עבור לתוכן

1stcowgirl

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  795
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  71יום 14ש' 26דק' 37שנ'

דירוג

15 ניטרלי

אודות 1stcowgirl

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת February 16
 1. לא הבנתי... אבל מריחה שערורייה! אתם רוצים להגיד לי, שמשתמשים שרכשו כבר בהתחלה את הגרסאה המלאה (שנקרא לדעתי ELIT EDITION) גם הם יצטרכו לשלם ? מזל שלא קניתי! רציתי לרכוש... אבל התאריך היה די קרוב למשחק החינמי MIDAIR _ (שאמנם חינמי אבל כל עוד הוא בTEST מבקשים עליו 30$ _ הוא יצא ב3 חודשים הקרובים)
 2. לרכוש מניות של אינטל היום.

  כן כן זה ברור. אבל אצלי זה הימור. ספקולציה שלי וניתוח הכוחות בשוק הטכנולוגיה. לא ספקולנטים ובשום פנים ואופן נתונים פיננסיים _ (זה טוב כשמהמרים על המזל) אני מהמרת על טכנולוגיה. וצופה לגידול של לפחות 30% בערך המניה שיתחיל במחצית השניה של השנה הבאה. מה שברור לי כשמש הוא שהמניה לא תאשר כתמול שלשום! אבל אני אדם פשוט.. שבסך הכל רוצה להרוויח מעט.
 3. המחשב נשמע מעולה. לבתי מלון, נסיעות, טיסות. 5 חבילות סוכר.
 4. מי יכול ליעץ לי אצל מי כדאי לרכוש ולהחזיק במניות של אינטל? אני אדם מהישוב שמרוויחה פחות ממינימום. אני רוצה להתחיל לצבור מניות של אינטל. האם יש לי אופציה שמאפשרת לי כזה דבר?  
 5. שטויות.... משחקים לא קונים ב STEAM. למה לשלם 60$ על משחק חדש ב STEAM אם אני יכולה לרכוש STEAM CD KEY במחיר של 40% פחות? _ (ועדיין במטח זה יותר זול)
 6. כן עושים אותו בראש של קראק.
 7. אני קניתי את VAN HELSIN ואת כל BORDERLANDS ב 10$ ב ז כ ו ת כ ם ! תודה
 8. שאלה רצינית: (בינינו), לא עדיף היה COFFEE LAKE? במחיר של ה 7820?
 9. 2500ש"ח להמונים? -> יש על מה לדבר. יותר מזה ....וזה כמו הפסטה של אתמול מחוממת במיקרו.
 10. "(ששש..) הי חבר...... רוצה לקנות קאסטום ביוס"? "(ששש...) שקל אחד"
 11. למה? WILDLANDS היה מצויין. לפני כחודש סיימתי אותו והוא היה פשוט מעלף. ודרך אגב ע"פ הדרישות הנ"ל ניתן להגיד שבכדי להריץ על 1080P יספיק לנו 3570 + GTX970. (ורק כי זה דפוס מוכר של UBI במשחק AC)
 12. נראה נחמד מאד (למרות שזה תמיד מרגיש לי מזוייף כשלוקחים משחקיות ותנועה שמתאימות לקונסולה ומלבישים אותה על מחשב... והכי מטומטם בעיניי זה עוד לבזבז על זה השקעה של זמן ומשאבים בניסיון לפצות על כך בחבילות שידרוג HD. המשחקיות הרי לא תשתנה גם אם יהיו למשחק טקסטורות ב 8K. DESTINY 2 נראה נחמד ועושה לי חשק ל BORDERLANDS 3.
 13. עדיין לא מסוג העיצובים המהממים של לינוקס! חבל.. עם שם כמו "חלונות" ... הייתי מצפה שזה יראה כמו חלונות (ולא סתם קוביות ויריעות.)
 14. דווקא עם שםמשתמש כמו ש'כה הייתי מצפה שכן תביין.. או לפחות יהיה לך מושג. הוי.... הלוואי שהיה ניתן לדעת את ה SPECPS של כל אחד אחת.... היינו חוסכים המון תקלות.