להכות בברזל החם: AMD חותכת את מחירי סדרת Ryzen 7 1700 ובגדול - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להכות בברזל החם: AMD חותכת את מחירי סדרת Ryzen 7 1700 ובגדול

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשביל מה לך ? זה בדיוק אותו הדבר כמו 1700 רגיל. בסופו של דבר המכפלה פתוחה, כך שאתה יכול להריץ אותו במקסימום תדר שהוא מסוגל לו, שהוא מקסימום זהה לזה של 1800x. כל המעבדים מעל ל- 1700 זו פיקציה שנועדה לחסרי הבנה בתחום המעבדים, לקוחות שמוכרים להם את אותו הדבר בדיוק, רק במחיר גבוה יותר. מה שנקרא: למקסם את הרווח של היצרן באמצעות מכירת אותו מוצר, גם לקהל לא מלומד בתחום, שמוכן לשלם יותר, כי חושב בטעות שזה משהו מהיר יותר. אתה בפורום של חובבים ומקצוענים (גם), נצל את הידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nec_000 לא הבנתי, לפי הדברים שלך 1700 ו1800X זה אותו מעבד עם תדרים שונים?

לכן עם OC אתה מגיע לתדר של 1800X בלי OC, אבל גם ל1800X אפשר לעשות OC ולהגיע לתדרים עוד יותר גדולים לא?

לי זה נראה שפשוט יחס מחיר לביצועים יורד, אבל ב1800X הביצועים כן יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה ההבדל בין 1700 ומעלה זה איכות המוצר . את ה1800x לאומת ה1700 קל יותר להמהיר ולקבל תוצאות גבוהות מבחינת מהירות המעבד על סטנדרטי... לא בדקתי לעומק אבל נראה לי שזה העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 80EA

אני חושב שאתה טועה ההבדל בין 1700 ומעלה זה איכות המוצר . את ה1800x לאומת ה1700 קל יותר להמהיר ולקבל תוצאות גבוהות מבחינת מהירות המעבד על קירור סטנדרטי... לא בדקתי לעומק אבל נראה לי שזה העניין

למי פנית?

בכל מקרה הBASE CLOCK שונה ביניהם, אבל לפי התוצאות ברשת הם מאוד קרובים אחד לשני ואפילו עם מעבד "מוצלח" יכולים לעקוף בOC:

http://www.tomshardware.com/reviews/overclocking-amd-ryzen,5011-5.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן גם בטכנולוגיה, אי אפשר לידחוס 32 בפיסת סיליקון קטנה מרוכזת ועוד להריץ אותה בתדר שקרוב ל4GHZ, זו משימה מורכבת ויקרה מאוד לסלק כמות אדירה כזו של חום מאיזור כל כך קטן, תיקרא גם ביקורות על 6950 בטומסהרדוור וגם הם ציינו שאפילו בOC קטן ל4GHZ  בשניה הראשונה שהעמסת את המעבדים הליבות הגיעו ל90 מעלות בעוד שטמפ' המים הייתה רק כ30 מעלות!, הם ציינו שזה ממש קשה לפנות חום רב שכזה מאיזור כל כך קטן, אז עכשיו בוא תחשוב מה יקרה ל18 ליבות שאינטל הכריזו- רמז הם בבעיה !.

AMD הלכו על שיטה זולה יותר עם פיסות סיליקון קטנות ועצמאיות של 8 ליבות שקל וזול יותר לייצר (אחוז הפגמים בפיסות סיליקון גדלות גדול בהרבה)ואפשר להרכיב איתה מעבד 32 ליבות בלי בעיה גם מבחינת הקירור והרצה בתדרים של כ4GHZ.

לדעתי פשוט יאלצו כעת לזרז את הקפיצה הבאה שלהם במיזעור, אחרת מה שיש להם כרגע לא מתאים וסתם יעלה להם מאוד ייקר להיתחרות, יש להם את המזומנים/הציוד/הטכנולוגיה לזרז את הקפיצה הבאה בליטוגרפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

אז עכשיו בוא תחשוב מה יקרה ל18 ליבות שאינטל הכריזו- רמז הם בבעיה !.

כשהם ישלמו לי משכורת אז אני אחשוב :D  עד אז שהם ישברו את הראש.

שיכסחו אחד לשני את הצורה (intel וamd), בינתיים אני עומד מהצד ומחכך ידיים בהנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...