ההתלבטות בין T200 וR8500 - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתלבטות בין T200 וR8500

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה דברים:

1) ATI פתחה דף חדש כשהיא הוציא את ה- Radeon256.

אתה רק מחזק את הדברים שלי, בהתחשב בהקשר שאתה כותב את זה.(ההודעות שמעליך).

2) הדריברים של ATI מעולים ואין בהם בעיות שלא נפתרו על ידי גרסה חדשה יותר...!

הבעיה זה עד שהם יוצאים.

3) הפילטרים של כרטיסי הראדון הרבה יותר טובים מרוב הפילטרים של הכרטיסים של (ואני לא מדבר על Hercules ו- ELSA).

תתחיל להרגיע עם הפילטרים הדו-מימדיים, כי אין כמעט שום דבר אחר על כרטיס המסך שאחראי על הפילטרים של הדו-מימד בכרטיסים, מה שיש זה הRAM DAC, שהוא משפיע על החדות ובימינו הוא מובנה לתוך הצ'יפ הגראפי. כל הדברים האלה על פילטרים זה קישקוש בגרוש. הדבר היחידי שיכול להיות הבדל זה בין יצרני צ'יפים(ורק חלק מהם מייצרים את הלוחות לעצמם, כמו מאטרוקס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה זה עד שהם יוצאים.

לידעתך הם יוצאים בקצב די גבוה...!

תתחיל להרגיע עם הפילטרים הדו-מימדיים, כי אין כמעט שום דבר אחר על כרטיס המסך שאחראי על הפילטרים של הדו-מימד בכרטיסים, מה שיש זה הRAM DAC, שהוא משפיע על החדות ובימינו הוא מובנה לתוך הצ'יפ הגראפי. כל הדברים האלה על פילטרים זה קישקוש בגרוש. הדבר היחידי שיכול להיות הבדל זה בין יצרני צ'יפים(ורק חלק מהם מייצרים את הלוחות לעצמם, כמו מאטרוקס).

בול שיט...

בוא ותראה הבדל בין כרטיס של או של Inno3D לעומת זה של Hercules או של ELSA, זה פשוט הרבה יותר טוב (ועוד לא התחלתי עם קנופוס ומטרוקס...)

התמונה בכרטיסים הטובים פשוט יותר חדה וברורה אין לך מה להתוכח כי יש לי את כל הכרטיסים שאנחנו מדברים עליהם (Hercules GF2 PRO, Radeon 64Mb DDR ו- V7700DLX).

אני מדבר איתך על העבר כי ATI היא חברה מאוד בעייתי, ומאז שהיא הוציאה את הRadeon שלה היא החליטה להשקיע יותר כספים בשכנוע לקוחות פרטיים, כגון שליחת דוגמאות לאתרים הובטחות לדרייברים טובים יותר. היא רוצה שאנשים יחשבו שהיא הפכה לחברה טובה יותר, וזה נראה כאילו הדבר עובד עליך. וחברה שמנסה לרמאת במבדקים ע"י לא נראית לי חברה שהייתי סומך עלי ושם את מיטב כספי על הכרטיסים שלה.

יכול להיות שכרגע הביצועים מהירים יותר, אבל תחשוב על עוד חצי שנה מראש, שתצטרך אחרים מאלה שבאו לך על הסידירום שלהם.

אף פעם לא התחרטתי על זה שקניתי א הראדון - הוא כרטיס מעולה שלוקח בקלות את ה- V7700 עם איכות תמונה מעולה מכל הבחינות (פיצ'רים וגם טכנולוגיות ששבב ה- Radeon256 מכיל אשר מאפשרים לו להציג איכות תמונה מדהימה מבשחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בול שיט...

בוא ותראה הבדל בין כרטיס של או של Inno3D לעומת זה של Hercules או של ELSA, זה פשוט הרבה יותר טוב (ועוד לא התחלתי עם קנופוס ומטרוקס...)

התמונה בכרטיסים הטובים פשוט יותר חדה וברורה אין לך מה להתוכח כי יש לי את כל הכרטיסים שאנחנו מדברים עליהם (Hercules GF2 PRO, Radeon 64Mb DDR ו- V7700DLX).

לגבי הכרטיסים מבוססי אתה משתמש באותו דרייבר או דרייבר של המפעל?

אני גם מבקש שתחלוק על דברי במשהו קצת יותר מבוסס מאשר "בול שיט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיסים מבוססי אתה משתמש באותו דרייבר או דרייבר של המפעל?

אני גם מבקש שתחלוק על דברי במשהו קצת יותר מבוסס מאשר "בול שיט".

כן...

בדקתי את שני הכרטיסים על ה- Detonator והיה הבדל ברור בין השניים...

מצטער על הקטע עם ה- "בול שיט" אבל הדברים שכתבת קצת עיצבנו אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את כל העניין של אתיקה בחומרה

אני לא יודע מה איתכם אבל זה מאוד מעצבן אותי ש-ATI מכניסה לשורות הקוד של הדריוורים שלה הוראות שבודקות אם השחקן משחק במקרה ב-Quake 3 כדי שאז הם ישפרו את התמונה

חוץ מהעובדה הברורה שזו רמאות בבנצ'מרקינג זה גם סתם משהו שנועד למשוך אנשים שמשחקים Quake 3 להשתמש בכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט...

