קניית לפטופ בחול - ככל הנראה מסדרה עסקית. האם תהה אחריות בארץ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית לפטופ בחול - ככל הנראה מסדרה עסקית. האם תהה אחריות בארץ?

ssib

Recommended Posts

היי
אני זקוקה ללפטופ ואני שוקלת ברצינות לרכוש אותו בחו"ל
התכנון הוא ללכת על משהו דיי יקר וכנראה עסקי
אולי מהחדשים
אולי טושיבה
דל?

אני תוהה הן לגבי העמידות שלהם (סדרות עסקיות, מחשבים עמידים ויקרים כנראה מרובעי ליבה) והן לגבי האחריות והשירות עבורם בארץ.

אשמח לשמוע מכם. תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העמידות של הסדרות העסקיות נחשבת טובה מאוד. ספציפית אני יכול לציין לגבי . גם ה Latitude נחשבים טובים. לא יודע לגבי .

לגבי מרובעי , הולך ונעשה קשה להשיג דגמים עסקיים מרובעי , ובכל מקרה הם יקרים מאוד. 

לנובו לא הוציאה עסקיים מרובעי לאחרונה. למעשה הם דלגו עליהם בסדרה האחרונה - הדגמים האחרונים שיצאו שניתן להשיגם עם מרובעים הם T440P ו T540P, עם מעבדי האסוול, כאשר בשנה האחרונה (סדרות T450 עם מעבדי ברודוול) לא יצאו כלל דגמי P עם אפשרות למעבדים מרובעים. 

בסדרה הבאה Tx60 עם מעבדי סקייליק ישתנה הדבר ויצאו דגמי P ככל הנראה. הייתי ממתין משום שלא נראה שמדובר בעוד זמן רב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 21 דקות nachum37 אמר:

העמידות של הסדרות העסקיות נחשבת טובה מאוד. ספציפית אני יכול לציין לגבי . גם ה Latitude נחשבים טובים. לא יודע לגבי .

לגבי מרובעי , הולך ונעשה קשה להשיג דגמים עסקיים מרובעי , ובכל מקרה הם יקרים מאוד. 

לנובו לא הוציאה עסקיים מרובעי לאחרונה. למעשה הם דלגו עליהם בסדרה האחרונה - הדגמים האחרונים שיצאו שניתן להשיגם עם מרובעים הם T440P ו T540P, עם מעבדי האסוול, כאשר בשנה האחרונה (סדרות T450 עם מעבדי ברודוול) לא יצאו כלל דגמי P עם אפשרות למעבדים מרובעים. 

בסדרה הבאה Tx60 עם מעבדי סקייליק ישתנה הדבר ויצאו דגמי P ככל הנראה. הייתי ממתין משום שלא נראה שמדובר בעוד זמן רב. 

באמת לא מבין למה בכללי כבר קשה להשיג מרובעי . כמעט כל הדגמים הם מסדרות U ו M.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספציפית לברודוול גם כמעט ולא יצאו מרובעים (אם אני לא טועה ארבעה דגמים לעומת עשרה האסוול). 

ברור שעדיין יש שימוש בשוק למעבדים מרובעים ותמיד יהיו, במיוחד לצרכי יצירת תוכן. אלא שלשימושי צריכת תוכן (למעט גיימינג) או יצירת תוכן משרדי ביצועי הכפולים מספקים, כך שעבור מי שלא זקוק לכך לצרכי פרנסה מעבד מרובע הוא פיל לבן - יקר, מתחמם, זולל לחינם, ובדרך כלל גורם לתוספת עובי ומשקל (עובי התושבת, וכן עובי ומשקל מערכת הקירור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חברים

זה מחשב שבין היתר מיועד לתכנות. הבנתי שעקב כך, ונאמר לי שעם דגש על מכונות ורטואליות ותכנות לאנדרואיד כדאי שמדובר יהיה במרובע (ולפחות 16 GB זכרון).

המסך חייב להיות באזור 15"-16" אפשר מעט יותר. פחות לא.
עדיפות למסך מגע אבל רצוי שיהיה מאט ככל הניתן (אם הבנתי נכון, כבר יש דברים בסגנון). שטח מסך גדול (לכל הפחות HD) מסך טוב, צבעים טובים, עדיפות לזויות טובות.

numpad רצוי מאוד
עדיפות לעכבר trackpoint ולמשטח מגע טוב ונוח בעל מספר כפתורים.

רמקולים נחמדים שלא יבאסו ( +חיבורים לאוזניות ומיקרופון)

עדיף חיבור Bluetooth
עדיף חיבור (אבל מקסימום יהיה דונגל)

לפחות שני סוקטים לזכרון חובה. לא מולחמים. תמיכה מינימום 16GB. יותר יהיה נחמד.

מחשב טוב ואמין. שיאחוז כמה שנים טובות. חובה חברה אמינה. לא צעצוע!
רצוי שהיו לו אבא-אמא גם בארץ (כאמור עקב הפרשי המחירים ככל הנראה יקנה בחו"ל- אשמח להמלצות מהיכן ואין כדאי לשלוח לפה) כדי שלא אתקע עם משקולת נייר יקרה.

רצוי פלש לפחות בגודל שיספיק למערכת 64 (ולמערכת הבאה שתצא וכנראה תהה גדולה מזו).

סביר להניח שאם יגיע עם CD ארצה להחליפו ל-HDD. כנראה עדיף שלא עקב משקל.
USB3 כמובן. יותר יציאות יותר נחמד (אבל לא בעדיפות בעדיפות גבוהה מאוד).

