הסבר למחיר RX480 בארץ - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסבר למחיר RX480 בארץ

Moon-Mage

Recommended Posts

בדיון על הקבוצתית ל1070 נכתב הדבר הבא, אשמח לראות איך מגיעים(ככל הנראה) ל1400+ מ230$ MSRP בלי להוסיף חזירות, כאשר הנקודה הראשונה, השניה והשלישית לא רלוונטיות פה

ציטוט של plonter

היה מעניין לקרוא את השירשור הזה שמתבסס על משהו בסיסי לא נכון בעיקרו ואסביר

1. הכרטיסים שמגיעים בהתחלה הם כרטיסי Founders Edition שהמחיר הרשמי שלהם הוא 449$ בארה"ב אם בכלל ניתן להשיגם. אז נא לחשב מסלול מחדש.

ובחישוב לא לשכוח שער העברות והמחאות גבוה, דמי משלוח ואחריות בישראל לשלוש שנים (משלוחים לחו"ל וכו')

2. היבואנים מזמינים 100 יחידות ומקבלים 4,5,10 יחידות מתוך ההזמנות שלהם (בהתחלה) ועלויות המשלוח, שיחרור מהמכס נופלות על פחות מוצרים.

ככה זה תמיד בהתחלה.

3. כמו שכולכם יודעים ונכון ללפני שעה באתר של NEWEGG כל כרטיסי ה 1080 במצב Out of Stock. נסו גם לקנות את כרטיסי ה FE בחנויות בישראל מעכשיו לעכשיו. ברובן אין כלום. ברשתות הגדולות בכלל לא הכניסו את המוצרים לאתרים נכון להיום בבוקר. ואפילו המחירים ב דיי הזויים.

4. ממוקמת מבחינת העולם תחת אירופה. המחירים פה לפעמים תלוי בחברה הספציפית מחושבים במחשבה אירופאית. בדקו מה המחיר בבריטניה/גרמניה וחשבו כדי לקבל כיוון מחיר.

5. חכו חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון מאוד.

אני דוגל בזה שצרכן חכם ימתין חודשיים+- להתייצבות מחירים...

פשוט חכו אני לא מבין למה כולם בלחץ?

לחץ הוא אחד הגורמים למחירים גבוהים.

יבואן מקבל ממני 15 שיחות על הזמנה מוקדמת, מה אכפת לו להעלות מחיר ב-50$? הרי יקנו לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח לא אקנה וכל מי שקונה במחיר הזה כנראה לא ממש מבין בתחום ורק רוצה חדש.

בקיצור הסיבה היחידה למחיר היא חזירות של היבואנים או שגם אתם בחנויות נהנים מזה ומקפיצים מחירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאם אכתוב לך שהרווח מכרטיס כזה הוא פחות מ-70 ש"ח יתפוס כי אני עובד בחנות..
אתה מוזמן להחליט להאמין או לא:)

סיבה חשובה לא פחות למחיר גבוה:

היבואן מביא בינתיים כרטיסים בודדים במחיר משלוח אקספרס ככה שהוא משלם בדיוק כמו הצרכן הפשוט על הכרטיס..פשוט עד שזה מגיע לצרכן הישראלי יש יותר מדי ידיים ככה שהמחיר נוסק לשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין ל NVIDIA

דקה אחרי השקה/אישור לפרסום של 480 בארץ אני יכול לספק XX כרטיסים ללקוחות

במקרה של היום אני מזמין כרטיסים שיגעו בחודש יולי 

רוווחיות שלנו על 1080/1070 כרגע על 5-7 אחוז בממוצע. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• ציטוט של Kirill-TMS

יש הבדל גדול בין ל NVIDIA

דקה אחרי השקה/אישור לפרסום של 480 בארץ אני יכול לספק XX כרטיסים ללקוחות

במקרה של היום אני מזמין כרטיסים שיגעו בחודש יולי 

רוווחיות שלנו על 1080/1070 כרגע על 5-7 אחוז בממוצע. 

