מסך חדש - קוריאני כמובן - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש - קוריאני כמובן

captaincaveman

Recommended Posts

אני נהנה מכל רגע, במשחקים אני יורד בהגדרות כדי להישאר ברזו' הגבוהה הזו וזה עדיין נראה ממש טוב. בברירת המחדל הצבעים קרים משהו, אבל אחרי קצת התעסקות הכל נראה הרבה יותר טוב.

אתה יכול לראות עמוד או שתיים אחורה כתבתי שם קצת יותר.

יש יותר יתרונות שמבטלים עבורי את החסרונות. אני לא מרגיש שזו הייתה טעות בשבילי.

בקיצור לגמרי מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני נהנה מכל רגע, במשחקים אני יורד בהגדרות כדי להישאר ברזו' הגבוהה הזו וזה עדיין נראה ממש טוב. בברירת המחדל הצבעים קרים משהו, אבל אחרי קצת התעסקות הכל נראה הרבה יותר טוב.

אתה יכול לראות עמוד או שתיים אחורה כתבתי שם קצת יותר.

יש יותר יתרונות שמבטלים עבורי את החסרונות. אני לא מרגיש שזו הייתה טעות בשבילי.

בקיצור לגמרי מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי מחופשה בחו"ל ובמקרה נתקלתי בדיון הזה :cheesy:

אני היום עם "27 קוריאני ועוד שני מסכים 22-24 בשביל דברים שוליים.

אני בהחלט רוצה כבר תקופה ארוכה לשדרג עצמי. חשבתי מסך קעור "34 אבל המסך הזה גם נשמע טוב.

המסך המדובר הוא Wasabi Mango UHD420 עם 2.0.

captaincaveman - ראיתי את התמונה שצירפת. נראה ממש יפה. איך פיצלת את דיאבלו ל-4 מסכים במסך שלך?

איך המסך הזה לעומת מסך קוריאני "27 בודד, ההבדל בגודל הוא פי 2?

מה המרחק שלך מהמסך? כשאתה מושיט יד למסך מהנקודה שבה אתה יושב, אתה מגיע אליו או שיש עוד קצת?

אשמח לקבל קישור מאיזה מוכר באיביי רכשתם את המסך, ולדעת באיזו חברת שילוח הוא נשלח.

ראיתי שנכתב שהעלות הסופית היא 4,300 ש"ח כולל מיסים. זה אומר כ-1300 שקלים מיסים ועמלות.

זה היה ככה לשניכם?

אשמח גם לדעת איזה כרטיס מסך יש לשניכם שאתם מריצים משחקים על .

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המוכר:

http://www.ebay.com/usr/accessorieswhole

זה נשלח כפריט EMS korea post, שלי הגיע לדוורית של היישוב בו אני גר והייתי צריך לשלם לה את המיסים (1147 ש"ח).

כשאני יושב ומושיט את היד יש בערך מרחק של 30 ס"מ מהיד למסך, ובמרחק כזה ללא סקיילינג הכל נראה טוב (לטעמי).

אני עם 980 יחיד, PROJECT CARS רץ יפה מאוד על ההגדרות הכי גבוהות ללא פילטרים וזה נראה ממש טוב כי לרזולוציה יש משקל גדול יותר באיך תיראה התמונה.

או BF4 ברשת שרת מלא (64) הכל על מדיום ללא פילטרים רץ חלק ונראה טוב יותר (שוב לטעמי) מ-1200P ULTRA + AA. (מרגיש חלק כמו מסך 60HZ רגיל אני בא מ-U2410 ולא מרגיש איזה לאג או משהו כזה כאמור מסך 60HZ רגיל).

או 1 BORDERLANDS עם פילטרים חלק (מעניין אם 2 גם ירוץ ככה, לא בדקתי עדיין)

אני לא רוצה להיכנס למערך כרטיסים אז כרגע ובעתיד הקרוב\רחוק אני כנראה אשחק הרבה עם הגדרות, אבל כשיהיה כרטיס יחיד רציני יותר ממה שקיים כיום שדרוג הוא בלתי נמנע.

אבל כמו שאמרתי למרות ה"התפשרות" אני נהנה מכל רגע זה כ"כ יותר טוב ממסך 24".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המוכר:

http://www.ebay.com/usr/accessorieswhole

זה נשלח כפריט EMS korea post, שלי הגיע לדוורית של היישוב בו אני גר והייתי צריך לשלם לה את המיסים (1147 ש"ח).

