מחיר בארץ GTX1060 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר בארץ GTX1060

alon23

Recommended Posts

ציטוט של עידן פ.

לא ממש, אולי אפילו לא ב4K... אגב, כמו שאתה רואה כרטיס NV גם צורך פחות זיכרון מכרטיס AMD באותם תנאים.

http://www.guru3d.com/articles_pages/rise_of_the_tomb_raider_pc_graphics_performance_benchmark_review,10.html

קצת שונה מדברים שראיתי בעיקר בסרטונים ב Youtube ופורומים של ..

https://forums.geforce.com/default/topic/913599/geforce-900-series/rise-of-tomb-raider-using-all-of-vram-on-6gb-980ti/

אצטט לך...

VRAM usage at 1440p:

NVIDIA GTX X -> 6.7GB
AMD R9 390X -> 6.3 GB
AMD R9 Fury X -> 3.9 GB
NVIDIA GTX 970 -> 3.4 GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה שכשיש לו הרבה המשחק פשוט משתולל עם זה...

https://www.techpowerup.com/reviews/Performance_Analysis/Rise_of_the_Tomb_Raider/4.html

לא שזה נותן איזושהיא תוספת ביצועים (ע"ע 390X מול 980 בלינק שלך), ב TPU מראים שימוש ב 6.5GB ב 1080P...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: נראה שה-GTX 1060 STRIX של מכוון יותר לאיזור 300 דולר מאשר 280, למרות שבפועל לא אתפלא לראות אותו ב-280 או גג 290

GTX 1060 זה לא GTX 1070.

אין פה גרסאות FE שנדחפות ראשונות במחירים גבוהים. התחרות על הלקוח בין היצרניות של GTX 1060 מתחילה כבר היום.

אין גם בעיה רצינית של הספקה ממה שהבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

לא שזה נותן איזושהיא תוספת ביצועים (ע"ע 390X מול 980 בלינק שלך), ב TPU מראים שימוש ב 6.5GB ב 1080P...

בקיצור המשחק הזה הוא מזללת NVRAM ובלי שום הצדקה גם... גם ב 1080p.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

עדכון: נראה שה-GTX 1060 STRIX של אסוס מכוון יותר לאיזור 300 דולר מאשר 280, למרות שבפועל לא אתפלא לראות אותו ב-280 או גג 290

GTX 1060 זה לא GTX 1070.

אין פה גרסאות FE שנדחפות ראשונות במחירים גבוהים. התחרות על הלקוח בין היצרניות של GTX 1060 מתחילה כבר היום.

אין גם בעיה רצינית של הספקה ממה שהבנתי

באמת שאני לא מבין איך עפו על עצמם עם הגרסא הזו. אין לה שום יתרון. הכרטיס Overclocker מעולה - ומבחינתי מי שנותן לי את הכרטיס הזול ביותר יקבל את הכסף שלי.

הכרטיסים של Gainward מעולים וזולים, לא רואה שום סיבה להוציא עוד כמעט 400 שקלים על ה STRIX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי זול זה לא תמיד הכי טוב. יש חריגים, אבל צריך לשים לב לנתונים מסויימים כמו רעש וכו'

ספציפית נסיון עם הGTX 1060 של GAINWARD עוד לא היה לי, ואני מקווה להתקל באחד מקרוב כדי לוודא שמדובר במוצר איכותי מכל זווית.

אבל כן, בעקרון הוא צריך לענות על הצרכים של 99% ממבקשי GTX 1060. מולו עומד ה- GTX 1060 בגרסה הקלאסית עם PCB קצר וקירור מתקדם, שלדעתי אמור להיות לא פחות טוב. כבר יש ביקורות עליו והוא שקט,  קריר, קומפקטי וזול

הנה עוד אחד

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814125879&utm_medium=Email&utm_source=IGNEFL071916&cm_mmc=EMC-IGNEFL071916-_-EMC-071916-Index-_-DesktopGraphicsCards-_-14125879-S0B

גרסה מעולה שבועטת בטענות שה-GTX 1060 ימכר במחיר מנופח יתר על המידה בכל מקום. כמדומני אפשר להזמין מראש, וכשיחזור לא צפוי להיות יקר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאני יותר בקטע של האדומים, צד שלישי. נראה לי שהם יהיו כמעט וזהים בביצועים ל 1060 בסטוק, פחות יעילים,

אבל יראו מספרים יפים יותר ב DX12. עוד השנה יש כמה כותרים בולטים וכמובן ששנה הבאה נתחיל לראות יותר.

