עבור לתוכן
 • צור חשבון

1stcowgirl

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  960
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  83יום 10ש' 58דק' 46שנ'

דירוג

27 טוב

אודות 1stcowgirl

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת February 16

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. The Surge עכשיו חבילה מלאה הכל כולל הכל ב47ש"ח. (בפעם הראשונה לא הצלחתי לנצח את הרובוט שנמצא במין מגרש כדורסל כזה _ (או שכן... היה אחד עם זרועות בצדדים ואחכ מתקדמים לראש -> אותו נצחתי! _ אבל היה רובוט אחד שמגיעים אליו בנפילה מאחד המעקות... אותו לא הצלחתי.. מעניין אם עכשיו אוכל לנצח אותו בעזרת החבילה המלאה.)
 2. 1.5KG כרטיס. יותר ארוך מה 780TI (בערך ב1.5סמ) זו תהיה טעות לא להתקין את ה SUPPORT JACK שמגיע איתו _ (כל תנועה וכל ויברציה על המחשב תפעיל לחץ לא רצוי על ממשק הPCI-E) _ (היו קטעים של משקל עם 780TI)
 3. כן.... ההימור שלי שכבר יש לתולעת הירוקה הזו את מה שהיא רוצה שיקרה ב 2020. כל מה שאנחנו מקבלים עכשיו זה פירורים. אנחנו גם יודעים שהדור הזה לא מראה את מלוא הפוטנציאל שלו _ (זו לא הליבה המלאה)
 4. בגלל שספק כח יעיל חסכוני ויציב אוהב לעבוד על 50% מהכח שלו _ (תשתמש ב75-80 אחוז מהכח שלו וגם החשמל והעלות שלו תהיה בהתאם_ וחישןב פשוט מלמד שעדיף להשקיע עוד 200-400ש"ח על ספק-כח מאשר עוד 1000ש"ח מיותרים בשנה על חשבון החשמל.... במידה ויש לפחות 4-6 שעות גיימינג כבד.)
 5. הלוואי! _ (מקרה כזה עוד היה נותן תקווה שיש לנו מה לומר). הפעם הזו המחירים הללו לא משקפים את החמדנות והמציצה של הדם שלנו. המחירים הללו מתארים את מה שהחבר'ה בNVIDIA חושבים על הכרטיס הזה. מהמחיר הזה אפשר ללמוד שהחבר'ה האלו הם נקרסיסטים כבדים. הלוואי וטעות בידי וטעות גם בידך והמחירים הללו תואמים את העלות של הכרטיסים..... אבל לא נראה לי. הטכנולוגיה באמת יפה ובאמת עובדת (מי ששמע אותם אומרים "זה עובד", ומי שהבין טיפטיפה על מה מדובר, בטוחני שגם הוא חשב על צמד המילים (יא וואו) "זה עובד". _ (כך שלפחות בנושא הזה העסק רציני ואוטנתי).
 6. מותר לי להגיד שFIREFOX היה פעם דפדפן שהיה יכול לעשות הכל? הוא היה פעם SUPER דפדפן, הרבה לפני ה 17760 מליון משתמשים שיש לו היום.
 7. אני קבלתי את כל המשחק בחינם. הייתה תקופה שנתנו אותו חינם או שזה היה לשחקני בטא סגורה.... לא זכור לי. עכשיו הוא מלא... מצויין.
 8. טוב זה לא מפליא מאחר וזה כרטיס MINI. יש לקחת בחשבון שהכרטיס הזה מגיע לגבול הטמפ המותרת תוך מספר דקות בגיימינג, ועל כן הוא מוריד את ביצועי הליבה בכדי לשמור על הגבוליות. אז 629$..... עדיין לא מפתיע.
 9. 4K ב 144HZ יהיו סטנדרטיים רק ב 2020. _ (עד אז, כל הכלאה ושיקוץ ישווקו כהכי טובים) ממש מאכזב שהתקופה היא תקופה פורחת בחומרה וחונקת במחירים.
 10. עכשיו דמיינו את המשחק הזה על RTX ........ הדבר הראשון שעלה לי בראש ביירת הדמות, ואחכ קיבל חיזוק בסצינה הראשונה, היה FALLOUT. וכל זה ואין טעינה של שלבים או חדרים או מפות. מעניין מה יהיו דרישות המערכת המינימליות?
 11. אין מה לעשות.... פשוט למחות ולא לקנות! המחיר לא מוצדק! המחיר משקף בדיוק את הנקרסיסטיות של הצוות של NVIDIA. נכון שהכרטיס עובד בצורה כמעט אלוהית (מבחינת האלגוריתמים והחישובים והאופן שהטמיעו זאת בארכיטקטורה הזו. השליפה של המשולש הרצוי הוהעבודה עליו, ההשתקפויות, האור החוזר.... באמת שאפו ל NVIDIA רק לדעתי היה אפשר לעשות זאת הרבה הרבה יותר מוקדם, לדעתי זה מתאפשר עכשיו בעלות נמוכה בגלל האופציות של ה AI והלימוד מכונה). אז לדעתי המחיר מראה מה בNVIDIA חושבים על הכרטיסים ולא באמת את המחיר המסחרי שלהם.
 12. לא מדעני רקטות אבל בטוח שיש משהו במגירה אם אנחנו מקבלים דברים כאלו.