קניית לפטופ בחול - ככל הנראה מסדרה עסקית. האם תהה אחריות בארץ? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית לפטופ בחול - ככל הנראה מסדרה עסקית. האם תהה אחריות בארץ?

ssib

Recommended Posts

תמיכה סבירה של .

קיבלו את הנייד לתיקון אבל טענו שזה שלא נמכר בארץ ולכן יקח זמן

להזמין חלקים.

כמה זמן ? ככה וככה.

ימים עוברים. שבועות עוברים ובסופו של דבר הלך הנייד לאיבוד במעבדה שלהם.

הם אמנם פיצו אבל מחשב לא היה לנו חודשים.

מחשב אחר עם תקלת יצור כל הסדרה הוחלפה ע"י בארה"ב בחדש.

HP בארץ טענו שהריקול הזה לא תופס אצלם כי המחשב נקנה בח"ול.

במקום לצאת למלחמות איתם, המחשב הוחלף באר"הב בתקופה שהייתי על הקו לשם.

עברו כמה שנים מאז אז אולי היום זה מטופל אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איוון, עם תמיכה "סבירה" כזו, בהחלט עדיף לרכוש מחשב של חברה אחרת.
זאת במיוחד כאשר זה לא מחשב כצעצוע ומחשב מאוד יקר.

חבל מאוד ש- לא מטפלים בעניין ואם מטפלים מיידעים אותנו על כך. הפ פשוט מפסידים מכירות.

מה דעתך לגבי התמיכה והשירות בארץ של דל ולנובו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה,

יש לך צורך חיוני למחשב בשביל כל הדברים הללו?

סתם דוגמא בדקתי מחיר לאחד הדגמים שהוצעו כאן ה XPS 15. מדובר במחיר שנושק ל10,000 ש"ח +-. זה המון.

ציינת שאת רוצה לעבוד עם מכונות וירטואליות וכולי, מעולם לא ניסיתי לעבוד עם מכונה וירטואלית על אבל את צריכה לבדוק שהמחשב תומך בוירטואליזציה לפני שאת רוכשת.

בכל מקרה עדיין לדעתי זה סוג של פשרה. במחיר של 10,000 אפשר להרכיב מחשב חזק נייח שיהיה בבית עליו עושים וירטואליזציה וכולי ומנגד לרכוש בנוסף זול וקליל עם דגש על  זמן ארוך אותו אפשר לקחת למכללה\אוניברסיטה\עבודה.

את יכולה גם להגדיר חיבור מרחוק למחשב הנייח החזק שנמצא בבית ואז להריץ באמצעות חיבור מרחוק את המכונות הוירטואליות וכיו"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם היתה לי בעיה.

נייד שנקנה בתאילנד. לא הסכימו להכניסו לאחריות בארץ בטענה שהוא נמכר

ונמצא ונרשם באינדונזיה.

זה נפתר לאחר זמן קצר לאחר ששלחתי להם את החשבונית, את אישור המכס התאילנדי על החזר מעמ  ואת צילום הקרטון שבו הוא הגיע.

לגבי השרות של לנובו  ושל כיום  אין לי נסיון.

לנובו כאשר השרות היה של היה להם שם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

2. יש דגמי "17 workstation אצל וגם וגם יצאו עם הP70 לאחרונה (אחרי שתקופה ארוכה לא היה יורש לW701).

3. יש גם בעסקיים של (כולם) ובחלק קטן מהעסקיים של חברות אחרות ונדירות יותר.

4. 4 סלוטים זה גם משהו שקיים בחלק מworkstations של 15.6" ומעלה. למרות שגם אני לא בטוח אם הייתי קורא להם "ניידים", אבל אז מראש לא הייתי דן בגדלים האלה. למשל סדרת W5XX של .

5. שוב, בעסקיים יש כאלה. למשל Yoga. הוא קצת יותר מבריק ממסכי מאט שאינם מסכי מגע, ובכל זאת לא מבריק כמו הglossy למיניהם.

תודה
P70 ענק. P50 שאולי יכול היה להיות רלוונטי טרם מוצע
היוגה חמודי, חשבתי עליו בהתחלה. אבל  בתור התחלה איני בטוחה שהמעבד  Intel i5-5200U Processor (2.20GHz 1600MHz 3MB)  מספיק חזק לצרכים שלי. מעבר לזה כבר לא המשכתי לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתקלתי בבעיות שאתה מתאר על . בד"כ הם מאוד נודניקים בפעם הראשונה שפונים לאחריות (רוצים חשבונית על שמך, ת.ז, DNA ועוד כמה בדיקות פולשניות) אבל אח"כ מטפלים, בד"כ עם טכנאי עד הבית (לפי האחריות). בפעמים הבאות כבר לא צריך.