אז למה לעזאזל המחיר של הrx480 מסתמן להיות מעל 1400?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסתמן ,הוא יהיה מעל 1400. מוצר כבר קיים באתר שלי עם מחיר סופי (רק לא דלוק) 

למה? יש פה נציגים של חניות שלא מסתירים את הרווחים על כרטיסים.

ראיתי פה תגובות גם של מיכאל מסטארט גם של יריב מפלונטר

תפנה ליבואנים תשאל מה אחוז רוויחות שלהם ועל מה הוא מבוסס. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור כל התירוצים וההתייפיפות של נציגי החנויות בדיון על הקבוצתית של ה1070 הם בדיחה וחזירות(בין אם של היבואנים או של החנויות) ולא היצע וביקוש מביאים למחירים שאנחנו רואים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהצעתי חרם צרכנים התחלתם לדבר בהיגיון שבתכלס אין בו שום היגיון. עכשיו תאכלו עוד חרא.

הייתם עושים חרם מסודר על ה GTX, אף חנות לא הייתה מוכרת ביותר מ 1000 שקל. בוודאות מוחלטת.

תמשיכו להיות כל אחד בפינה שלו, החנויות ייקחו כמה שבא להם ויגידו לכם מה שבא להם לגבי מה סיבת המחיר.

כמו שאמרו, כל חודשיים המחיר יורד טיפה, חכו חצי שנה המחיר יהיה 1000 חדש כמו שאמור מלכתחילה להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חישוב בפוסט אחר על התחזרות של היבואנים.

התחזרות שלא היתה כל כך חמורה בדור כרטיסים הקודם.

אבל זו לא בעיה - יש .

נניח שמחיר הכרטיס יהיה 230$

משלוח של יעלה בסביבות ה 17$ לכרטיסי מסך

נוסיף 17% מע"מ על כל הסיפור ונקבל 288$, וזה חישוב פסימי.

1130 שקלים לכרטיס RX480 במקום בסביבות ה 1450 שקלים בארץ.

חסכון מכובד של 300 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החישוב שלך היבואן והחנות לא צריכים להרוויח?, הם אמורים לעבוד בחינם בשביל שתהיה מרוצה?
אחרי זה אנשים מתפלאים למה אין יבוא של שום דבר לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

לפי החישוב שלך היבואן והחנות לא צריכים להרוויח?, הם אמורים לעבוד בחינם בשביל שתהיה מרוצה?
אחרי זה אנשים מתפלאים למה אין יבוא של שום דבר לארץ.

הוא עשה חישוב שהתבסס על הרווח שהיה להם בדורות קודמים, בדור הזה החזירות יוצאת דופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנים האחרונות רכישות מקוונות ברשת מחו"ל על ידי צרכנים ישראלים, גרמו שמות לסגמנטים שלמים של תחומי צרכנות שמיובאים לארץ.

למשל בקרב ציוד צילום - תחביב גברי טיפוסי, למשל בקרב צרכנות של תמרוקים, פרפומריה, וטקסטיל.... שנשים אוהבות.

אם להשוות למחירי השחיטה של היבואנים והחנויות שהיו נהוגים בסגמנטים אלו רק לפני עשור לעומת היום, הקונטרסט הוא דרמתי.

בשנה שנתיים האחרונות יותר ויותר צרכנים מביאים (גם) חומרת מחשבים מאתרים מחו"ל, ולא ירחק היום שבו יבואניות מקומיות

ילמדו על בשרן שעור גם בסגמנט שלהן ויפנימו, שאם הן לא מתמחרות ברמה שכדאית לצרכן לרכוש בארץ, הן תשארנה פשוט בלי עבודה.

רק שאלה של זמן עד שמספיק צרכנים יתנסו ביבוא מחו"ל וייראו שהשד ממש לא נורא. זה כולה להקליק כמה לחיצות על מקלדת

ולרכוש מאתרים בינלאומיים. החוכמה היא רק לפגוע באלו שהם מסודרים ואמינים, זה הכל (ויש מאות שכאלו).

**אגב גם באירופה שהיא טיפוסית יקרה יותר מארה"ב בלא מעט תחומי צרכנות, מסות של צרכנים עושים חרם על רכש מקומי

ורוכשים ישירות מארה"ב מאתרים מקוונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...