הסבר למחיר RX480 בארץ - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסבר למחיר RX480 בארץ

Moon-Mage

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

ישנה סבירות גבוהה מאוד שפר חתיכה, יבואנים קונים במחיר גבוה משמעותית ממחיר לצרכן בארה"ב. כן.

זה מזכיר לי כתבה של ערוץ 2....

http://www.mako.co.il/news-money/consumer-q1_2016/Article-6ca30229863a251004.htm

תראה את החלק שמדברים עם היבואנים על הצעצועים... תראה בדקה 12:20 - זה נגמר במילים "גוזרים את הקופון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של djelectric

צעצועים הם לא חומרה. זה לא שוק חופשי אללא בבלה עם 10000 מפעלים "רק תביא". יש מחיר MSRP, יש רגולציה, יש כמויות מוגבלות לעומת דברים כאלה

אתה בעצמך העלאת את הרעיון, אז מה עכשיו אתה מחפש לברוח?

ברור לך שזה עובד ככה גם בשוק כרטיסי המסך, גם בעולם הצעצועים יש MSRP, גם שם יש רגולציה ויש כמויות...

היבואנים בארץ פשוט זורקים מחירים ולוקחים אחוזים יפים, והחנויות שצריכות להרוויח מוסיפות אחוזים נוספים ואנחנו אוכלים אותה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה קשה בהבנת הנקרא? תקרא שוב את ההודעה האחרונה שלו. מה לא ברור שאין השוואה בין שוק עם 2 יצרניות שמכתיבות מחיר MSRP לשוק עם מילארד יצרנים קקיונים שיכולים לעשות undercut במחיר אחד לשני עד להודעה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלך לי ה 7850 אחרי שלוש וחצי שנים ואין לי אחריות, ואני כבר הרבה זמן מתכנן לקנות את הRX 480. יש לי כמה שאלות.

קניתי את המחשב בסכום גבוה לפני 3 וחצי שנים ורציתי לראות עם המעטפת שזה הספק והלוח אם עדיין רלוונטים ויהיו מתאימים לכרטיס.

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=817215 זה הלוח אם והעלתי תמונה של הספק כוח.

עוד נושא שברצוני לשאול לגבי המחיר? יש לי אופציה לשלוח חבר לקנות באילת בסכום של 1180 שקל? האם כדי ללכת על זה או לדעתכם המחירים במרכז הארץ בהמשך ירדו ביותר מ17%? (מה שלדעתי יקח הרבה זמן).

ושאלה אחרונה? יש עדיפות לחברה מסוימת? (חוץ מאסוס סטירס)

ראיתי שמסתובבים בארץ RX480 של גיגה בייט ושל ספייר אבל ראיתי את המרפט ולא ראיתי שום דבר שונה? האם לדעתכם יש עדיפות מוסיימת לאחד מהם או שהבדל בינהם לא יהיה משמעותי כל כך בביצועים?

13575459_134415836985033_708697970_o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתן לך את דעתי בעניין ה 480 ואנסה להיות ככל האפשר ריאלי ביחס מחיר\ביצועים וקריטריונים אחרים.

1. לקנות בארץ את הכרטיס עם 3 שנות אחריות עד 1300 שקל זה המחיר מקסימום שהייתי משלם על גירסא צד שלישי. על רפרנס לא יותר מ 1150 שקל.

במידה ותרצה טמפרטורות עבודה יותר נמוכות במאמץ וכרטיס שקט יותר בכללי סביר להניח שכדאי לך לחכות לקירורים צד שלישי כמו ה STRIX.

2. הספק כוח שלך בסדר גמור לכרטיס כזה.

3. אני לא רואה מצב שמחירים בארץ ירדו לאיזור המחירים באילת, ממש לא בזמן הקרוב הלוואי ואני טועה. במידה ויש לך אופציה להביא מאילת כרטיס - המחיר בסדר יחסית. שוב - ממליץ

אם זה אפשרי להמתין לצד שלישי אולי יהיה משתלם יותר אם התוספת תהיה קטנה.

4. לא חושב שיש הבדל משמעותי בין החברות. הדגמים המוכרים כמו ה STRIX והקירורי צד שלישי של נחשבים מאוד שקטים. ההבדל ביניהם בביצועים

שהם יוצאים עם OC מהמפעל הוא לא משמעותי. אני ממליץ ללכת על מותג שלא איכזב אותך.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zakynthos

אם יש כרגע 2-3 סוגים של rx480 של כל מני חברות. למה אתה מתכוון שאתה אומר "צד שלישי"?

כל מה שהוא לא רפרנס \ מפוח. STRIX למשל - צד שלישי. ה של - צד שלישי. הקירורי Nitro של - צד שלישי.

לא מפוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה העניין שאני נוסע למילואים ביום ראשון ל11 יום ויש לי שלושה ימים לאחר החזרה שלי  משחק גמר ב UNREAL TOURNAMENT 4. 

לדעתכם הכרטיסים של וכו יגיעו בשבוע וחצי הקרובים לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...