ההתלבטות בין T200 וR8500 - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתלבטות בין T200 וR8500

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

בטח שיש קשר, כי ילדים מליינים מתחילים להתעסק בפילטרים אינפנטיליים ובשטויות שלא קיימות בכלל, ואין להן השפעה רבה כי אין להם דאגות בחיים. אצלהם, כל מסך שעולה פחות 2500 שקל הוא נחשב לא טוב, וצריך להחליף מסך כל חצי שנה....

הרי מסך בן חצי שנה מתחיל לדהות, והפילטרים בכרטיס מסך נשחקים ו"מתלמאים" באבק(ראיתי איך המליינים פה תוקעים פילטר על כל חלון בבית, שחס ושלום לא יכנס אבק לבית). כנראה מליינים הופכים להיות עשויים מחומר מיוחד אחרי שהאבא מקבל משכורת בת 7 ספרות הביתה. הם לא יכולים לסבול משהו בלי פילטרים כי קשה להם לנשום אויר עם קצת אבק או עשן, קשה להם לעבוד על מסך ברזולוציה מתחת ל1600*1200 ב125 הרץ על מסך 21 אינצ' עם כרטיס מסך עם הרבה פילטרים!!!!!!!!!!! פילטרים!!!!!!!!! שחס ושלום לא יקרה משהו לעיניים העדינות של בן המליין.

וזה קשור, כי אתה לא יכול לומר לבן-אדם שמשהו אצלו דפוק רק כי אין לו כסף לקנות, או כי קונים משהו טיפה זול יותר. המסך MAG הזה שלי הוא מעולה בשהוואה להרבה מסכים שראיתי, ואני לא סובל מאף אחד מהבעיות שאתם מתארים עם מסכי מאג. זה כמו שילדי השמנת פה חושבים שכרטיסי GEFORCE MX400 דפוקים(היות והם משתמשים בSDRAM), כי הם עונים להגדרה של "כרטיסי תקציב" והרי הם קונים כרטיס מעל 1800 שקל כל פעם, פעם בחצי שנה.

כך ילדי המליינים פה קונים לוחות של אסוס בלי בכלל לבדוק אם הם בכלל נותנים את התועלת יחסית למחיר המופקע שמשלמים בשביל השם . כנ"ל לגבי המעבד, הם ייזיינו את השכל על עלות ביצועים אבל יקנו 1900+ במקום DURON 1000, שההשפעה של המעבד עם כרטיס מסך שאבא קנה להם ב2500 שקל תהיה מזערית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל שאתה יורד לרמה שכזו, סוטה מכל קשר לנושא, ומבלבל את האיש, וחבל שכך ...

כעיקרון אין שום הבדל בין כרטיס אמ אקס של חברה כזו או אחרת, חוץ מעניין הפילטרים, וצורת הבנייה, אנחנו אומרים את זה כדי שידעו שזה שם ברקע, ושזה גם משפיע, נקודה !

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדברים שאתה אומר אין כל ביסוס במצאיות...!!!

אבא שלי לא מליין ואין לו BMW, הוא בחיים לא להוציא אפילו גרוש אחד על המחשבים שלי - את הכל תמיד אני שילמתי מכספי הפרטי... וזה לא שאני עובד באיזה חברת הייטק, אני כמו הרבה נערים עובד בעבודות מזדמנות (גינון / אולמות אירועים וכו'...) ומשם מקבל את הכסף.

אני יודע טוב מאוד מה הם הנתונים של המסך שלך אבל אתה ממש לא יודע את שלי, את ההבדלים הרגשתי בפעם הראשונה על המסך שלי ==> MAG XJ500T שהוא בעל גודל נקודה של 0.25mm. ראיתי גם הבדלים גדולים על מסכים אחרים כמו ה- CTX PR711F וה- IIYAMA 410 PRO.

אל תגיד לי שהמסך שלך טוב כי אני מכיר אתו בגרסאת ה- "15, (ללא כל רצון לפגוע אבל...) זה מסך עלוב מאוד שאני ממש לא מצפה שתראה עליו הבדלים ברורים לעין...!

רק כדי שתבין איך אני חושב על כל הקטע הזה של כרטיסי מסך ומעבדים תראה את שני המחשבים התקציביים בביתי:

הראשון (של אחי):

Duron 850Mhz

Aopen AK73 PRO (KT133)

ATI Radeon 64Mb VIVO

256Mb SDRAM

CTX PR711F

ATP3

ועוד שטויות....

השני (זה שאני משתמש בו קבוע):

Duron 800Mhz @ 933Mhz (133Mhz BUS)

ASUS A7V133 (KT133A)

Hercules 2 PRO 64Mb

256Mb SDRAM

MAG XJ500T

זבל של ושאר שטויות...

