מסך חדש - קוריאני כמובן - עמוד 10 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש - קוריאני כמובן

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם הזמנתי בסוף את ה-A409 אחרי שהמוכר של הוואסבי עצבן אותי פעמיים, בפעם הראשונה שביטל לי את ההזמנה של

הוואסבי 49 אינץ אחרי שבוע של המתנה בטענה ש-EMS לא שולחים גודל כזה, ופעם שניה ששאלתי אם הוא יכול

לשלוח את ה-43 אינץ החדש והוא אמר שלא אפילו בלי לפרט. על ה-42 כבר לא שאלתי וגם אם הוא היה נותן אותו ב-700

דולר פיקסל פרפקט לא הייתי קונה ממנו.

ה-A409 באמת מסך מדהים, נראה יותר טוב מהדל שהיה לי, רק ששלי הגיע לצערי בצד שמאל של המסך עם איזה דפקט בגודל

ששווה למשהו כמו שני פיקסלים מתם צמודים, זה ממש מזערי ביחס למסך בגודל כזה וזה נראה רק ברקע בהיר וחלק, אבל עדיין קצת מבאס

שנפלתי על משהו שהוא לא מושלם כמו שצריך להיות, אבל לפחות במקרה הזה המוכר היה מאוד נחמד והתנצל על העניין, והציע שאני

אשלח חזרה את המסך ל-REFUND\החלפה, ולאחר שאמרתי לו שאין טעם להסתבך בשביל דבר כזה ושכבר שילמתי מכס הוא החזיר

לי 200 שקלים כפיצוי, ככה שיצא ששילמתי על כל העסק 2800 שקלים שזה סבבה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את סרטוני , הורדתי גם של הדבורים. ממש מדהים!

העין האנושית בכלל לא מסוגלת לראות ככה.

שיחקתי עם המסך. את ההודעה המלאה אפשר לקרוא בהודעה שלי בדיון על הכרטיס מסך:

http://hwzone.co.il/community/threads/568211-%D7%94%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%92%D7%91%D7%99-%D7%A9%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%92-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%9C-980-TI/page4?p=5106674&viewfull=1#post5106674

החוויה של המשחק באמת מדהימה. הכל חד יותר, מפורט, וכמובן גדול יותר מבחינת המסך, מרגיש כאילו אני בג'ונגל.

אהבתי מאוד. ציפיתי להרבה אבל הרבה פחות מזה. ה980 TI מריץ את BF4 בלי בעיה, כמו שצריך ועל הגדרות שלטעמי מעולות.

במיוחד כשמשיגים מקסימום FPS שהמסך תומך בו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם D30DK , אני גם ציפיתי להרבה , אבל לא כ"כ הרבה , והפיורי הפתוח שלי גם מריץ הכל בלי בעיה , עושה רושם שהוא הרבה יותר יעיל ב מאשר ב FHD.

עוד לא נתקלתי במצב שאני צריך להוריד הגדרות או להתפשר על משהוא.

מוזר האמת מאוד חששתי שאצטרך עוד אחד ל אבל אחד עושה עבודה מספיקה בייחוד שאי אפשר לעלות מעל ל 60FPS גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אתה^ בא "ללעוג לרש"? :P

שיחקתי קצת WACH_DOGS על המסך, למרות שלא היה מזיק קצת AA (שהייתי חייב לבטל לגמרי) הכל על מקס' חוץ מ-AO שנמצא על האפשרות השלישית מתוך חמש,

980 יחיד מצליח להוציא 40FPS ממוצע תחת ההגדרות האלה (שזה בסדר לגמרי בשבילי במשחק בסגנון הזה) וגם אם זה היה 30 שזה קצב של קונסולה (בעע) אתה לפחות מקבל תמונה הרבה הרבה יותר מפורטת.

זה כ"כ יותר טוב לשחק בגודל הזה ברזו' כזו אפילו אם אתה יושב קרוב למסך החוויה היא ברמה אחרת, ניסיתי בעבר לשחק על פלזמה 42" אבל אי אפשר לשבת קרוב וחייב לקחת לפחות 2-3 מטר אחורה, פה אני יכול להיות גם חצי מטר מהמסך והכל נראה טוב ומרגיש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כן בדיוק, אני פעם שיחקתי במשחק על הטלוויזיה 47 שלי וחייב לשחק ממרחק צפייה שזה 2.8 מטר בערך.

כשאתה יושב במרחק כזה החוויה היא פחות טובה כי העיניים יכולות להתמקד בהמון דברים מסביב, בדיוק כמו שרואים סרט.

אבל כשאתה עם מסך 42 ברזולוציה כזו גבוהה ומפורטת, אין לך מקום להסתכל עכשיו לצדדים. אתה מרוכז נטו במסך.

בגלל זה כשחברים שואלים אותי איך המסך מחשב שלי עכשיו הוא "42 אז אני מסביר להם. כי ההגיון אומר איך לעזאזל אתה יושב כמעט מטר ממסך "42?

אתה לא תהיה עיוור? איך אתה רואה את זה בכלל?

אז קצת הסברים ואז הם מבינים הכל אבל רק כשרואים בעיניים מבינים את זה לבד :)

אני בימים האחרונים התחלתי לתכנת עם המסך וזה חלום. כל כך הרבה שטח עבודה, אני לא צריך למזער כלום!

הכל בו זמנית. זה חוסך זמן מטורף, שחסכתי כבר עם ה"27 שהיה לי אבל זה משהו אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב לתמונות של המסך עם ide פתוח ושאר החלונות?

גיל,

קצת התעכבתי עם הצילום, גם ככה הפורומים לא עבדו לאחרונה בגלל התחזוקה.

צנזרתי בתמונות מה שצריך כי אחרי הכל זה שרת מרוחק אבל השארתי את HWZONE בדפדפן ובקוד רגילים לגמרי. שתוכל לראות את שטח העבודה.

כמו כן ערכתי בתמונות ושמתי על כל חלון את הגודל שלו (רוחב X גובה בפיקסלים). זה בטוח יבהיר את שטח העבודה שיש על מסך כזה Biglaugh

בתכלס, במקום FILEZILLA למעלה אני יכול לשים כרום במצב מובייל ואז יש לי גם PC וגם מובייל בו זמנית במקום לעבור טאבים.

החלק העליון מעל הקוד הוא מאוד שימושי, כמו המובייל, אפשר לשים עוד עורך אם רוצים להעתיק קודים או להתבסס עליו, סקיצה של פרויקט, IIS,MSSQL או כל דבר אחר...

התמונה נמצאת כאן:

http://imgur.com/w5ayKKy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...