Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

1stcowgirl

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,030
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  91יום 24דק' 56שנ'

דירוג

30 טוב

אודות 1stcowgirl

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת February 16

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. בואו נגיד שמשחק ONLINE ONLY הרוויח 100$. הוא היה יכול להרוויח הרבה הרבה יותר אם היה נמכר ב 70% ממחירו המקורי. ולזה אקרא נצחון לפיראטים.
 2. אני אישית אהבתי! _ (ביחס ל 8 דקות זה היה טוב מאד). Momy Shake Tu du du du du du
 3. 1 _ אל תפזרו כעסים על RAZER הם עושים מה שכולם עושים ואפילו מציעים משהו בתמורה (בשונה מאחרים) 2 _ מגיע להם קרדיט שהם מציעים ולא נכנסים באגרסיביות או בהונאה (בניגוד לכמה וכמה אחרים) 3 _ רוצים למקסם רווחים, כל אחד היה רוצה. אנחנו פשוט הגענו לנקודה שהלך הרוח והמוח של בני האדם פשוט ..... התקמטו ונמעכו! אתם יודעים עדיין יש קשישים שזוכרים את המחשב הראשון שעבד על כרטיסיות, ויש כאלו שזוכרים איך מכונות האוטומט הגיעו לארץ ועבדו בדיוק עם אותם כרטיסים של המחשב שהוזכר מקודם (והחליפו את בני האדם שהפעילו את המכונות). מעניין מה היה אומר משה רבנו אם היה נוחת בזה הרגע בירושליים???? (בטוח שלא היה יכול להתעלם מחצי הכוס הריקה)
 4. מה ז"א RUFUS? RUFUSE לכרטיס SD? RUFUS לטלפון? מכירה RUFUS להכנת דיסק און קי בכדי שיוכל לעלות ב BOOT.
 5. מאוחר אבל בכל זאת הכנס למחשב פתח CMD וכתוב DISKPART ואח"כ אנטר _ (יפתח חלון DISKPART) פקודה הבאה היא LIST DISK ואנטר _ (יופיעו כל התקני האכסון ולידם מספר לזיהוי 1,2,3 וכו) תוודא איזה מספר הDOK לפי כמות הGB שמופיע לפניך ורשום את הפקודה הבאה: SELECT DISK 1 _ (או 2 או 3 לפי מה שהDOK מזוהה אצלך) ושוב אנטר תקבל הודעה שהוא נבחר . והפקודה האחרונה: CLEAN _ המחשב יעבוד עליו מעט ויחזיר אותו למצב RAW _ (כמו HDD חדש מהניילון) לאחר סוף הפעולה כתוב EXIT ושוב אנטר ותצא מהCMD נתק את הDOK מהמחשב וסגור את "המחשב שלי (אם פתוח) עכשיו חבר שוב את הDOK והמחשב יציע לך לפרמט אותו כרצונך (FAT או NTFS) בהצלחה. (פששש מתקופת האבן ועדיין כל זה זכור לי)
 6. שלום לחברים. היה לי S5 (וכבר לא בשימוש). הוא הגיע עם 16GB פנימי וזה לא הספיק לי. מאחר שמערכת ההפעלה שודרה ל לוליפופ 6, הוסרה האופציה לאיחוד כרטיס הSD עם הזיכרון הפנימי (כך ששניהם יזוהו כפנימי) אז השתמשתי בתוכנת ROOT ESSENTIALS בכדי לקחת כרטיס 64GB ולפרמט אותו כך שחצי יהיה אכסון חיצוני ויזוהה כך ע"י המחשב וחצי שני יהיה מזוהה כאכסון פנימי ע"י הטלפון. מאחר והטלפון לא בשימוש, הוצאתי את הSD ואני רוצה להשתמש שוב בכל 64GB שלו. אולם, מאחר וחציו שומש כאכסון פנימי לOS אז אני רואה עכשיו רק 32GB בניתן להשתמש איתם אני מבקשת תוכנה/אפליקציה שתפרמט את הSD ותחזיר לי את כל 64GB. תודה.
 7. גיימרים הזהרו: 250GB לא יספק אתכם ותצטערו בהמשך הדרך (עדיף 500GB) ונא לא לשכוח שצריך להשאיר 20% מהגודל שיש ברשותכם ... פנוי. _ (אז 500GB נותן לכם 400GB וכונן של 250 נותן לכם 200GB)
 8. מ ה - ק ש ו ר ? יש בינינו בני 45+ ומחכים בקוצר רוח! (נכון שיש כמה סרטים לא מוצלחים, אבל כשיש סרט מוצלח... ברור שזה טוב). אצלינו פשוט עורגים בטירוף לכריסטיאן בייל.. אם ישוב
 9. 1stcowgirl

  משחקי העבר שעושים קאמבק ב-Steam

  וואו יש שם את ONI
 10. OK כבר היה לי אותו, קניתי את ה DLCS
 11. נשבעת שהיום חשבתי על COH2 _ (לא ממש שווה ללא ה DLC) _ (אז מה נקבל רק כאמפיין אחד?)
 12. נו בסדר... זה היום. מחר בטח יבוא הצ'יפ שיעשה את כל התמונה _ (אבל בסוף זה תלוי בצרכנים, יתלוננו יקבלו, לא יתלוננו... ישלמו)
 13. בדיוק בגלל " ה ד ל פ ו ת " כאלו..... AMD מקבלת באחוריה מהצרכנים. מהשמועות אני יכולה לתאר זאת כך: הכרתם מישהי בטינר, יפה חטובה, מדברת גבוהה..... והנה הגעת לפגישה ומצאתם את אורלי כנפה שנראית לא כמו בתמונה.
 14. בניגוד לנישות אחרות הייתי מצפה שיהיה הכי קטן הכי מהיר והכי חזק והכי חסכוני........ _ (מה אומרים, מוגזם?)