אז כמו שאתה רואה אני לא מליין ולא ציפורים אבל אני כן יודע לעשות את החישוב הנכון של איזון המערכת...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם, גם אני יודע לעשות את האיזון של המערכת, ולכלול בכך את ההעדפות שלי.

אם אני מעוניין בכרטיס של אני אקנה כרטיס כמו הGeforce 3 ti200, כי מבחינה כספית זה מאוזן.

אגב, אל תשווה בין גרסאת ה15" לגרסאת ה17" ממש לא, יכולים להיות הבדלים של יום וחושך. אצל חבר שלי יש מסך מאג 19בן חודשיים וחצי ואתמול הוא התחיל להתקהות, אצלי זה לא קרה, ואין לי לזה הסבר. יכול להיות שהאיכות של מאג התדרדרה, או שמה נפלתי על מודל טוב בפוקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהרדאון יהיה זמין תודיע לי..... בסיידר?

אני לא רוצה לחסוך 300 שקל ובעוד חצי שנה לקנות עוד כרטיס מסך, טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראדון זמין וחצי, וכשהשביתה הזאת תסתיים, אני בטוח שהשוק יהיה ותר מוצף באותו ראדון ...

אני מחכה דווקא לראדון 7500 ... אם כבר אז הוא נראה מאוזן כספית בהחלט טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מעוניין בכרטיס של אני אקנה כרטיס כמו הGeforce 3 ti200, כי מבחינה כספית זה מאוזן.

לא הוא לא... ה- 8500 הרבה יותר שווה ממנו...

אגב, אל תשווה בין גרסאת ה15" לגרסאת ה17" ממש לא, יכולים להיות הבדלים של יום וחושך. אצל חבר שלי יש מסך מאג 19בן חודשיים וחצי ואתמול הוא התחיל להתקהות, אצלי זה לא קרה, ואין לי לזה הסבר. יכול להיות שהאיכות של מאג התדרדרה, או שמה נפלתי על מודל טוב בפוקס...

האיכות של מאג תמיד הייתה לא משהו אבל רק הלכה והתדרדרה...

ומהניסיון שלי ושל חברים שלי אניאומר לך שאתה מזליסט והיה לך פוקס עם המסך שלך... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא...  ה- 8500 הרבה יותר שווה ממנו...

לדעתי, ATI עוד צריכה להוכיח את עצמה בחצי שנה-שנה הקרובה. כרגע, אני בכל מקרה לא מחפש כ"כ כרטיס מסך, כי בנתיים מה שיש לי מספיק.

האיכות של מאג תמיד הייתה לא משהו אבל רק הלכה והתדרדרה...

ומהניסיון שלי ושל חברים שלי אניאומר לך שאתה מזליסט והיה לך פוקס עם המסך שלך... :)

אני יודע, גם היה לי מזל עם מסך PROVIEW 17 שהוצאתי במכרז ב400 שקל(זה מה שהם באמת שווים), ואין לו בעיות קהות, ומקשי הכיוון שלו עובדים(כרגע הוא לא בשימוש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, גם היה לי מזל עם מסך PROVIEW 17 שהוצאתי במכרז ב400 שקל(זה מה שהם באמת שווים), ואין לו בעיות קהות, ומקשי הכיוון שלו עובדים(כרגע הוא לא בשימוש).

מאיזו סדרה ? זאת המבוססת על שפופרות , נחשבים לאיכותיים יותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ממש מושג...

הוא לא מיועד לשימוש יום-יומי הוא היה במחשב המשני שלי, ועכשיו אין לי יותר מחשב משני אז הוא יושב סתם על השולחן שלי ותופס לי מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכי קשור לנושא אבל:

פלונטר הוסיפו לאתר את הרדאון 8500 כדי לא להשאר מאחור ולידו ההודעה

יגיע בסוף השנה או בתחילת ינואר יש להיזהר מדגמים שמשווקים רק בשיטת שידור אמריקאית

מה הכוונה לדגמים בשידור אמריקאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על מסכים

שאלה

מסך 17 אינץ' לא זוכר בדיוק את שם הדגם

שווה משהו?

זה מה שיש לי (ושלא תחשבו, אני לא זוכר את שם הדגם בגלל שהוא לא כאן. אני משתמש במחשב חלופי לגלישה כי המחשב שלי נדפק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגיע בסוף השנה או בתחילת ינואר יש להיזהר מדגמים שמשווקים רק בשיטת שידור אמריקאית

מה הכוונה לדגמים בשידור אמריקאי ?

אין כזה דבר. כל הכרטיסים בכל העולם הם בדיוק אותם כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...