעבור זמן, ואז כבר נהיה בהכרזה הכלל חצי שנתי של על כרטיסים חדשים יותר.

ועוד דבר, אני שומע שאנשים מדברים פה על כרטיסים אם הם מנצחים אחד את השני לא. לדעתי, בדברים האלה אין מנצח ולא מנצח, כי זה תלוי מה אתה בודק, למה אתה רוצה את הכרטיס, ובכמה הוא ניצח. לא מדובר פה בנצחון בכל מחיר, כשאתה רואה גרף של בנצ'מארקים ובו נאמר כרטיס של חברה X עובר כרטיס של חברה Y ב10 FPS, אבל חברה Y מספקת אחלה תמיכה של ותומכת ביותר מערכות הפעלה, ואתה צריך תמיכה במערכות הפעלה כמו , אז עדיף לך הכרטיס של חברה Y.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא החלטי

וגם לא שמעתי את אטלון כאן שכנראה יהיה הצד היחידי נגד הרדאון

במה שYBE הראה יש תוצאה של מבחן על אפקטים מסויימים ובזה באמת רדאון זכה אבל במשחקים עצמם הוא הפסיד

ועוד שאלה: הרדאונים של החברות שייקנו אותו וישנו אותו יהיו יותר טובים מהכרטיס הרגיל של ATI ?

(ונ.ב פרסמתם הודעה שאסוס בסוף לא תעשה רדאונים)

Speaking of the devil...

בכל מקרה, אני לא פוסל שום כרטיס אף פעם על הסף, אני אמר שצריך לעשות השוואה וכל אחד צריך לעשות את החושבים שלו. אני ממש נגד הינעלות על מותג או על חברה, כי זה דבר ממש לא טוב, ולדעתי כל אדם צריך לעשות את השיקולים שלו, ואת ההערכות מה הוא עלול להפסיד, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש נגד הינעלות על מותג או על חברה, כי זה דבר ממש לא טוב,

אה באמת??

אז תספר לי בבקשה משהו אחד (מבחינתי נקודה הכי קטנה!!) שאתה מאמין שיש באינטל ואין ב-.

עריכה: ואני מתכוון משהו טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר, אני שומע שאנשים מדברים פה על כרטיסים אם הם מנצחים אחד את השני לא. לדעתי, בדברים האלה אין מנצח ולא מנצח, כי זה תלוי מה אתה בודק, למה אתה רוצה את הכרטיס, ובכמה הוא ניצח. לא מדובר פה בנצחון בכל מחיר, כשאתה רואה גרף של בנצ'מארקים ובו נאמר כרטיס של חברה X עובר כרטיס של חברה Y ב10 FPS, אבל חברה Y מספקת אחלה תמיכה של ותומכת ביותר מערכות הפעלה, ואתה צריך תמיכה במערכות הפעלה כמו , אז עדיף לך הכרטיס של חברה Y.

ומה עם כרטיס של חברה Y עולה פי-3 ?! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זהו זה

פשוט תסביר לי את הידיעה הבאה מ tomshardware.com

02:42 EST [George]

ATI Unveils RADEON 8500LE

. Thirteen companies are announcing RADEON 8500LE designs, including CP Technology, DFI, Ennyah Technologies, Giga-Byte, Jetway Information, Joytech, Power Magic, Raising Rich, Sapphire Developments, Shuttle, Super Grace Electronics, Wistron, and Yuan Yuan High-Tech. ), .

שימו לב,

1. כמעט כל החברות הן יצרניות אנונימיות.

2. רשיונות ייצור יהיו רק לגרסה "המוחלשת"-le .

לדעתי יש כאן 2 אפשרויות עיקריות:

1.ATI ניסתה לעניין יצרנים מובילים(אסוס,הרקולס וכו') בשבב החדש, היצרנים המובילים שמתפרנסים יפה מאוד מניבידיה חששו או שהם כבולים בהסכמי בלעדיות עם נבידיה ולכן לא היו מעונינים לייצר כרטיסי מסך מבוססי radeon ולכן מחוסר ברירה ATI עובדת עם יצרנים מהשורה השניה ולפיכך ATI שומרת לעצמה את הדובדבן -גירסת הretail.

2.ייתכן שמדובר בניסוי שATI עורכת.ATI נכנסת לתחום חדשה מכירת שבבים לייצרנים ומחליטה להתחיל בבדיקת הנושא-"בקטן".כלומר שימוש ביצרנים קטנים ובגירסה מוחלשת של הכרטיס.אם העסק יצליח ATI תרחיב את הניסוי ליצרנים מהשורה הראשונה שמן הסתם יהיו מעונינים בנתח מהמכירות(קחו בחשבון מכירות של ATI הן על חשבון ).

מה שנותר לעשות, פשוט לחכות בסבלנות והענין יתברר תוך זמן קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...