i3 וגם i5 של אינטל גמרו את הקריירה: הכירו את Ryzen 3 - עמוד 14 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i3 וגם i5 של אינטל גמרו את הקריירה: הכירו את Ryzen 3

nec_000

Recommended Posts

ציטוט של radar

למה חנויות שהן "מחוץ למטריקס" (זאפ) מוכרות את זה,

ומנגד כל החנויות בזאפ (למעט אחת) עדיין לא..

כי הן לא צריכות לשלם כסף לזאפ כדי להופיע שם?

זאפ דפי זהב היא לא עמותת צרכנות. היא עסק למטרות רווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של radar

היה נחמד אם הייתה לי האפשרות להשוות את שניהם (610, 630) אחד מול השני,

ולראות את ההבדל, בצפייה בסרטים.

צפיה בסרטים??

לפני ששדרגתי את ה-HTPC שלי (כי רציתי שהוא יתאים גם לגיימינג בסלון) הוא היה מבוסס על מעבד Athlon 64 X2 מלפני איזה 10 שנים של , כפול ליבות מיושן וחלש, עם 2GB . הוא הפעיל סרטי FULL HD סטנדרטיים בלי שום בעיה.

אתה לא צריך שום מאיץ גרפי בשביל צפיה בסרטים, וכל מעבד אפילו החלש והמסכן ביותר שתוכל לקנות היום יפעיל לך בלי שום בעיה.

אפילו המעבד שיש לך בטלפון (!) מסוגל לעשות את זה בלי למצמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"ויכוח" בדיון הזה כנראה יהיה נצחי.

הרשיתי לעצמי לקרוא קצת אחורה ובסביבות דף 7 מצאתי שההמלצה הגורפת היתה להמתין ליציאת מעבדי i3 עם 4 ליבות. נכון למסקנות אז היה, שברגע ש-4 ליבות ייצא, תם הויכוח.

המציאות מראה אחרת...

אומר לכם את מסקנותי כ"הדיוט" המבקש לרכוש מחשב משרדי לתקופה של לפחות 5/6 שנים -

כשההפרש בין מחירי המעבדים עליהם ניטש הויכוח כאן הוא כמחירם של כ - 5 מנות שווארמה (שאני מאד אוהב, דרך אגב), אז אני ההדיוט לוקח את i3 8100 וקונה לי שקט.

זה גם אולי יחסוך לי עוגמת נפש שעלולה להגיע עוד 3 שנים וחמישה ורבע חודשים + שעתיים, שאם פתאום המערכת תתחיל לגמגם משהו, לא אצטרך להגיד לעצמי - "אדיוט, היית מוותר על 5 שווארמות וקונה מעבד ולוח טובים יותר".

כמובן ששיקולי השווארמה שלי לא קיימים אצל אלו שמעוטרים כאן בריבוי כוכבים בשל מומחיותם בתחום. אלה תמיד יחפשו את נוסחת "עלות/תועלת" הטובה ביותר ולכן יעדיפו למשל את G4560 על פני i3 8100.

מאידך, ייתכן ואלו גם לא מחכים 5/6 שנים כדי להחליף מחשב או לשדרג אותו, אז ממילא החסכון שלהם במעבד, "נבלע" בשדרוגי המערכת שלהם שייתכן ומבוצעים בתדירות גבוהה יותר מהשדרוגים שלי.

ועדיין - כל הכבוד לכל המגיבים על היידע שלהם בנושא ועל הרצון לשתף את היידע הזה עם ההדיוטות - זו הסיבה שאני אוהב את הפורומים האלו (ולא רק שווארמה...).

חג פורים שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעיתים צריך אנשים כמוך אילן, שיבואו ויציגו לחנונים המרובעים כמונו שמסתבכים יותר מדי בדיון פילוסופי בגובה 5 מנות שוארמה,

את הראיה מזוית הרבה יותר פשטנית ומעשית, ובזאת גדולת הדברים.  אהבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...