מחיר בארץ GTX1060 - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר בארץ GTX1060

alon23

Recommended Posts

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס ה nitro הולך להיות ממה שאנו שומעים, ההפתעה ש- הולכת להכניס לנוידאה מתחת לחגורה.

היא תחילה השיקה rx480 מסורס משהו, עם יותר מדי מגבלות טרמיות וחשמליות, בכרטיס ארוז בחבילת PCB

ואוורור זולה לייצור ולשווק. היא חיכתה לא סתם, אלא בכוונה שנוידיאה תוציא קודם את המענה הדחוק והמזורז שלה

כאשר ה- target שעומד לנגד עיניה הוא rx480 אנמי,

ואז תכננה לתת את התשובה האמיתית שלה, זו שכנראה החל מעוד זמן קצר תהיה גם הגרסא היחידה שתעניין

את השוק, והיא ה- nitro. ישנה שמועה שהכרטיס מכיל את מלוא הליבות פתוחות = 2560 . תדר כבר דווחו שהוא

מעל 1400mhz...  הכרטיס מהיר מ- rx480 האנמי של היום בכ- 20% לפני , וכנראה עד כדי 25% אחרי...

AMD לא אמרה עדיין את המילה האחרונה, וצוחק כמו שאומרים, מי שצוחק אחרון.

מהצד (לי) נראה שנוידיאה מיצתה טכנית מה- GTX1060 את כל מה שיש בו חומרתית, וכנראה שגם מהירותית.

הרי אנו יודעים לאן מגיעות גרסאות קאסטום שלו כבר היום, כל הקלפים של דגם זה חשופים.

יש (לי) יותר מתחושה שלא מדובר פה במקריות, וכי הפעם עשתה עבודה מתוחכמת מההתחלה ובכוונת מכוון,

ועשתה שיווקית לנוידאה בית ספר. הפתיעה אותם ועוד תפתיע בהמשך. גם כל העניין הזה עם השקת ל DOOM

בדיוק עכשיו ?   דווקא עם השקת GTX1060 ?   זה נראה לא מקרי, אלא מתוזמן כספוילר בעת השקת כל הסקירות ברשת

והכותר הזה הוא אחד ההכי מבוקשים כיום בקהילת הגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת STRIX 480

קצת Anti climatic, אבל לפחות סביל יותר מהרפרנס

https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/RX_480_STRIX_OC/

טמפרטורות הפעולה כצפוי צנחו יפה מתחת לקו 70C בבדיקה, מה שמשאיר את שעון הליבה במצב סטטי

אם היה הכרטיס ברשותי, הייתי מוותר על תוכנתי, וישר עוסק בעריכה של הביוס שלו כדי לראות כמה רחוק באמת אני יכול להביא אותו

יש פה פוטנציאל מבוזבז בגלל מגבלות תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור שורה תחתונה לmid-range כרגע עד כמה שאני רואה הכי טוב פשוט 1060 ב250$ במשחקים שלא תומכים בDX12/vulkan ואולי כאשר יותר משחקים יתמכו הRX480 יכנס יותר לתמונה.
בכל מקרה מהביקורת של הstrix נראה שכמעט כלום לא השתנה וההבדל בביצועים לא שווה את ההפרש במחיר.
ורק עוד הערה קטנה סביר להניח שדווקא הRX 480 4GB הוא הכי מוצלח מבחינת עלות תועלת למשחקים בFHD (אבל פחות futureproof אני מניח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

נראה שה1060 אכן מראה ביצועים טובים יותר מה980 בחלק מהכותרים:
http://hexus.net/tech/reviews/graphics/94714-asus-rog-strix-geforce-gtx-1060-oc/
לא הייתי בטוח שזה יקרה.

גם ה RX480 מראה ביצועים יותר טובים מה 980... ראית אותו בדום עם וולקן?

http://www.hardocp.com/article/2016/07/19/nvidia_geforce_gtx_1060_founders_edition_review/4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

גם ה RX480 מראה ביצועים יותר טובים מה 980... ראית אותו בדום עם וולקן?

http://www.hardocp.com/article/2016/07/19/nvidia_geforce_gtx_1060_founders_edition_review/4

לא משחק , אז זה מעניין אותי כקליפת השום, שהכרטיס שלהם מככב בכותר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

לא משחק , אז זה מעניין אותי כקליפת השום, שהכרטיס שלהם מככב בכותר אחד.

