קניית לפטופ בחול - ככל הנראה מסדרה עסקית. האם תהה אחריות בארץ? - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית לפטופ בחול - ככל הנראה מסדרה עסקית. האם תהה אחריות בארץ?

ssib

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ag
1. כבר התקנתי בעבר מסוגים שונים על נייחים. על זה אמור להיות כ"כ שונה?
2. במקרה שאני מתקניה את המערכת לבד, האם כמו בנייח עלי להתקין רק ודרייברים או שיש כל מיני דברים נוספים כמו ניהול משאבים, כיבוי אחרי X זמן וכיוב?  אם כן, האם זה מגיע עם המחשב או משהו אחר?
זה כמובן רלוונטי לא רק במקרה שאיני קונה מחשב עם מערכת מותקנת. אבל גם במקרה של החלפת איחסון קריסות וכיוב.

3. נראה שאתה צודק והתוספת אכן חיצונית. התבלבלתי עם הw541 שמגיע עם אופטי פנימי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

אם את רוצה להפעיל מכונות וירטואליות בכלי שנקרא Hyper-V את חייבת 8.1 או 10.

תודה שהזכרת לי.
אני תוהה אם ארכוש או אקבל מהעבודה דיסק  שידרוג ל- 8 ואשתמש ברשיון שיגיע עם המחשבבין אם רשיון ל- 7 או ל- 10, האם זה יעבוד? אגב, הרשיון שאני מקבלת עם הלפטופ (בהנחה שלא אקנה בנפרד) ניתן היהי להעברה למכונה אחרת היה וארצה בכך?
ייתכן שכן ארצה ב- 10 אבל רק לדיבלופרס. אבל עלי לבדוק אותו קודם. הרגיל עומד לעוף גם מהמכונה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את רוצה לנצל את השדרוג חינם ללא עלות זה רק מ7 או מ8.1 ל10. כלומר אם את רוצה 8.1 מראש זה מה שצריך להירכש מהחנות.

ואי אפשר להעביר רישיון ממחשב למחשב אלא אם מדובר ברשיון ריטייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אם אני קונה מחשב בארה"ב ושולחת לחברת שליחויות (ומשם ישלחו לי לארץ) האם למחיר הלפטופ יגבו ממני מס מקומי? בכלל, יש מיסים על מחשבים בארה"ב (אולי בחלק מהמדינות יש ובחלק אין)
ככל הנראה אשלח לניו-ג'רסי, (אלא אם אתם ממליצים על משהו אחר שעדיף על BUY2USA)

(אני יודעת שאני אשלם מע"מ בארץ, זו אינה השאלה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשדרג את 8 ל8.1 ומשם ל10 אבל זה בזבוז זמן. אפשר פשוט לקנות 10. הרישיון של הלפטופ מן הסתם יהיה OEM (ומבוסס SLIC) אז לא.

יש מיסים ברוב המוחלט של מדינות ארה"ב וכמובן גם בארץ. אין לך מישהו שיכול להביא איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ואני צריכה אותו יחסית דחוף.
לכן אין לי זמן לחכות ולראות אילו עוד דגמים אולי יצאו. לכן אין לי אפשרות לחכות כמה חודשים ולראות אם מישהו יוכל אולי להביאו בשבילי.

גם ככה הלוז שלי לא טוב ובגלל שלא שמתי לב פיספסתי את ה- BlackFriday. אבל זה מה יש :( 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדקי עם יבואן בארץ, בזמנו הייתי צריך מודל מסוים של לאחת הלקוחות שלי, פניתי לחנות שעבדתי איתה ועשו לי הזמנה מיוחדת מהיבואן דרך החנות לקח שבוע +- והמחיר היה יקר באיזה 500 שקל מהמחיר באתר בחו"ל לא משהו רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500+ אחרי כל המיסים עלויות המשלוח וכל מה שעולה כאשר שולחים עצמאית דרך בלדר או 500 מעל האתר בחול וזהו? ואין בעיה לפנות, בטוח לא יזיק. אם כי בדל כרגע יש איזה מבצע קטן וב- מבצע  יותר מקטן. אני מעט בספק אם ימכרו לי במחיר המבצע (ב- זה ממש משמעותי). אני גם בספק אם יחזירו לי תשובה כך שאספיק לקבל אותו בחול. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שתיקחי בארץ.

אני רכשתי את זה מחנות שעובדת עם היבואן וכל העסקה התבצעה במסגרת רכישה מחנות בארץ בלי לשבור את הראש.

בנוגע ליבוא, אני הייתי יבואן של סחורות בעבר.

זה הולך ככה,

אופציה 1: היה לך מזל שלחו לך בדואר רגיל וזה מגיע דרך דואר , בד"כ צריך לשלם מע"מ ולעיתים רחוקות יקראו לך למכס לשלם עוד איזה קומיסיון. אפשר לקבל פטור ממכס אם מוצאים איזה פרצה או הסכם סחר כלשהו שתקף.

אופציה 2: קיבלת את כל האלמנט שלחו לך עם חברת בלדרות (UPS או FEDEX וכאלה). זה הולך ככה... קודם כל מחיר של כליה למשלוח. אחרי זה תמיד אבל תמיד ללא יוצא מן הכלל החבילה מגיעה לארץ ביום שישי ואז צריך לאפסן אותה במחסני ממן בנתב"ג וכמובן שאת משלמת על זה.

ואז יש מכס.

ואז יש מע"מ.

ואז אכלת אותה ממש ובגלל איזה אנטנה או משהו מוזר כמו הצבע של הקופסה החליטו להיטפל אלייך ושלחו את זה למכון התקנים. מכון התקנים לא מתעניין במה ששלחת... מחייגים ונותנים באשראי 200 ש"ח דמי בדיקה והם משחררים את זה בלי לפתוח את הקופסה בכלל.

עכשיו מה האלמנט? לכל שלב שתיארתי לך מרגע שהחבילה מגיעה לארץ חברת הבלדרות גובה עמלה... 

עמלת שחרור מאפסנה, עמלת שחרור ממכס, עמלת שחרור ממכון התקנים, עמלת עמלה על עימול עמלות מעומלות.

הרבה פעמים המשלוח יוצא יקר יותר מהסחורה עצמה.

לכן אם את קונה בחו"ל.... 

תפתחי את המחשב בחו"ל תסיימי את הקינפוג ההתחלתי שלו עם היוזר שלך והכל שיראו שהוא עבד, תזרקי לפח את האריזה ושאת נכנסת לארץ אם ישאלו תגידי שזה המחשב שלך וכולי ושהם ידריכו אותך אם את צריכה לשלם משהו מעבר.

אני לא הייתי מתאמץ והולך לאחד החנויות \ יבואנים \ ספקים שיש בארץ וקונה מהם בזמנה את המחשב שאני מעוניין בו או החלקים. תמיד יש אפשרות שהם יזמינו לך אם אין במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...