עבור לתוכן
 • צור חשבון

1stcowgirl

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,175
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  133יום 1ש' 54דק' 53שנ'

דירוג

41 טוב

אודות 1stcowgirl

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת פברואר 16

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. טוב האמת ש ASUS לא ראו אותנו ממטר אז העברתי את העצומה ל OVERCLOCK3D והם הצליחו להביא את התשובה הנ"ל
 2. זה תשובות שקבלנו כשכתבתי עצומה והחתמתי משתמשים בתקופה של 780TI והתלוננתי על טמפ'
 3. כבר שנים שה PCB של הכרטיסים הגבוהים של ASUS הוא בעל 12 שכבות. _ עמידות בפני חום שמעל לממוצע של ההווה, מה שאומר שטמפרטורת ליבה וזכרות שגם אם יגיעו ל 130º הלוח יתמודד איתם מצויין _ (בכל מקרה זו תשובה של ASUS) (כמובן שגם רכיבים אחרים כגון קבלים מיוצרים ביציקות עמידות יותר ולחות פחות).
 4. סתם שאלה אוף-טופיק: מה קורה עם הפרוייקט נכשל? מה קורה עם הכסף? הרי הכסף לא יחזור למשקיעים נכון?
 5. ללא קריסות וללא תקיעות! האמת חשבתי לא ירוץ טוב על 3570K + 970..... אבל רץ מצויין! המשחק מותקן אצלי על EVO 860 SAMSUNG 500GB 3 דקות גג עד שמתחיל (לאחר ההפעלה הראשונית שלוקחת מיליון שנה)
 6. סליחה יקירי אבל אצלי לא קורס (CODEX) על ULTRA 1080p מי שרוצה DX12 לוקח למשחק *** בפעם הראשונה *** כמה וכמה דקות ממש ארוכות בכדי להתחיל. לאחר מכן לוקח לו "רק" 2.5 דקות בכדי לעלות __ על i5-3570k + 16GB 1600mhz ULTRA 1080p
 7. (לפני הכל נקודת רפרנס: שנה אחת אחריות בסך הכל) אין פה שום חידוש! הוא יצטרך מתח גבוה או לחילופין קירור שיעמוד בעבודה. _ (והמעבד הזה חם גמו גהינום... חחח ועוד 127W) תאוריות: כמו שאמרתי: ה... הדבר הזה לא יחזיק מיים הרבה זמן, שימו לב לאחריות : שנה אחת בלבד! הi9-9900KS הולך להפוך ל i7 החדש הסטנדרטי לקראת סוף 24 החודשים הבאים (לדעתי כבר בתחילת 2021). אפשר להמר גם שמאחר והאחריות היא רק לשנה אז המעבד הזה והוואריאציות שלו יקבלו END OF LIFE בעוד שנה. אם הi3 החדש הולך להיות טוב כמו ה i7 מלפני שנתיים שלוש ) להזכירכם (4/8) _ אז למה לא i7 שיהיה 8/16 _ (הכוונה ל 9900 של היום)
 8. P R O T O T Y P E - I I I כנסו לפורום של ACTIVISION ותצביעו למען הצורך במשחק.
 9. אם גם אתם הייתם רוצים לשחק ולהנות מהמשחק שעדיין לא קיים PROTOTYPE 3 אז אתם מוזמנים לכתוב זאת בפורום של PROTOTYPE
 10. כמה פעמים (שאי אפשר לספור) התחלתי את SR2 ולאחר המרדף הראשון (בסירת המנוע) ... נפרדתי מהמשחק והסרתי אותו בתיסכול! פשוט אי אפשר לשחק בו!!!! אולי אם ישפרו את הגראפיקה ועוד כמה דברים ..יהיה ניתן להנות ממנו.
 11. עזבו זה ניחא...... אבל כשמשתמשים לא מצליחים לפתוח את הטלפון בגלל שהטביעה לא אומתה או הסיסמא לא מקובלת...? (בד"כ אחרי עדכון מערכת)... גיסי רכש S10+ עשה בחנות הגדרות לטביעה והעביר דברים חשובים, הלך הביתה שמח בכדי להמשיך למלא את המכשיר החדש ובדרך ראה עדכון תוכנה.... אז עדכן. הגיע הביתה... והמכשיר לא נפתח. (כמובן שעשיתי FACTOR REST מה RECOVER.... אבל כל החומר הלך! _ (וזה לא שבחנות או במעבדה היו יכולים יותר טוב). פשוט פארסה!
 12. מה EPIC? עוד פעם החרא הזה? גם BORDELLANDS 3 רק ב EPIC.... אני רוצה ב STEAM!!!!! זוכרים שהיה רק VALVE ואח"כ הכל התחיל להשפך ל STEAM? PS4? _ XBOX? = אהבלת'רבח.!!! (תאמינו לי הכי טוב)
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close