ההתלבטות בין T200 וR8500 - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתלבטות בין T200 וR8500

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה עם כרטיס של חברה Y עולה פי-3 ?! :bash:

זהו, שהTI200 לא, גם אם הביצועים שלו טיפה יותר נחותים. זה עדיין עדיף.

לגבי הATI, אם הייתם יודעים איזה חברה מייצרת לATI את הלוחות במשך שנים לא הייתם קונים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, עירבתם כאן את ה-Ti500, שהוא כנראה הכרטיס הטוב ביותר (בהתחשב בדרייברים ושאר דרעק),

אבל הוא עולה פי 2 מהרדאוןץ למה לקנות את זה??

אתם מתווכחים על שטויות, ואני מסכים ב-100 אחוז עם EncOder - הרדאון הוא פשוט הבחירה האולטימטיבית!!

זול יותר מ-Ti200 ומהיר הרבה יותר מ-Ti200. בנוסף לכך - הפילטרים של ATi שמים בכיס הקטן את הפילטרים של , שאם אני לא טועה, יש כרטיסי Ti200 רק מתוצרתה.

במילה אחת: ATi!! ללא שום צל של ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו בוויכוח של Ti200 מול 8500 גם אני בעד ה-8500

מה שבאמת מסקרן אותי זה העניין של Ti500 מול 8500

וחוצמזה אם זאת חברה גרמנית זה לא משנה לי את קצה השפיץ

מבחינתי אני הייתי קונה פולסווגן גם בשנות ה-40...

Heck! מבחינתי זה אפילו מוסיף אם זה גרמני... (כולנו רואים את האיכות של מכוניות כמו BMW, פולסווגן, מרצדס ועוד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. רשיונות ייצור יהיו רק לגרסה "המוחלשת"-le .

לא נכון!!! רשיונות יצור יהיו גם לגירסא הרגילה.

אבל את הגירסא המוחלשת רק חברות חיצוניות ימכרו.

ATIs new RADEON 8500LE graphics processor, which provides a 250 MHz clock speed (RADEON 8500 runs at 275 MHz) wont be sold through retail under the ATI brand name but will only be distributed to OEMs

זה מוכיח את זה שרק שהגירסא המוחלשת תימכר רק למקורות חיצוניים, והיכן שהוזכר ה radeon

של מעולם לא נאמר שהוא le (כנראה זה יצא רק בהמשך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי אני הייתי קונה פולסווגן גם בשנות ה-40...

אני לא חושב שהייתה עושה את זה, ואפילו אני לא הייתי עושה את זה, כי פירוש הדבר היה לתרום לכלכלתו של הרייך הIII.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ל-Redeon 8500 אין שום באגים מעצבנים כמו ל-Xpert 2000 pro ואולי לעוד כרטיסים של ATI שאני לא מכיר?

כרגע יש לי XPERT 2000 PRO ויש לו מליון באגים במשחקים שונים. זה נראה כמו באגים שדרייברים אמורים לתקן אבל הדרייברים רק לפעמים מתקנים (בדר"כ לא).

הם בעיות הם למשל - ב-IGI השמיים נראים מוזר מאוד. ב-Flight Simulator 2002 המים נראים כמו שהשמיים נראים ב-IGI. יש עוד מלא בעיות. גם בכל המשחקים - אם משחקים עם 16 ביט צבעים ולא עם 32 (יש משחקים שלא תומכים בזה) אז הכל עשוי מנקודות קטנות מאוד אבל הן נראות לעין, ובמקום שיראו הכל חלק אז הכל בנקודות. אף פעם לא נתקלתי בבעיה כזאת עם כרטיס מסוג אחר שב-16 ביט צבעים לא רואים מספיק טוב.

בגלל זה אני מפחד מכל כרטיס של ATI גם אם אומרים שהוא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לאחרי מלחמת העולם השניה

משהו כמו תקופת קום המדינה

רצו לייבא אז מכוניות לארץ אבל היו כאלה שהתנגדו לזה

לזה אני התכוונתי

::)

עד היום יש ישראלים מפגרים שחושבים שכל גרמני הוא נאצי...

תגידו ל-Redeon 8500 אין שום באגים מעצבנים כמו ל-Xpert 2000 pro ואולי לעוד כרטיסים של ATI שאני לא מכיר?

כרגע יש לי XPERT 2000 PRO ויש לו מליון באגים במשחקים שונים. זה נראה כמו באגים שדרייברים אמורים לתקן אבל הדרייברים רק לפעמים מתקנים (בדר"כ לא).

הם בעיות הם למשל - ב-IGI השמיים נראים מוזר מאוד. ב-Flight Simulator 2002 המים נראים כמו שהשמיים נראים ב-IGI. יש עוד מלא בעיות. גם בכל המשחקים - אם משחקים עם 16 ביט צבעים ולא עם 32 (יש משחקים שלא תומכים בזה) אז הכל עשוי מנקודות קטנות מאוד אבל הן נראות לעין, ובמקום שיראו הכל חלק אז הכל בנקודות. אף פעם לא נתקלתי בבעיה כזאת עם כרטיס מסוג אחר שב-16 ביט צבעים לא רואים מספיק טוב.

בגלל זה אני מפחד מכל כרטיס של ATI גם אם אומרים שהוא טוב.  

