1070 נחת במחשב שלי היום - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1070 נחת במחשב שלי היום

coch

Recommended Posts

אהלן.. ה 1070 מחובר.. התעסקתי איתו ממש מעט. אין אחריות לצערי מאחר וקיבלתי מארה"ב היום בצהריים.

מתנצל מראש שלא העלתי ( אם זה מעניין ) וכו'.. אנחנו פשוט במעבר דירה ויש לי פה בלאגן אחד גדול.

בכל מקרה הדגם MSI X - לכל מי שמתלבט.. מגיע עם פלטה אחורית שחורה ומאווררת, אפשר לכבות את הלדים,

הכרטיס עומד אצלי לרוב בחדר בלי מזגן על איזור ה 45 מעלות ב IDLE במארז מאוד מאוורר, לפעמים הוא עומד גם עם 38-39

אבל לא פחות מזה וגם לא יותר מזה. הכרטיס מתחיל לעבוד בערך באיזור ה 57-58 מעלות ( המאווררים ממה שעד עכשיו בדקתי )

והוא כל כך שקט שזה מגוחך. הכרטיס דורש 6+8 חיבורי חשמל, הוא לא גדול משמעותית מ ה 970 שהיה לי מבחינת אורך ( אולי 2 ס"מ יותר )

ותופס שני סלוטים מבחינת מקום.

בכל מקרה - מה שהספקתי היום בלבד זה להריץ TimeSpy בשני לופים - התוצאה הכללית - 5930 וזה על Mode לא על OC Mode

ששם אני מניח שאני חוצה את ה 6000. כרגע לפחות אין לי זמן לבדוק משחקים ולשחק איתו קצת מבחינת קלוקים. שנסיים לצבוע, לעבור,

לסדר וכו' את הדירה החדשה אני ישתעשע איתו יותר. תחת TimeSpy הטמפרטורה המקסימלית הייתה 69 מעלות - וזה במארז מאוורר מאוד

ובחדר ללא מזגן בקיץ של . Overwatch על הגדרות Epic הגיע ל 61 מעלות והמאווררים מסתובבים חרישית והוא לא נראה לי מתאמץ.

בדקתי ללא Vsync והפריימים הגיעו קרוב ל 200.. הכרטיס הזה הוא אוברקיל מוחלט ל 1080P - אבל מי שרוצה לטווח ארוך.. אז למה לא.

סה"כ שנים ארוכות שלא היה לי מוצר של במחשב אבל בגדול ממבט מהיר זה נראה כמו מוצר איכותי ורציני. שיהיה לכם שבת שלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של shapin

תתחדש, הנאה מובטחת :)

מקווה שבקרוב נתחיל להשתעשע איתו. שמתי לב ש ה Memory Clock עומד על 405 בזמן מנוחה\גלישה.

אני לא כ"כ יודע אם זה גבוה או שזה תקין - לא מצאתי משהו להשוות את זה אליו.

השעונים עומדים במנוחה על 215\405 - לי זה נראה מעט גבוה.. ה GPU Usage לא מגיע ל 5%

שזה בסדר גמור וכנ"ל הטמפרטורות תקינות לגמרי. אם למישהו יש 1070 עם צד שלישי כלשהו..

אני ישמח לאיזה תגובה בעניין..  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השעונים לא ממש גבוהים, כל עוד אתה לא רואה טמפ' עבודה בIDLE הכל בסדר, אבל אפשר לנסות לשפר את זה.

אתה עובד עם מסך אחד?

מחובר דרך DP?

נסה בלוח בקרה של לשנות את צריכת החשמל ל ADAPTIVE

"Manage 3D Settings" >> "Global Settings" >> "Power Management Mode".  Make it's set to "Adaptive"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו לא יודע להגיד.. מה שבטוח זה שמעולם לא הגעתי לפריימים האלה שאני רואה ב Overwatch.

היום בבוקר גם בדקתי את GTA5.. הבדל מטורף בפריימים הנמוכים. הגדרות מלאות לחלוטין עם פילטרים על X2

היו נותנים לי איזור ה 55 ממוצע עם ה 970 עם נפילות ל 33-38 באיזורים כבדים. עם ה 1070 אין לי ירידה מ 60

פריימים בבנצ'מרק. זה על 60 באופן קבוע.

אני מניח שמשחקים כבדים יותר זה מה שיהיה מהנה יותר. אני לא אראה נפילות למטה.

@shapin הדרייבר האחרון של NV נותן שלושה אופציות. מה שאתה רשמת, מקסימום ביצועים ומשהו חדש שלא היה - Optimal.

הברירת מחדל זה ה Optimal ובפירוט של מה זה אומר - זה אפילו אמור להיות חסכוני עוד יותר מ Adaptive כאשר המחשב במנוחה.

אני ינסה לשנות בכל מקרה שאני ישב על המחשב בערב.

מעבר לפריימים.. הכרטיס מגיע ב GTA\Overwatch לטמפ' של 61-62 וזה בחדר בלי מזגן. יש הבדל משמעותי בין הכרטיס

הזה למפוח הקודם שלי של מבחינת רעש. כנראה שהתרגלתי ליותר רעש כי עכשיו המחשב סופר שקט והדבר הכי רועש

שם זה המאוורר של הספק כוח שזה גם ברמה נסבלת לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^תעבור לספק כח עם מערכת היברידית (או פסיבית).

מנסיון אישי של ה- 5 ומשהו השנים האחרונות שאני על seasonic X 560 Gold עם היברידי, זה מדהים:

כל עוד המחשב אינו עובד במוד תלת מימדי כבד, המאוורר אינו מסתובב מאומה. קרי 0db.

רק ברגע שצריכת הזרם של המחשב עולה מעל 50%, המאוורר מתחיל להסתובב, דהיינו רק במצבים שבהם נמצאים בגיימינג

תלת מימדי. וגם אז הסל"ד כה חרישי, מתחת ל- 19db שזה בלתי שמיע ממקום הישיבה מול המסך.

אפילו קרבתי את האוזן לוודא שאני לא מדמיין ושהמאוורר באמת עובד.

הדבר היחיד ששומעים איפה (בסט אפ אצלי), זה רק את המאווררים של המאיץ מסך בעומס מלא לאחר זמן עבודה ממושך (בתלת מימד).

וגם אז זה מאד שקט - מדובר בקירור של MSI series (עם הדרקון האדום), שעושה מאמץ מוצלח לאזן בין חום המעבד לבין

סל"ד המאווררים.

לעניות דעתי מערכת מחשב מושקטת (עד כמה שניתן) היא איכות חיים חשובה וראויה במחשוב ביתי. אני מאלו שמעריכים שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...