חשבתי על מסך מתקפל. אבל עושה רושם שהגזמתי אז נראה שלא יקרה :)

מעדיפה נקי מתוכנות ריגול וכל מיני אכסים.
עדיף תמיכה לאחור ב- win7 win8 win8.1 (בעיקר כי איני מתלהבת מ-10) אבל רצוי שיתמוך גם ב- 10.

זמן סוללת יחסית ארוך יהיה נחמד.במיוחד בהתחשב בכך שצפויה להיות עליו  עבודה אינטנסיבית.
איני מתלהבת לסחוב על הגב מפלצת, אבל אם אין ברירה אתפשר בנושא.
רשיון למערכת תלוי במחיר, (בהחלט ייתכן שאוכל להשיג לבד זול יותר).

בינתיים ב- thinpad ראיתי את w541 שאינו זול (בטח שבארץ) ויחסית כבד אבל הוא אחד ממרובעי הליבה היחידים שנראה שיש. גם איני בטוחה בקשר למסך שלו אבל מעבר לזה נראה מעניין.

במותגים אחרים טרם חפרתי עמוק מספיק וכדאי שאזדרז :\
http://shop.lenovo.com/ca/en/laptops/thinkpad/w-series/w541/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאת כאן וואחד רשימה. אתייחס למסר נקודות:

1. לתכנות לא אמורה להיות בעיה להסתפק בכפול טוב, ברגע שמדברים על מכונות וירטואליות כמה שיותר ליבות יותר טוב.

2. קשה לי להאמין שתמצאי מחשב עסקי מעל 15.6. גם בגודל הזה הם נדירים ועולים יקר יחסית למסכי 14 (שהם רוב השוק העסקי).

3. TRACKPOINT יש בעיקר בלנובו ומעט בHP. בשאר קשה למצוא.

4. אני לא מכיר נייד (אמיתי) עם יותר מ2 סוקטי . בזמן האחרון חלק מהאולטרבוקים מגיעים עם סטיק אחד מולחם על הלוח ולפעמים אפילו שניהם (יוגה פרו). כדאי לברר מראש. צריך לוודא גם מה נפח הזכרון המקסימלי לסלוט.

5. קשה למצוא (אם בכלל) מסך מגע שהוא לא מבריק.

זהו לבינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. יש דגמי "17 workstation אצל וגם וגם יצאו עם הP70 לאחרונה (אחרי שתקופה ארוכה לא היה יורש לW701).

3. יש גם בעסקיים של (כולם) ובחלק קטן מהעסקיים של חברות אחרות ונדירות יותר.

4. 4 סלוטים זה גם משהו שקיים בחלק מworkstations של 15.6" ומעלה. למרות שגם אני לא בטוח אם הייתי קורא להם "ניידים", אבל אז מראש לא הייתי דן בגדלים האלה. למשל סדרת W5XX של .

5. שוב, בעסקיים יש כאלה. למשל Yoga. הוא קצת יותר מבריק ממסכי מאט שאינם מסכי מגע, ובכל זאת לא מבריק כמו הglossy למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תודה חברים
מעט התעכבתי עם זה אבל אני חייבת להכריע ודיי הגעתי ליישורת האחרונה. אני מתלבטתי..

יש ל- דגם דיי חמוד (אם כי כבד וללא מסך מגע) מדובר על ZBOOK 15 15  HP אבל נאמר לי לא להתקרב אליהם הן בגלל שלמוצרים של יש נטיה לגרום צרות אבל גם בגלל שהשירות בארץ פשוט מזעזע (ניתן למצא בווב לא מעט בנושא בעיקר מאזור שנת 2005 אבל מצאתי גם מ- 2011) וזה על מוצרים שניקנו בארץ, מעריכה שלמוצרים שנקנו בחול השירות יהיה לא טוב יותר.

הבטתי על xps 15 הוא חמוד. הרמקולים שלו לא מדהימים, אינו בעל numped ואין לו לחצנים למשטח העקיבה. כן אני תוהה מעט לגבי ה- שלו והאם הוא לא יגביל אותי.

בלנובו הבטתי על ה-
W541 הוא כבד, יחסית פורטבילי, מגיע עם פאנל שנראה נהדר אבל כמה כיף שאינו מגיע עם מסך מגע :(.
יש את ה- W550S שחמוד מאוד, בעל מסך מגע עם אנטי גלייד אבל כפול :((

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות של למוצרים העסקיים בארץ סבירה. השאלה עד כמה הם יהיו נודניקים על מחשבים שנקנו בחו"ל.

לנובו בד"כ בסדר כל עוד החשבונית על שמך.

אם יש אפשרות פשוט תקני עם הרדדיסק רגיל ותתקיני לבד. בד"כ יוצא יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה
כולם אומרים לי לברוח מ-. מה ז,א אחריות סבירה? בכלל, ידוע לך אם לאחרונה חל שיפור רציני איתם כי כל מי ששאלתי אמר לי שממש לא.

מה ז"א בדר"כ בסדר. במה ומתי לא? (החשבונית תהה על שמי)
הרעיון היה לשדרג בעצמי ככל שניתן. בעיקר בגלל שנראה שבלא מעט מקרים החברות גובות מחירים דיי גבוהים על זכרונות ואחסון. במקרה  של הדל (NEW XPS 15)  מדובר על אחסון M.2 SSD והוא דיי יקר. עוד סיבה לתהות עד כמה זה כדאי.

http://www.notebookcheck.net/fileadmin/Notebooks/Dell/XPS_15_2016_9550/dell_XPS_52.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...