מסך חדש - קוריאני כמובן - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש - קוריאני כמובן

captaincaveman

Recommended Posts

picture:

color mode - standard

brightness - 60

contrast - 78

saturation -70

hue - 53

gamma - 2.4

aspect ratio - 16:9

dsr - off

advence:

color bypass - off

picture bypass - off

noise reduction - high

super resulution - low

color:

color temperature - user

red - 100

green - 90

blue - 80

כרגע ^אלה^ ההגדרות שלי שזה טיפה שונה מההודעה הקודמת. נסה את שניהם אולי אחד מהם יתאים לך.

ובלי קשר יכול להיות שזה לא בדיוק כמו אצלי כי יש מצב שכל מסך שונה מעט אז מקסימום תתחיל לשחק עם זה קצת.

גם אצלי הוא בין ה-7C ופתאום הם לא נראים כאלה גדולים..

איך הצבעים בברירת מחדל מרגישים לך? (קרים? חמים? אחר?)

מיסים שילמנו יותר ממך, כמעט כפול. שמח שבשבילך זה לא היה קנס קטן כמו אצלי.

קפטן אתה הצלחת בזמנו לעדכן את הקושחה? (כי אני זוכר שלא הלך בהתחלה), אני גם עדיין לא עדכנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין..

מתישהו אני אהיה חייב לנסות.

אגב סביר להניח שכבר נתקלתם בווידאו הזה:

אבל במקרה שלא אתם חייבים לראות את זה על המסך שלכם.

עריכה: תקפיאו את התמונה בסרטון, ואז שחקו עם מצבי ה- resulution זה מטורף איך הם מחדדים את התמונה.

ואגב ה- resulution טוב רק לווידאו\סרטים במשחקים אני עדיין חלוק אם הוא עדיף או פוגע בתמונה (זה משפיע בצורה אחרת בכל משחק..) אז לשיקולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי אתמול את ה

A409U , היו לי הרבה חששות שהזמנתי אותו בינו לבין המנגו , אבל המחיר עשה את שלו.

מה אני יגיד לכם , אני מבסוט שחבל על הזמן , באופן כללי המסך התעלה על כל הצפיות שלי בין אם זה איכות תמונה או איכות הרכבה.

אין זליגות אור , זוויות צפייה מאוד רחבות אפילו ממרחק של 4 מטר (שוכב במיטה) רואה סרט והזווית לא ישרה בלשון המעטה עדיין רואים הכל מושלם וצבעים חיים ויפים.

בקיצור מומלץ מחום , במידה ותרצו וכאלה תבקו אני יעלה , כמו כן אשמח לענות על כל שאלה שתהיה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין..

מתישהו אני אהיה חייב לנסות.

אגב סביר להניח שכבר נתקלתם בווידאו הזה:

אבל במקרה שלא אתם חייבים לראות את זה על המסך שלכם.

עריכה: תקפיאו את התמונה בסרטון, ואז שחקו עם מצבי ה- resulution זה מטורף איך הם מחדדים את התמונה.

ואגב ה- resulution טוב רק לווידאו\סרטים במשחקים אני עדיין חלוק אם הוא עדיף או פוגע בתמונה (זה משפיע בצורה אחרת בכל משחק..) אז לשיקולכם.

וואו

ב1680/1050

רואים יותר טוב מכל דבר שראיתי.

בטח ב4k.....

גם בטלוויזיה fhd

מעניין מה משפיע יותר ה60fps או ה4k.

משחקי הכס נראה כמו בדיחה ליד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JEKA - תתחדש!! אשמח לראות :)

כמה עלה לך המסך ומשלוח וכמה מיסים שילמת?

כרגע ^אלה^ ההגדרות שלי שזה טיפה שונה מההודעה הקודמת. נסה את שניהם אולי אחד מהם יתאים לך.

ובלי קשר יכול להיות שזה לא בדיוק כמו אצלי כי יש מצב שכל מסך שונה מעט אז מקסימום תתחיל לשחק עם זה קצת.

גם אצלי הוא בין ה-7C ופתאום הם לא נראים כאלה גדולים..

איך הצבעים בברירת מחדל מרגישים לך? (קרים? חמים? אחר?)

מיסים שילמנו יותר ממך, כמעט כפול. שמח שבשבילך זה לא היה קנס קטן כמו אצלי.

קפטן אתה הצלחת בזמנו לעדכן את הקושחה? (כי אני זוכר שלא הלך בהתחלה), אני גם עדיין לא עדכנתי.

הגדרתי עכשיו את הצבעים.

קצת שכחתי את הצבעים המקוריים של המסך כי שיניתי די מהר, אז אולי אחזיר לברירת מחדל ואראה.

נכון, הם לא נראים גדולים פתאום. המסך "24 לידו נראה כמו מסך "15 של פעם. בדיחה כזאת.

אני דווקא חשבתי שאשלם כמוכם. אבל זה התאזן כי שילמתי יותר על המסך מכם כי המחיר עלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jeka - תתחדש :). גם אני אשמח לתמונה.

none77 - גם אני חושב שזה אחד החדים שנתקלתי בו אי פעם ביוטיוב ורואים בו חד מאוד גם על מסכים עם רזו' נמוכות יחסית, אגב שמתי אותו על פלזמה 42" 1080P ליד הוואסאבי (שני מסכי "42) וההבדל ב- מורגש מאוד אני באמת יכול לספור שיערות, בתמונות התקריב אפשר לראות אותן אחת אחת ממש.

d30DK - כשיצטבר לך קצת מידע על איך המערכת שלך סוחבת משחקים ברזולוציה הזו אני אשמח אם תשתף, אני עדיין עם שילוש זקן ו בינתיים ממתין.. יעזור לי לקבל סדר גודל של ביצועים של שילוש עדכני ברזולוציות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעולה, איזה מסך זה בדיוק כמה אינץ וכמה עולה?

האמת שאני מחפש מסך- שיתחבר ל980 החדש שיש לי במחשב.. 37-40 אינץ

מסך אולטרה hd, אשמח שמישהו יעזור לי בעיניין ויכוון אותי... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...