לנובו סבבה במחשבים שנקנו מהארץ, לא יודע איך האחריות מחו"ל.

עריכה:

לא הייתי הולך על מעבד U לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדרות העסקיות של לא נתקלתי מעולם בזה שהיה להם אכפת בכלל האם המחשב נקנה בארץ או בחו"ל.

גם חשבונית לא מעניינת אותם, אלא אם אתה מבקש לשנות את תוקף האחריות המקורית כדי שתתחיל מתאריך הרכישה. כברירת מחדל היא מתחילה קצת אחרי שהמחשב יוצא מהמפעל, ואם הוא שכב כמה חודשים על המדף, מפסידים את הזמן הזה. בדיוק לצורך זה אפשר לשלוח להם חשבונית קנייה והם יעדכנו את זה. מעבר לזה מעולם לא ביקשו חשבונית במימוש אחריות.

חייב לומר שהפעם האחרונה שמימשתי אחריות על נייד הייתה לפני יותר משנה, והפעם האחרונה שזה היה על מחשב שנקנה בחו"ל הייתה לפני 7 שנים בערך. לא יודע אם השתנה משהו מאז, אבל בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

שאלה,

יש לך צורך חיוני למחשב בשביל כל הדברים הללו?

סתם דוגמא בדקתי מחיר לאחד הדגמים שהוצעו כאן ה XPS 15. מדובר במחיר שנושק ל10,000 ש"ח +-. זה המון.

ציינת שאת רוצה לעבוד עם מכונות וירטואליות וכולי, מעולם לא ניסיתי לעבוד עם מכונה וירטואלית על אבל את צריכה לבדוק שהמחשב תומך בוירטואליזציה לפני שאת רוכשת.

בכל מקרה עדיין לדעתי זה סוג של פשרה. במחיר של 10,000 אפשר להרכיב מחשב חזק נייח שיהיה בבית עליו עושים וירטואליזציה וכולי ומנגד לרכוש בנוסף זול וקליל עם דגש על  זמן ארוך אותו אפשר לקחת למכללה\אוניברסיטה\עבודה.

את יכולה גם להגדיר חיבור מרחוק למחשב הנייח החזק שנמצא בבית ואז להריץ באמצעות חיבור מרחוק את המכונות הוירטואליות וכיו"ב.

תודה ואתה לגמרי צודק. הוא יקר מאוד, גם ה- W451\W550S אינם זולים. לכן אני בודקת ומתלבטת לא מעט. עוד יותר מבאס אטותי שאני הולכת להוציא ממש הרבה כסף וונראה שעדיין אמצא עצמי מתפשרת שזה מעט הזוי. 

בין היתר אני מתכוונת לתכנת עליו. לכן חשוב שיהיה חזק ויהיה טוב לאורך זמן  בין היתר האנדרואיד (לא יודעת עדיין באיזו תדירות וכיוב) שהבנתי שדורש כוח עיבוד לא מועט בעת ההרצה. רצוי אף 4 ליבות. לכן הלכתי לכיוונים האלה. חשבתי על חיבור מרחוק לצורך הרצה ויש לי על מה להריץ בבית, השאלה איך יהיו הקווים במקום בו אהיה. זה יהיה בכל מיני מקומות. לכן קשה לי לדעת כעת. :\ . 

תוהה אם בכל אופן אוכל ולמשל זמן להסתפק במשהו דו ליבתי, אפילו כמו W550S שאינו צנוע בשום קנה מידה אבל עדיין ללא 4 ליבות ועדיין לא במחיר מטורף כמו ה- XPS 15.

איני מתכוונת להחליפו לכל הפחות ב- 3 השנים הקרובות.  זו עוד סיבה מדוע האחסון  והחסרים שמניתי ב- ב- XPS15 (המאוד יקר ויפה) מטרידים אותי. כאמור, למחשב כזה גם ידרש שירות טוב. לא יהיה לי זמן למשוך שבועות ארוכים בטח שלא חודשים בלי נייד עקב היות של היבואן בארץ "מאוד נחמד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

לא נתקלתי בבעיות שאתה מתאר על . בד"כ הם מאוד נודניקים בפעם הראשונה שפונים לאחריות (רוצים חשבונית על שמך, ת.ז, DNA ועוד כמה בדיקות פולשניות) אבל אח"כ מטפלים, בד"כ עם טכנאי עד הבית (לפי האחריות). בפעמים הבאות כבר לא צריך.

