Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

1stcowgirl

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,124
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  118יום 8ש' 27דק' 14שנ'

דירוג

36 טוב

אודות 1stcowgirl

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת פברואר 16

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. יש כבר בנצ'S לכל ה 8-12-16 הללו או שזה יקרה רק לאחר מכירה מהמדפים? (בנצS של משתמשים כמובן).
 2. בחיי שאני לא מבינה אותכם?! בשביל מה זה טוב ?! בשביל לראות תוכן ב 8K! _ (והתמונה מהממת!) חשוב מאד: את התוכן שהזכרתי מורידים מהרשת לבד! _ (אם יש תוכן ב 8K סרטים וכו) נכון שבכבלים אין (כי זה המון ציוד והמון כסף אז הן לא משקיעות!) _ (בכלל הכלבים הללו אפילו לא משדרים הFHD אלא רק ב 720P) בכל מקרה החברות כן נותנות מהירות גלישה של 200MB וגם 500MB ומעלה מעלה! אז יש מהירות הורדה, כל מה שנשאר זה להוריד את מה שרוצים. מי שרוצה אתרים להורדה מהירה (ZIPPYSHARE) לסרטים וכו מוזמן לבקש.
 3. אהבתי את זה: "העולם הפתוח מרשים, אך כולל מעט מדי סיבות ממשיות להשקיע את הזמן והמאמץ בלחקור אותו" א מ י ת י ! ! ! ! עזבתי אותו לפני 4 ימים לטובת American Fugitive _ (אופי של GTA 1 2D רק משודרג) ועזבתי אותו בדיוק בגלל שאין מספיק סיבות לחקור אותו. אספתי רק 5 מתוך כל הנשקים ועזבתי (דווקא רציתי לטעום מה DART אבל איך אומרים "אין מספיק סיבות להמשיך" ולסיום רק נציין: המשחק הראשון RAGE 1 היה מעולה ביחס לשני. הכין ה FAT MAMA ושאר ה GEAR המצויין מהמשחק הראשון?
 4. מה איפה תרגיש...? הרי זה ברור ............. תרגיש בהרגשה. ברור שאתה חכם ותחכה עוד קצת בכדי לדעת מה באמת שווה הדור הזה. כי מה לעשות גם כאן יש הרבה פוליטיקה, ומה שאומרים לפני הבחירוןת הוא לא אותו דבר כמו אחרי.
 5. היסטוריה הלא רחוקה מעידה שלאינטל תמיד יש משהו בשרוול. ההיסטוריה גם מעידה ששניים של אינטל שוות לארבע של AMD. השמועות אומרות שהפעם AMD תציג את הצעד הבא (הכל כולל הכל: בצועים צריכה וכו). השאלה הנשאלת עד כמה הצעד הבא של AMD יאיים על אינטל? לאינטל בטוח יש משהו בשרוול, ואם זה לא יספיק .. תמיד אפשר להוריד את התחתונים לברירת המחדל (דבר שאינטל נמנעה ממנו מאד) מה שבטוח זה: שאם מחר נראה מעבד AMD שהיינו מצפים לקבל אותו מאינטל...... אזי אינטל תהיה במצב מביך עד מאד.
 6. דרך אגב יצא חידוש למשחק S.W.I.N.E. _ חזיר (נגד ברווזים) זה REMASTER למשחק הישן. ותרשו לי להמליץ גם על American Fugitive המשחק הוא שדרוג של GTA 1 & 2 מוסיקה מדליקה מאד. לדעתי היוצרים מכוונים לעשות המשכים גם ב 3D _ (ממש כמו GTA) תהנו
 7. חברים אתם יכולים לרכוש גם 300$ ללא מיסים וללא משלוח. איך? אם אתם מגדירים בהזמנה שהפריטים יחולקו בין 3-4 אנשים באותה כתובת (אבא אמא אח אחות _ והכי חשוב שזה לאותה כתובת) אז לכל לקוח מאותה הכתובת יש פטור עד 75$ והכל ביחד זכאי למשלוח ללא עלות!
 8. לקחתי פעם מגינים. בצורת מגן כזה.... קראו להם מגינים אבל לפי דעתי זה היה מהמשחק LEGEND OF ZELDA. המגנים ההם היו ממש טובים
 9. האם השחור לא היה מיועד לביצועים? זכורה לי תקופה ש WD-BLACK היה הכי יקר.
 10. פעם היו עושים מוצרים שהחזיקו שנים. היום, הכל במסגרת האחריות.
 11. די! מה זה? עכשיו נגעת בעצב! חבר שלי היקר, לא הבנתי כלום מהתגובה שלך. אנא באר? ע"פ תגובתך ניתן להבין שאתה יכול לענות על מה ששאלתי אבל משום מה לא ענית. ובנוגע לתגובה: "כבר שנתיים במעבדה?" לא רוצה לשאול שאלות כאן, אפשר אולי בהודעה פרטית בבקשה?
×
 • צור חדש...