עד כמה 16GB נצרך לנייד בשימוש שוטף. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה 16GB נצרך לנייד בשימוש שוטף.

Kukishin

Recommended Posts

1. מה אכפת לך? שתי שורות אבל ממצה את העניין שאני מתלבט בו.

2. אין לי קישור ספציפי. זו שאלה אפריורית שאני מתלבט בה לפני שאני מחליט על סדרה ועל דגם.

3. אם אתה לא רוצה לעזור אתה יכול להתכבד ולנוח בשקט.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסתכל על כמה בדיוק ראם המחשב שלך מנצל כיום בזמנים שאתה עובד עם המחשב בעומס המקסימלי שלך.
בגלל שאתה לא משחק ולא עורך אני מניח מראש שאתה לא מתקרב ל8 ג'יגה. השינוי היחיד שאני מסוגל לחשוב עליו כעת שיעמיס 
עוד על הראם זה עידכון ושידרוג אוטומטי לווינדוס מתקדם יותר שדורש יותר ראם או שאולי בעתיד תחליט להתעסק בתוכנות כבדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית - אותה  הסקתי משימוש במחשבים עם ווינדוס 10 בעלי מגוון רחב של נפחי זכרון, החל מ 2GB ועד 32 וכלה בשרתים, אין הבדל בתחושה בשימושים יומיומיים בין 8 ל 16. כמובן, אם ישנו עבור ה pagefile. 

הייתי קונה 8, משקיע את שאר הסכום במחשב טוב, אך דואג שתהיה אפשרות לשדרוג בבוא הזמן (למשל, לא מולחם, סלוט פנוי). 

עריכה: מכונות וירטואליות זה ענין אחר - אכן עליך לראות כמה נתפס בשימושים היומיומיים + חישוב למכונות עם קצת רווח. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן ש 8 יספיקו. אם כי תלוי בשימושים , וגם צריך לקחת בחשבון ש עם קובץ החלפה פעיל במיוחד מקצר ssd את החיים בריבוי הכתיבות.

כמו כן מה שהיה מקובל פעם בלבדוק כמה ראם בשימוש כבר לא כ,כ רלוונטי בימינו כשהווינדוס משתמש ברובו כמעיין משאב מערכת לטעינת ושמירת דברים במחסנית , גם דברים לא ממש הכרחיים לפעולה שוטפת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kukishin Ryu

1. מה אכפת לך? שתי שורות אבל ממצה את העניין שאני מתלבט בו.

2. אין לי קישור ספציפי. זו שאלה אפריורית שאני מתלבט בה לפני שאני מחליט על סדרה ועל דגם.

3. אם אתה לא רוצה לעזור אתה יכול להתכבד ולנוח בשקט.

תודה.

א. דבר יפה :). אתה לא לבד.

ב.  עובדה שאתה מוסיף מידע אחרי זמן מה, אז למה לא על ההתחלה ?

ג. כפי שהציע נחום 37, אין הכרח לרכוש עם 16 גיגה, אבל צריך לוודא

שיש אפשרות הרחבת ל - 16  והייתי מוסיף, אפילו ל - 32 גיגה.

אבל 16 כמינימום.

זהו, גם קצר וממצא, אני תמיד בעד !  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, בסדר.

כל אחד יכול לראות בקישור, את מה שאמרת. :)

למה אני מתכוון ?  שזה לא בר שידרוג ע"י המשתמש הרגיל / המצוי.

אני מכיר כמה שכן יכולים, כי זה מולחם. קשה, אבל אפשרי.

ולזה התכוונתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...