אל תשחק אותה תמים - אתה יודע מה זה אומר.. שיש פוטנציאל ^_^

יהיו עוד משחקים שישתמשו ב וגם יהיו יותר על DX12... ה 480 יתן בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן ונראה שיפור גם אצל הירוקים מצד הדרייבר בVULKAN וDX12.

בנתיים ממשחק אחד אני לא מתרשם, ובטח לא משחק שמשתמש בAPI שונה מכולם.

אם הVULKAN יתפוס ונתחיל לראות אותו בעוד כותרי AAA, זה כבר יהיה סיפור אחר.

אחרי שהייתי עם AMD/ATI הרבה שנים ועברתי לירוקים, אני מוצא את עצמי פשוט נהנה מהמחשב ולא שובר את הראש לגבי ולא בודק מה הטמפ' של הכרטיס כל רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שיצאו עוד משחקי וולקן. זה ייחיב את NV להשקיע באופטימיזציה.
הבעיה של כרגע היא שוולקן היא הנקודה היחידה בה להם יתרון ברור.
בכל השאר הרוב נוטה לטובת NV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שוולקן יתפוס חזק מאוד, כי הוא סופר קרוס-פלאטפורם, ווינדוס ולינוקס (אל תשכחו ש valve/steam עושים צעדים מאוד חזקים לכיוון ה steamos מבוססת הלינוקס) ועל כל הקונסולות החדשות שכבר יצאו, ואפילו 7 (נוגט) הולך לתמוך בו, זה יכולן מאוד להקל על מפתחים לכוון את המשחק שלהם להמון פלאטפורמות בבת אחת.
המנועים הכי חשובים בתעשייה הולכים להשתמש בו (source 2, unreal 4, tech id 6).
אחד המשחקים הפופלאריים ביותר תומך בו Dota 2 וגם שתמיד מנסה להציג איזה פיסגה ויזואלית.
ומעבר לכל זה הוא מציג שיפור ביצועים לא זניח. אני דווקא כן הייתי מהמר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את זה בדיון אחר.. Vulkan מראה ב פריימים גבוהים מהרגיל (מה שמעלה גם את הממוצע ).

המינימום פריימים של המשחק לא משתפרים או משתנים אל מול המתחרה. אני לא יודע מה איתכם, אבל מינימום פריימים

זה דבר שיותר חשוב לי מאשר מקסימום. מילא אני מאלה שמגבילים את המשחק ל 60 פריימים עם vsync אז 255 פריימים

או 140 פריימים מקסמיליים לא נותנים כלום..

צריך לחכות ולבדוק האם יש סיכוי שזה יראה יתרון משמעותי בריצפה ולא בתיקרה. זה פה מה שחשוב למי שרואה בעין

את הנפילות FPS. אני מסתכל על הפרקטיקה כי בכמה פלטפורמות זה יעבוד פחות רלוונטי אם הדבר הזה

בעולם הגיימינג לא יראה ממש הבדל איפה שהתקיעות והפריזים והחניקות האלה של הפריימים נראות לעין.

בדום אפשר לראות בבירור שהמינימום של 480 תחת זהה ל 1060. אין הבדל. שזה אומר - המשחק

זהה לעין גם של כבד.

אחרי שראיתי גם שתי ביקורות ל 480 עם צד שלישי ( STRIX ) עדיין רוב המשחקים המודרניים מפגרים מאחורי 1060.

זה הימור. יותר חם ופחות יעיל, כמעט אותו מחיר, פחות ביצועים ברוב מה שיש היום לשחק ובתכלס דום זה לא דוגמא טובה בשבילי

בגלל מה שרשמתי ( מקסימום פריימים זה לא מדד טוב ). נראה על פניו.. ש 1060 יותר מוצלח לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...