הטירוף של AMD: מעבדי 16 ליבות לשוק הביתי - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטירוף של AMD: מעבדי 16 ליבות לשוק הביתי

Recommended Posts

ציטוט של itamar4444

עד כמה ליבות זה יתרום בכלל משהו? ומה עם להקטין תהליך ייצור?

מה זה מעניין אותך בדיוק? זה מועיל רק ליצרנית ומוסיף אחוזי ביצועים בודדים אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המילה הכי מעניינת בכתה הזו נמצאת בכותרת: *** כ מ ע ט *** ובאופן פגוע כואב מתוסכל ואישי: תארו לכם מה המעבדים הללו היו יכולים לעשות עם מרובעים! כאילו עמדו לחלל את הסוקט של בעוד אקט אחד.......... אבל משום מה החליטו לעזוב אותה לנפשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yury Black

Since Ryzen’s release, teams in PECA, CCG, SMG and GMC have spent a great deal of time telling our story and sharing our data, analysis and positioning to our customers, analysts, press and retailers. Remember that positioned that their best new part, Ryzen 7 1800X at $499, beats Intel’s $1089 BDW-E based 8C16T i7 6900K using primarily a single benchmark as a proof point. Once this positioning lens from is removed, and we look at a wider range of metrics, the picture becomes much clearer. We win across a combination of representative benchmarks, workloads, applications, games and usage models. In fact, the 7th Generation Intel® Core™ i7 processors lead the full Ryzen lineup across a wide variety of representative usage models as well as being significantly ahead on PC . Also, across a wide variety of representative usage models including PC , our Intel® Core™ i5 7600K leads AMD’s top bin R7 1800X at half the price.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יורי סלח לנו אך אתה קשקשן - בדיוק כמו מי שכתב את מה שצטטת (באנגלית).

לך תעשה שעורי בית, וחזור לכאן אחרי שתתקדם קצת מרמת אינטלקט של בני 8.

אל תאלצנו לספק לך לינקים לכל הבנצ'מרקים שפורסמו ברחבי האינטרנט,

רק כדי לעשות ממך מטומטם - אין צורך בכך זה כבר הוכחת לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לשוק הביתי שום תועלת ממעבדי 16 ליבות.

גם לא 8

גם לא 6

מה כבר עושים בבית במחשב? לגיימינג מספיק 4 פיסיות. לקידוד או עריכת פה ושם לא יקרה כלום אם נחכה עוד 20 שניות.

המעבדים האלה טובים לתחנות עבודה חזקות או שרתים בלי להשקיע הון תועפות על זיאונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר גיימינג יתמוך יותר ויותר בריבוי ליבות, כבר בכותרי AAA קרובים לדעתי, זו הולכת להיות מגמה ועיקר השיפור יתקבל בתמיכה(גם אופטימזיה ועוד ולא רק ביותר ליבות) הולכת וגדלה בריבוי ליבות וזה בתורו יגביר את מכירות המעבדים לשוק הביתי בתחום הגיימינג. זה יקח קצת זמן אבל יקרה בסופו של דבר.
השוק המשרדי והשימוש הביתי ללא תוכנות מקצועיות וגיימינג כבר לא יפיק תועלת מההתקדמות הטכנולוגית הזו חוץ מצריכת חשמל נמוכה יותר אולם גם כאן יתכן ויגיע ישום פורץ דרך שישנה את זה כמו גלישה באינטרנט דרך מציאות מדומה מה שיחייב מחשבים חזקים יותר גם לשוק הביתי "הרגיל".
בכל מקרה יהיה מעניין 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Maor Fedida

בסופו של דבר גיימינג יתמוך יותר ויותר בריבוי ליבות, כבר בכותרי AAA קרובים לדעתי

היי, אני רואה את הדעה הזאת בהמון מקומות, ובגלל שאני רואה אותה כבר כמה שנים, אני סקרן ממש לדעת על מה אתה מתבסס?

כידוע לי, גיימינג נהנה מ4 ליבות מכיוון שאחת מוקצת לגראפיקה, אחת לסאונד, אחת ליוזר ועוד אחת ליישומים ברקע.

משחקי נהנים מריבוי ליבות בגלל הטיפול בפקטות מידע שמגיעות אליהן, אך גם שם ההבדל בין 4 ל8 די זניח.

אני באמת שואל מה מקור הדעה הזאת? (לא בקטע של לקטול או משהו חלילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...