מישהו פה עשה את האינטרנט בסיבים של הוט? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה עשה את האינטרנט בסיבים של הוט?

bobibob
 Share

Recommended Posts

האם מישהו מחברי הפורום עשה את האינטרנט בסיבים של הוט?

יש להם את המחירים הכי משתלמים, אבל יש לי גם נסיון רע מאוד איתם באינטרנט הישן שהיה על תשתית הכבלים שכל הזמן היו בו תקלות וירידות דרסטיות במהירות.

האם ההוט פייבר, זה באמת תשתית סיבים שונה ולא תשתית הכבלים המקרטעת, או רק שם ממותג?

האם יש מישהו יודע אם אפשר לקחת מסלול בלי ראוטר?

שמעתי גם טענות על טעויות בחשבון שבצורה מוזרה הן תמיד לרעת הלקוח ולטובת החברה ואף פעם לא להיפך ועל סיוט בהתנתקות.

איך הנסיון שלכם איתם?

הם השתפרו?

IMG_20220612_152604.jpg

נערך על-ידי bobibob
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

האם יש מישהו יודע אם אפשר לקחת מסלול בלי ראוטר?

דיברתי איתם לפני כמה ימים. אי אפשר. מציע לך לבדוק טוב טוב את האותיות הקטנות, כי סביר להניח שזה מחיר לשנה ראשונה בלבד (לפי התכתבות שלי איתם).

עריכה:

זה מה שהם רשמו לי:

אני יכול לתת לך מחירים של: 109 - 300 מגה 114 - 600 מגה 124 - 1000 מגה

ואחרי ההנחות שלהם:

בשקלול שנתי זה יוצא לך 25₪ פחות כל חודש, כלומר: 84 - 300 מגה 89 - 600 מגה 99 - 1000 מגה

כלומר להבנתי מכיוון שההנחה היא רק ל-3 חודשים ראשונים, המחיר יקפוץ לך בשנה השניה לקרוב ל-110 ש"ח במינימום

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטעמי עקרון לא הייתי נרשם למי שמציג בגדול מחיר שהוא בתוקף רק ל-3 חודשים, במיוחד כשבחישוב שנתי הם בכלל לא זולים יותר מהמתחרים... זה ניסיון מגעיל להטעות צרכנים שפחות שמים לב לאותיות קטנות.

השאלה היא אם בכלל יש לך אלטרנטיבה. אם כן, לך על מי שמציע לך את המחיר הזול ביותר בהתאם למה שאתה צריך..

בכל מקרה כל תשתית סיבים, לא משנה של מי וגם לא משנה באיזה מחיר, גם אצל החברות היקרות ביותר - עדיין עדיפה על תשתית ישנה במחיר כמעט זהה אבל ב-10% מהירות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אני מטעמי עקרון לא הייתי נרשם למי שמציג בגדול מחיר שהוא בתוקף רק ל-3 חודשים, במיוחד כשבחישוב שנתי הם בכלל לא זולים יותר מהמתחרים... זה ניסיון מגעיל להטעות צרכנים שפחות שמים לב לאותיות קטנות.

השאלה היא אם בכלל יש לך אלטרנטיבה. אם כן, לך על מי שמציע לך את המחיר הזול ביותר בהתאם למה שאתה צריך..

בכל מקרה כל תשתית סיבים, לא משנה של מי וגם לא משנה באיזה מחיר, גם אצל החברות היקרות ביותר - עדיין עדיפה על תשתית ישנה במחיר כמעט זהה אבל ב-10% מהירות....

נתתי מבט כרגע באתר שלהם כדי לראות אם הנציג הטעה אותי.

ציטוט

כפוף לאזורי הפריסה. תקופת המבצע: 12 חודשים.

כלומר יש עליה אחרי 3 חודשים ועוד עליה בתום השנה הראשונה.

לעשות דבר כזה ולרשום ממה בקטן למטה זה מסריח לחלוטין. מזכיר טקטיקות של .

איזה יופי שיש על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...