עריכה:

תודה, אגב אני= את
חבל שבפורומים החדשים זה לא מצויין כפי שהיה בעבר.

גם אני סברתי שעבורי ללכת כל מעבד U זה רעיון לא חכם במיוחד. 
אפשר לשאול מתי לאחרונה בקשת מהם שירות, לאיזה מוצר ומה היתה הבעיה?

חשבונית על שמי לא תהה בעיה. בשביל DNA נארגן להם משהו מהמברשת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

עריכה:

אגב, גם לא I7-U נכון?
ה- W550S מגיע עם    Intel® Core™ i7-5600U Processor או Intel® Core™ i7-5500U Processor

http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/thinkpad/w-series/w550s/#tab-tech_specs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לקווים עבור חיבור מרחוק יש כמה אופציות.

אם במקום העבודה \ מכללה \ מועדון צלילה וכולי אליו את ניגשת עם הנייד חיבור ה Wi-Fi או החיבור לאינטרנט הקווי שאת מקבלת איננו מוצלח יש לך אופציה לרכוש חבילת גלישה סלולרית למכשיר תומך דור 4 ולקבל ביצועים לא רעים בכלל. אני מקבל חבילת של 15 GB בחודש מאורנג' בכמה גרושים למספר שלי ואני מתחבר למחשב כנתב לאחוטי נייד או אמצעות כבל עם הסוללת הסלולרי לקראת הסוף וזה עובד לא רע בכלל. שוב פעם זה תלוי בכיסוי ובקליטה.

בכל מקרה אם יש לך כבר מחשב בבית את יכולה להתקין של TeamViewer על הסמארטפון שלך ולהשתלט על המחשב בבית בזמן שאת במקום העבודה ולבדוק דרך גלישה סלולרית והWIFI של המקום אם הקליטה מספיק טובה ומה האיכות של החיבור. לחילופין יש של RDP (מבית מיקרוסופט) אם את רוצה לנסות במקום.

אם זה עובד טוב אז בהחלט לדעתי יהיה עדיף להרכיב מחשב נייח חזק למכונות וירטואליות וכיו"ב ולחסוך במחשב הנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

בנוגע לקווים עבור חיבור מרחוק יש כמה אופציות.

אם במקום העבודה \ מכללה \ מועדון צלילה וכולי אליו את ניגשת עם הנייד חיבור ה Wi-Fi או החיבור לאינטרנט הקווי שאת מקבלת איננו מוצלח יש לך אופציה לרכוש חבילת גלישה סלולרית למכשיר תומך דור 4 ולקבל ביצועים לא רעים בכלל. אני מקבל חבילת של 15 GB בחודש מאורנג' בכמה גרושים למספר שלי ואני מתחבר למחשב כנתב לאחוטי נייד או אמצעות כבל עם הסוללת הסלולרי לקראת הסוף וזה עובד לא רע בכלל. שוב פעם זה תלוי בכיסוי ובקליטה.

בכל מקרה אם יש לך כבר מחשב בבית את יכולה להתקין של Team Viewer על הסמארטפון שלך ולהשתלט על המחשב בבית בזמן שאת במקום העבודה ולבדוק דרך גלישה סלולרית והWIFI של המקום אם הקליטה מספיק טובה ומה האיכות של החיבור. לחילופין יש של RDP (מבית מיקרוסופט) אם את רוצה לנסות במקום.

אם זה עובד טוב אז בהחלט לדעתי יהיה עדיף להרכיב מחשב נייח חזק למכונות וירטואליות וכיו"ב ולחסוך במחשב הנייד.

מכירה את Team Viewer. לא את האפליקציה הנייד אבל את זו הרגילה.
את סבור שכדי למשל לשלוח מיידע להרצה מעט הGB שאקבל בגלישה סלולרית יספיקו?
 יספיק ואני יכולה לשקול מחשב חלש יותר כמו ה- W550S?

תוהה אם זה ישאר כמה גרושים בהתחשב בשינויים שוק התקשורת עובר תודות לרצון למכור את גולן.

אגב, אם ארצה להריץ מכונה וירטואלית (נניח לא יותר משתיים מקס 3) על מחשב כמו ה- W550S (ונניח יהיה כ- 16GB זכרון) זה יהיה לעניין או שאסבול קשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...