ATI היו ונשארו כרטיסים בעיתיים(הסברים בהמשך)

אל תגיד לי - חברה גרמנית ?? :lol:

מצטער, הפסקתי להתרשם מזה מאז שהחלטתי שאני לא אתפשר על אף מכונית חוץ מ-BMW.... ;D

נו, מה נהיה פה עם כרטיסי המסך, הם כמו הקפצים במיטות הנוער של ערוץ הקניות(קפצי פלדה גרמניים חזקים מיוחד...)

:lol: :lol: :lol:

תתפלא, אבל לא... זה איזה חברה קטנה ומסריחה, שמייצרת את לוחות האם המחורבנים האלה לעושקי הקברים בחוברות של ויזה:

Factory and Head Office

SuperTek Computer Electronics. Inc

7F-7, No. 12, Lane 609, Sec. 5, Chung Hsin Rd.,San Chung, Taipei Hsien

Taiwan, R.O.C.

Phone: 886-2-29952118

Fax: 886-2-29952123

והנה האתר, שלא תמיד עולה.

http://www.gcttech.com/

גם אתם תיחרדו אחרי שתראו את האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם אתה לא בטוח במאה אחוז איזה כרטיס [glow=red,2,300]באמת[/glow] יש לך שלהם, תמיד אתה קורה אצלהם באתר שיש כל מיני תת-דגמים לצ'יפים וזה אף פעם לא ברור.

תמיכת דרייברים גרועה מאוד(שימו לב באיזה קצב הם מעדכנים את הדרייברים שלהם).

ראיתי את הRADEON 1 עם 64MB SDRAM בגרסת RETAIL אצל חבר שלי, ועדיין התמונה בGEFORCE 2MX שלי, של חברת הרקולס נראית הרבה יותר טוב. הוא ניסה, ואני בעצמי ניסיתי, לעדכן לא את הדרייבר ואז זה דפק לו איזה הערה משונה, שהדרייברים שלו הם לכרטיס מסוג אחר של הRADEON, למרות שזה היה הדגם המדויק(תאמינו לי יש לי נסיון) ואני ראיתי את זה, למרות זאת עלתה לא התצוגה בדו-מימד עם רזולוציות כאילו הדרייבר מותקן.

כל ניסיון שלו לשנות את הAGP APRETURE SIZE מ32 ל64(יש לו 128 מגה של ראם) מביא לכך שהתצוגה בחלונות מתחרפנת לגמרי מבחנית צבעים:חלונות נטענת עם הדרייברים של הכרטיס אבל ב16 צבעים, לא 16 ביט צבעים ולא מאפשר לעבור 800*600.

לי לא יצאה לראות אף פעם כרטיס של ATI עובד עם משחקים כמו שצריך, תמיד יש איזה בעיה של דברים שחורים משונים, צלליות שלא במקום ודברים כאלה. ראיתי את זה בשלושה כרטיסים: ATI 8MB שעבר מודינג.

ATI RAGE 128 עם 16 מגה(כרטיס שהיה אמור להתחרות בRIVA TNT, רק עלה הרבה יותר זול), שלפי מבדקים היה איטי רק ב2-5 FPS מהRIVA TNT בסוף 98 אני חושב, וזה נראה היה כאילו לא שווה להשקיע את האקסטרא מזוMOENY

על RIVA TNT של חברה כמו שעד אז לא פרצה לשוק העולמי כ"כ... עוד נסיון אומלל היה לי עם בן-דוד שלי שהיה לו RAGE XL, שזה היה הצ'יפ של הATI XPERT 2000 עם 32 מגה, שהמוכר בחנות הלהיב אותו עם כרטיס 32 מגה זול שבסוף עשה צרות מכאן עד טוקיו.

אם הייתה רואה את האתר של החברה(שאני לא מבין למה הוא כרגע למטה) שמייצרת את הלוחות לATI הייתי מקבל את חרדת חייך.

עוד סיבה לא לקנות ATI, היא שהחברה הזאתי בנתה את כל הכסף שלה על אנשים אומללים, שקיבלו עם מחשב מורכב כרטיס ATI 8MB, ולכן יש לה נתח שוק כ"כ גדול בלי שום סיבה אחרת. הרווחים של החברה הזאתי הם בעיקר מכרטיסי זבל למחשבים מוכנים מהחנות של הצ'יפים הזולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הRADEON 1 עם 64MB SDRAM בגרסת RETAIL אצל חבר שלי

ATI 8MB שעבר מודינג.

ATI RAGE 128 RAGE XL, שזה היה הצ'יפ של הATI XPERT 2000 עם 32 מגה

כפי שבטח שמת לב, אתה מדבר על היסטוריה.ATI פתחה פרק חדש(?) עם 8500,7500 ואפילו מאפשרת לייצרנים אחרים לייצר כרטיסים המבוססים על השבב מתוצרתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1) ATI פתחה דף חדש כשהיא הוציא את ה- Radeon256.

2) הדריברים של ATI מעולים ואין בהם בעיות שלא נפתרו על ידי גרסה חדשה יותר...!

3) הפילטרים של כרטיסי הראדון הרבה יותר טובים מרוב הפילטרים של הכרטיסים של (ואני לא מדבר על Hercules ו- ELSA).

4) למה אתה מדבר איתי על העבר של ATI ?!   מאז שהיא הוציאה את כרטיסי ה-  היא הפכה להיות חברה הרבה יותר טובה, ביצועי הדו והתלת מימד של ה- 8500 הם ברמה הכי גבוה וזה עוד לפני שאני מדבר על המחיר שהוא בערך חצי משל ה- GF3 Ti500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...