מחיר בארץ GTX1060 - עמוד 12 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר בארץ GTX1060

alon23

Recommended Posts

ציטוט של אור כהן

הייתי צריך לעשות משהו דומה כשהמחשב שלי היה בתיקון. לקחתי לפטופ יחסית ישן, עם A10-4600M וכרטיס 7670M, ועשיתי להם , חיברתי למסך, מקלדת ועכבר, ושיחקתי Warthunder על 40fps בlow במשך שבוע. 

אבל חודש?!?!

מה שטויות.. כאילו חוץ מעבודה יש גם חיים אישיים. יש לי גם להשלים עונות על גבי עונות של סדרות שדחיתי.

חודש בלי משחקים ? מבחינתי זה שגרתי כי אני בן אדם של סינגלים, אני משחק מעט מאוד ברשת. כרגע רק Overwatch.

BF4 אני והחבר'ה פרשנו.. אולי נחזור למשחק הבא של BF לקראת החורף.

בכל מקרה צפיתי שוב בכמה ביקורות.. ה 1060 בחלק מהמשחקים החדשים דווקא רומס את ה 970 משמעותית.

זה שדרוג סביר ביותר בשביל 150 שקל. זה גם הזדמנות טובה לפתוח את המחשב לנקות אותו כמו שצריך ואולי לפרמט.. אני ישקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

מה שטויות.. כאילו חוץ מעבודה יש גם חיים אישיים. יש לי גם להשלים עונות על גבי עונות של סדרות שדחיתי.

חודש בלי משחקים ? מבחינתי זה שגרתי כי אני בן אדם של סינגלים, אני משחק מעט מאוד ברשת. כרגע רק Overwatch.

בכל מקרה צפיתי שוב בכמה ביקורות.. ה 1060 בחלק מהמשחקים החדשים דווקא רומס את ה 970 משמעותית.

זה שדרוג סביר ביותר בשביל 150 שקל. זה גם הזדמנות טובה לפתוח את המחשב לנקות אותו כמו שצריך ואולי לפרמט.. אני ישקול.

שלא תבין אותי לא נכון. לדעתי 150 ש"ח לעבור מGTX970 לGTX1060 (שזה למעשה מעבר מGTX970 לGTX980 + תוספת זכרון) הוא מעבר מבורך.

אני פשוט חושב שאם יש לך איזה כרטיס זרוק לחבר למחשב למשך התקופה, זה יהיה מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי.. אם היה לי משהו לבינתיים הייתי שם.. יש לי 4850 איפשהו במחסן בבית של ההורים.. אני בטוח שהוא זרוק שם איפשהו

אבל אין לי סבלנות לזה יש להם שם יותר מידי דברים.

בכל מקרה כדי שקצת נחזור לדיון אני כן ממליץ לכל מי ששוקל 1060 מתישהו לקחת את ה x. עברתי על יותר מידי ביקורות

ומכל הבחינות ( חוץ מ OC מהמפעל ) הוא פשוט יופי של כרטיס. אם ניכנס לפרטים אז כמו שאמרתי קודם הוא לא כרטיס גדול

מידי פיזית ותופס שני סלוטים, יש לו פלטה אחורית מאווררת עם חורים שזה משהו שלא כל החברות עושות.. חלקן שמות פלטה אטומה

ומה שקורה בפועל זה שנאגר שם חום באיזור אחד מסוים. יש לו חיבור בודד של 8 וכל הביקורות פה אחד טוענות שהכרטיס חרישי בזמן

מאמץ מלא ומראה טמפרטורות נמוכות מאוד. מראה חיצוני זה כבר עניין אישי.. לי זה הולך טוב עם ה של שחור\אדום.

אני מודע לזה שההמלצה הזו קצת בעייתית כי הכרטיס גם בטח יעלה יותר מהדגמים של Gainward וחברות אחרות.. אז יש גם חסרונות  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא גיבשתי דעה על מי האהוב עלי, מבחינה הנדסית נראה ש-Inno3D עשתה פה הכי הרבה מאמץ. פלטה אחורית עבה ומחוררת, גוף קירור פשוט מפלצתי, מאווררים שמרגישים איכותיים, יש גם בצד למי שרוצה לשחק עם זה.