כשאני יושב ומושיט את היד יש בערך מרחק של 30 ס"מ מהיד למסך, ובמרחק כזה ללא סקיילינג הכל נראה טוב (לטעמי).

אני עם 980 יחיד, PROJECT CARS רץ יפה מאוד על ההגדרות הכי גבוהות ללא פילטרים וזה נראה ממש טוב כי לרזולוציה יש משקל גדול יותר באיך תיראה התמונה.

או BF4 ברשת שרת מלא (64) הכל על מדיום ללא פילטרים רץ חלק ונראה טוב יותר (שוב לטעמי) מ-1200P ULTRA + AA. (מרגיש חלק כמו מסך 60HZ רגיל אני בא מ-U2410 ולא מרגיש איזה לאג או משהו כזה כאמור מסך 60HZ רגיל).

או 1 BORDERLANDS עם פילטרים חלק (מעניין אם 2 גם ירוץ ככה, לא בדקתי עדיין)

אני לא רוצה להיכנס למערך כרטיסים אז כרגע ובעתיד הקרוב\רחוק אני כנראה אשחק הרבה עם הגדרות, אבל כשיהיה כרטיס יחיד רציני יותר ממה שקיים כיום שדרוג הוא בלתי נמנע.

אבל כמו שאמרתי למרות ה"התפשרות" אני נהנה מכל רגע זה כ"כ יותר טוב ממסך 24".

*מישהו יודע למה כל הודעה שלי בזמן האחרון יוצאת כפולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי מחופשה בחו"ל ובמקרה נתקלתי בדיון הזה :cheesy:

captaincaveman - ראיתי את התמונה שצירפת. נראה ממש יפה. איך פיצלת את דיאבלו ל-4 מסכים במסך שלך?

יש לי 4 עותקים של דיאבלו ואני משתמש ב-isboxer בשביל להריץ אותם יחד.

איך המסך הזה לעומת מסך קוריאני "27 בודד, ההבדל בגודל הוא פי 2?

הוא הרבה יותר מוצלח מה-27 לטעמי. משחקים נראים מדהים. שילוב של והגודל.

הגודל הוא לא פי 2. הגודל במסכים הוא אורך האלכסון. מה שאומר שהמסך הזה בגודל של 4 מסכי 21 אינץ'.

מה המרחק שלך מהמסך? כשאתה מושיט יד למסך מהנקודה שבה אתה יושב, אתה מגיע אליו או שיש עוד קצת?

כמו שאבי כתב.

זה היה ככה לשניכם?

כן.

אשמח גם לדעת איזה כרטיס מסך יש לשניכם שאתם מריצים משחקים על .

אני עם מערך של 4 290X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות המפורטות.

עכשיו שמתי לב שיש בצד ימין את 'מפרט מחשב', אתמול לא שמתי לב אליו. אולי בגלל השינויים שעשו כאן בפורום.

לי יש CF 7870 אז אני אפילו לא בטוח שזה יכול להחזיק משהו ב-. אני משחק ב-BF4 ו-BF4 HARDLINE ברשת.

אבדוק בבית את המרחק המקסימאלי שיכול להיות לי בין היד למסך ואדע אם מסך כזה מתאים לשולחן הנוכחי שלי.

לגבי המוכר, הוא מוכר מצוין. קניתי ממנו בזמנו את המסך "27 קוריאני שלי (אחד מהם), והוא עזר לי גם אחרי שנה וחצי שרכשתי את המסך. מוכר זהב.

ראיתי שהוא שולח EMS, חשבתי אולי קניתם ממוכר אחר דרך חברה אחרת.

עוד מספר שאלות:

1. רכשתם את המסך מהמוכר הנ"ל עם Perfect Pixel או ללא? אני רואה שהמחיר הרגיל הוא 760 דולר כולל משלוח. ה-PP הרבה יותר, לקראת ה-$900.

2. לאיזה חיבור חיברתם את המסך? 2.0 או DP למשל? לדעתי לכרטיסים שלי אין 2.0, אולי 1.4 במקרה הטוב, אז האופציה היחידה היא DP.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיסים

http://hwzone.co.il/community/showthread.php?t=561768

המסקנה שלי מהדיון הזה שדבילי להיות ultra whores

רק תיקון קטן 18%+15%=35.7% ו- 18%+30%=53.4%

החישוב הוא תוספת 15% מס קנייה על הסכום המקורי ועל התוצאה יש תוספת 18% מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...