אני פשוט לא מבין מה קורה עם היצרניות \ כרטיסי צד שלישי ל 480.. אין שום מידע, אין שום מלאי.. כלום. לא מצאתי כלום.

גם כל השמועות סביב 485 מביאות לי עצבים. העם רוצה לקנות כרטיסים, אבל אין מלאי  :)

עריכה - עכשיו מצאתי משהו.

ASUS ROG Strix RX 480 will be available worldwide from mid-August 2016. Please contact your local representative for further information.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיבות מאוד מציקות במקרה הזה

> 480 הוכרז ברפרנס בלבד, גרסה שסובלת מטפרטורות פעולה גבוהות מספיק בשביל לגרום לו להנמיך בתדר העבודה המקסימלי

> כולם חושבים ש-RX 480 נמצא לבדו בשוק, איפה 400-600$ של ואיפה ה-240$ של AMD

> בתוך זמן קצר GTX 1060 מוכרז, משום מקום, יגיע ב-250$, יהיה זמין כמעט מיידית, יגיע אל המדפים היישר בגרסאות צד שלישי במאסות

> 480 נשאר חיוור, נשאר רפרנס, נשאר ממתין לגרסאות צד שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הנסיבות מאוד מציקות במקרה הזה

> 480 הוכרז ברפרנס בלבד, גרסה שסובלת מטפרטורות פעולה גבוהות מספיק בשביל לגרום לו להנמיך בתדר העבודה המקסימלי

> כולם חושבים ש-RX 480 נמצא לבדו בשוק, איפה 400-600$ של NVIDIA ואיפה ה-240$ של AMD

> בתוך זמן קצר GTX 1060 מוכרז, משום מקום, יגיע ב-250$, יהיה זמין כמעט מיידית, יגיע אל המדפים היישר בגרסאות צד שלישי במאסות

> 480 נשאר חיוור, נשאר רפרנס, נשאר ממתין לגרסאות צד שלישי

כשיהיו גרסאות צד ג' של 480, לא תיהיה שום סיבה להסתכל על 1060.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

480 נותן ביצועים טובים יותר במשחקי DX12, וב DX11 הם פחות או יותר באותה רמה. 

כלומר שאם 480 יוצע במחיר נמוך יותר עם גרסאות עם משופר, לא תהיה סיבה להסתכל על 1060.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות מבלבלות.. מחומר קריאה ברשת אני מבין שהאדומים אמורים להראות מספרים גבוהים יותר ב DX12.

השאלה שצצה לי בראש - זה אם NV יכולה בקלות לעשות משהו עם ?

בכל מקרה מפסידים פה זמן. זמן זה מלא מלא מכירות.. איך זה שרק אמצע חודש אוגוסט ( בתקווה ) יגיעו כרטיסי צד שלישי..

מישהו שם יושן ? הייתה ל 480 השקה מוצלחת, מה הולך פה אני לא מצליח להבין. באמת שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

הביקורות מבלבלות.. מחומר קריאה ברשת אני מבין שהאדומים אמורים להראות מספרים גבוהים יותר ב DX12.

השאלה שצצה לי בראש - זה אם NV יכולה בקלות לעשות משהו עם ?

בכל מקרה AMD מפסידים פה זמן. זמן זה מלא מלא מכירות.. איך זה שרק אמצע חודש אוגוסט ( בתקווה ) יגיעו כרטיסי צד שלישי..

מישהו שם יושן ? הייתה ל 480 השקה מוצלחת, מה הולך פה אני לא מצליח להבין. באמת שלא.

לדעתי אם היא הייתה יכולה, היא הייתה עושה (בעיקר אם זה היה "בקלות"). הרי למה לה לחכות? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...