ה-PCB שלה מאוד דשן בדגם X3, בו היא משתמשת גם ל-GTX 1070 ול-GTX 1080 שלה. היא הורידה פאזה בשביל GTX 1060, אבל סה"כ זה דיי Overkill.

הבעיה היא שלכרטיס פרמיום יש מחיר פרמיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

מבחינת ביצועים אתה עולה מאחר והוא זהה לעיתים עוקף 980. יותר , יעבוד טוב יותר עם DX12

אז אני מוכן להשקיע את הכמה גרושים האלה. כמו שאמרתי קודם.. לא הייתי עושה את זה במצב אחר,

יש לי את האופציה להביא במחיר חו"ל עד תחילת ספטמבר. בכל מקרה איך שלא תסתכל על זה הוא יותר

חזק מ 970 וזה משתנה ממשחק למשחק. אני מסכים שזה עלייה מתונה ולא שדרוג משמעותי.

ידידי היקר בוקר אור וסופ"ש נעים,

מוכן להתערב על כובע קש ?

שלא תהיה מסוגל להבחין ברמת FPS שנותן לך כרטיס, נגיד כמו GTX1060 לעומת GTX970,

שהוא נגיד לצורך הטעון מניב עליה של כ- 10%, ואתה יודע מה אפילו 20%, במבחן עוור ומובהק.

אין שום סכוי שבעולם ולא רק תסתפק (הפעם) בכובע קש, אלא תאלץ לסיים דלי של כובעים בכדי להפנים את הלקח.

אני מביא את הדלי, אתה תצטלם סלפי בולס אותם ותולה כאן לעיניי כל...

ציטוט של shapin

זה ללא ספק עלייה מ970, אבל להיות חודש בלי כרטיס מסך?! 

הייתי משתגע.

לא נורא, הוא יבקש (ממני) בהשאלה את ה- GTX 650Ti כדי לעבוד עם משהו לבנתיים... (ממילא הכרטיס כרגע מובטל בקופסא על המדף)

זה יהיה מעניין, אני רוצה לשמוע מה coch יעשה. להערכתי הראלית אחרי כמה זמן הוא חוזר לפה לדווח:

" חברס, האמת, הופתעתי, לא ידעתי שניתן לשחק (וגם להנות) על חומרה זולה שכזו, שהיא ללא ספק עדיפה - על מצב של אין מאיץ גראפי בכלל... "

ציטוט של coch

אם זה רק 150 ש"ח, את ההוצאה הזו ביחס לתמורה אני יכול להבין ולקבל כמובן .

אבל שלא יקרה מצב שה- 150 האלה יהפכו מפה לשם ל- 500 בדרך.... זו כבר תהא טעות צרכנית (לטעמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100-150 שקל מעל ה 970 שלי. לא הבנתי איך אתה בכלל שוקל לתת לאחד כמוני לשחק

עם 650Ti.. מה יעזור לך אם אני יגיד שזה אפשרי ? אני לא יהנה מזה :)

לצורך הויכוח.. אני משחק כרגע עם הנייד בהירוס 3. נהנה מאוד. ניסיתי דיאבלו 3 על 30 פריימים..

לא מסוגל לשחק מעבר לשתיים שלוש דקות.. מצטער על הכנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

150 שקל בשביל ההרגשה שיש משהו חדש ואלגנטי אצלך במחשב? שווה לדעתי בהחלט.

תודה רבה הייתי צריך את החיזוק הזה כדי לשקול פעמיים.. והגעתי לאותה מסקנה... שווה לי בהחלט.

nec - שוב.. 30 פריימים ברוב המשחקים זה לא בשבילי. אני מרגיש את ההבדל לא משנה אם איזה כרטיס.

תוריד לי הגדרות אני עוד יותר יבחר לקחת את המחשב - לכבות אותו ולעשות דברים אחרים. יש אנשים שלא

מתאים להם הדבר הזה, מה לעשות שאנחנו שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...