דווקא קראתי חיזוק לדבריו של במספר אתרים - שנאמר בהם שכמעט כל הכרטיסים

של הם בעלי איכות 2d לא משהו- כנראה שבאמת איכות ה 2d נקבעת ע"י הצ'יפ.

וחוץ מזה לפני שקניתי את ה Inno3d gf 2 pro קראתי עליו 4 ביקורות שב 3 מהם נאמר

שיש לו איכות 2d טובה משל המתחרים!!! ובאתר אחד נאמר את מה שרשמתי בהתחלה(כולם גרועים).

אז מאיפה אתם מביאים את הידע על הכרטיסים האלה, יותר הגיוני שההבדל היה במסכים שעליהם ראיתם

את ההבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה תלוי מי כתב את זה!

מי שמעולם לא ראה את האור, לא יודע שהוא בחושך! (damm, אני יכול להיות משורר)

חוץ מזה, זה ממש לא נכון ש"כל הכרטיסים מבוססי צ'יפ של nvidia הם בעלי 2d גרוע).. ראה לדוגמה את הכרטיסים של קונפוס ו-..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אם לא ראית את ההבדל, אפילו הקטן אבל המורגש בין ל-INNO3D, או ההדבל הדרמטי יותר בין אלסה ל-, אתה לא יכול להגיד, תסתכל עליהם על מסך נורמאלי בעל יכולות ואם אתה לא רואה הבדל, אז באמת אולי הבעיה היא ...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא הייתי כאן כדי לערוך איזה שהוא ניסוי, בכדי לבדוק האם באמת יש הבדל באיכויות של הכרטיסים. בדקתי שניים על אותו מחשב, ואותו מסך עם אותה גרסא Detonator XP. המסך שלי זה Mag DJ707, ולפני שאתם קופצים עלי שהוא מסך דפוק וצריך לקנות אחר אתה פשוט יכולים לקפוץ לי. אין לי גרוש על המנוש, והמסך הזה מראה תמונה פשוט מעולה, בהשוואה למאגים החדשים, וגם למסכים של CTX. בכל מקרה, בדקתי את איכות התמונה ב1024X768 ב32 ביט, 85 הרץ.

כרטיס א': Hercules 3D Prophet 2 MX RETAIL

כרטיס ב': 2 MX 200, של חברה לא מוכרת בכלל.

אני לא הבחנתי בשום הבדלים בין הכרטיסים בכל הנוגע לאיכות דו-מימד, וגם לא עוד שלושה אנשים שנתתי להם להסתכל על זה.

המסקנה היא שאין הבדל, שנראה לעיין, ככל הנראה, באופן בולט. אני לא אמר שצריך לקנות כרטיסים של חברות זולות, אלא שפשוט צריך להרגיע את כל העניין הזה של הפילטרים של דו-מימד. הRAM DAC, שלו יש מהירות משל עצמו אחראי על איכות הדו-מימד, והדבר לא יכול להשלט ע"י החברה שמייצרת את הצ'יפים, אפילו לא הבייוס של הכרטיס.

מה שכן יכול להיות, שחברות זולות ולא מוכרות יותר קונות צ'יפים באיכות נמוכה יותר או קצת יותר בעיתיים מNVIDIA, או מיצרניות גדולות יותר כמו ELSA שלא מעוניינות בצ'יפים כאלה. כשם שSIGMA קונה עדשות(אני מדבר על אלמנטים) שNIKON מוציאה לפעמים ממסלול הייצור, כי הם לא מספיק טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעבוד על כרטיס מסויים הרבה זמן (לפחות כמה שבועות) כדי לראות את ההבדל הגדול באמת.

וחוץ מזה - אני כן אכתוב על המסך שלך... זה מסך עלוב מאוד (זה עוד לפני סדרת הטריניטרון הראשונה) שקשה מאוד לראות את הבדלי איכות התמונה עליו ואם אתה אומר שהוא מציג תמונה יותר טובה מה- MAGים / CTXים החדשים אז צר לי להגיד לך אתה צריך .. :-/

אולי אתה פשוט צריך כמה ימים על כל מסך כדי להבין את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות, לא לכל אחד יש אבא מליין שקונה לך BMW אחרי שאתה מקבל רשיון ומסך 21 אינצ'.

בכל מקרה, המסך הזה הוא מצויין, והוא יצא באותה תקופה שיצאו מסכי הטרינטרון הראשונים של מאג. הסיבה שלקחתי את המסך הזה הייתה, כי הוא היה בעל שפופרת HITACHI עם גודל נקודה של 0.22, מול מסך הטרינטרון שעלה סתם הרבה, והתלהבו ממנו כי הוא היה עם שפופרת של עם גודל נקודה של 0.27.

וכן, יש לי ואין לי שום בעיה עם זה. אנשים חכמים כמוך בטח חושבים שבמשקפיים מותקנים "פילטרים" לדו-מימד או משהו כזה, או איזה סוג קבלים.

פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!

זה הדבר היחידי שאתה יודע להגיד. :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

כנראה כשיש לך כסף רואים את כל העולם אחרת, בעיקר כשיש אבא מליין שקונה לך כל מה שאתה רוצה, כי אבא יכול לשלם להתקנת פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

המסך הזה לא עלוב, אולי מי שרואה הכל ורוד דרך פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!!פליטרים!!!!!!!!!!!!!! רואה את כל העולם יפה, כי אין לו צרות בחיים.

עריכה: פליטרים=פילטרים, זה מה שקורה שילד בן 15 עם אבא מליין עולה לי על העצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...