אם כבר אז כבר ... מה להזמין ? 1920X או 1950X ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם כבר אז כבר ... מה להזמין ? 1920X או 1950X ?

Works4me

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של פולי הקנטאור

איפה?

אז לדעתי זה רק בזבוז כסף לשדרג את המחשב.

את הנושא של רצון מול צורך בכמה פוסטים אחרים  B| ,

בזבוז ? כל דבר כמעט שתקנה חוץ ממזון ובגדים יהיה בזבוז כלשהו , השאלה איפה אתה מוכן לבזבז ואיפה לא 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

את הנושא של רצון מול צורך בכמה פוסטים אחרים  B| ,

בזבוז ? כל דבר כמעט שתקנה חוץ ממזון ובגדים יהיה בזבוז כלשהו , השאלה איפה אתה מוכן לבזבז ואיפה לא 

אהבתי את הלוגיקה  !  :lol:

התשובה בשאלה לא ?

אם כבר אז כבר  .... 1950  !!!

הירוקים יהיו ירוקים יותר ( מקנאה ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

כבר כתשנו את הנושא לאבק .... אין כאן צורך , יש רצון ^_^ 
אין לוגיקה , יש אמוציות 

1950X נותן בין 20%-30% יותר אמוציות במבחנים שנעשו, השאלה אם זה שווה לך את ההפרש במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בור ועם הספר

קנה מעבד פשוט שמספיק לצרכי התוכנה היום. בעודף שיישאר לך קנה אוטו

יש לי מעבד לא פשוט כבר עכשיו , שוב , אני לא קונה מצורך כלשהו אלא כי אני רוצה לרענן את המערכת ולבנות לופ חדש .

בלי שום קשר יש לי כבר שני רכבים ואופנוע , עוד כלי ואני אתחיל להתחרות ב"אלבר" בניהול ציי רכב :D

ציטוט של yotam

1950X נותן בין 20%-30% יותר אמוציות במבחנים שנעשו, השאלה אם זה שווה לך את ההפרש במחיר.

לא יודע , אולי פחות אמוציות למעבד ואז אשקיע יותר אמוציות בעוד 1080ti אחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

כמה אנשים אוהבים להיכנס לכיסים של אנשים ולתת עצות חלם :angryfire:
לפות"ש, אני דווקא חשבתי על 7820X נראה לי אחלה אופציה בצירוף מונובלוק של EK.

חבל לי להשקיע במעבד עם עוד זוג ליבות מעל שלי כאשר יש לו פחות pci-e lanes משלי והמעבד שלי מגיע בoc יציב מאוד ל4.6 בלי בעיות התחממות מיוחדות של הvrm שבלוח

אני כרגע בכל מקרה פוסח על הx299 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב Work4me,

מנסה להכנס לנעליך:

אם מדובר במכונה חדשה שעיקרה לשם הכיף, לא מוצא שום טעם לחסוך 200$ זוטא על build שכזה ואחרי זה כל הזמן להתבאס (זו המילה המתאימה ?)

על כך שהתקמצנתי בקטנה ואין לי את ספינת הדגל שהיא 1950x עם 16 ליבות.

אני רק חושב על לבהות אחרי זה ב- performance monitor ולראות שחסרים שם רבע מכמות הליבות ואחרי כל הכסף ששמתי ???

זה יביא אותי לסוג של דכדוך ותחושת חמיצות.

זה כמו ללכת לסוכנות מרצדס, ולא לקחת את הדגם המלא ב- 1 מיליון שח, אלא לקנות את הדגם ב- 950 אלף שח (מתוך קמצנות)

ואחרי זה להסתכל בדשבורד ולראות בו את כל החורים שנותרו עליו, ללא מתגים של פונקציות שהיו צריכות להיות ברכב הזה לפי כוונת המשורר במקור.

כל הרעיון במוצר שהוא בשביל הכיף, זה שהיה כיף. בכיף לא חוסכים בקטנות כי זה מוציא את העוקץ.

ואם מצד שני לא נכנס לנעליך ובוחן זאת בהיבט של ביצועים גרידא,

הרי שבשדרוג מ- 12 ליבות (1920x) אל- 16 ליבות (1950x) מדובר פה על תוספת של 33% בכח העיבוד,

ומצד שני העליה במחיר היא מ- 800 ל- 1000$, קרי רק 25%.

משמע שבמשוואת הביצועים לדולר, יוצא באופן חריג משהו שהמעבד המהיר יותר, זול יותר ליחידת עיבוד.

(הנחה בקנייה כמותית של ליבות ? :cwm40:)

בדר"כ זה הפוך, ככל שעולים ברמת המוצר, המחיר רק הולך ועולה תמורת שיפורים הולכים וקטנים - או מה שנקרא "חוק התמורה השולית הפוחתת".

במקרה שלפנינו באופן מוזר ונדיר בנוף, עשתה הפוך. כנראה רוצה לרמוז לחברים - קנו את ה- 1950x ותפסיקו להתעסק בזוטות.

מעבר לכך, כשאני מסתכל על מחיר מערכת שלמה שהיא כל המחשב ולא רק המעבד, אנחנו מדברים פה על 2000-3000$ סדר גודל גס כולל לוח האם,

זכרונות, אמצעי האחסון והמאיצים הגראפיים. ביחס למחשב שלם בעלות 2000-3000$, לידם התוספת בסך 200$ מתגמדת למשהו שולי לחלוטין.

כך שגם אם אני לא בנעליך אלא בוחן זאת רק על פי אלגוריתם של מחשב ראציונאלי מחוסר רגש, הרי שטעות תהיה לקנות את 1920x ,

ולכן המסקנה היא כך או אחרת, לקנות את 1950x.

משכנע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...