עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

captaincaveman

מסך חדש - קוריאני כמובן

Recommended Posts

אפילו 4 ה-290X לא סוחבים 3X1440P (לא מאוד מפתיע, זה בערך 30% יותר פיקסלים מ-UHD)

אני מנסה למכור אותם ולקנות מסך 4K גדול במקומם.

חשבתי על [h=1]WASABI MANGO UHD420[/h]אבל פתוח לרעיונות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

או שאולי זה:

http://www.amazon.com/AMH-399U-Real-Monitor-3840x2160/dp/B00XTVGM7C/ref=cm_cr_pr_product_top?ie=UTF8

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם כבר נתקלת בכתבה הזו (הוא רץ על כמה מסכים בקטגוריה של 40+- אינץ 60HZ):

הכתבה הכתובה המלאה:

http://www.swiftworld.net/2015/07/28/value-korean-40-4k-monitors-information-and-comparison-of-the-different-brands-and-models/

גם לי המסך הזה קורץ, המחירים באיביי טובים. זה שהוא IPS גורם לו לבלוט מהשאר בכתבה.

אבל אני לא מומחה גדול למסכים אז מעניין לשמוע מה דעתם של האנשים פה... וגם מה העלויות הנוספות (מיסים וכאלה) כאשר אני מזמין לארץ?

בקיצור דרוש מידע..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מיסים זה בערך הכל. מעל 25״ זה לא נחשב מסך מחשב. על מסכי ה-27 שהזמנתי בזמנו שילמתי בערך 350 ש״ח אם אני זוכר נכון (על בערך 300 דולר)

גם המסך השני שציינתי הוא ips, ואפשר להשיג ב-600 בערך. 39 אינץ׳ ולא 42, אבל נראה לי מספיק גדול [emoji6]

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

39 אכן מספיק גדול, ו 600 דולר זה בהחלט +

לך יש יתרון נוסף עם ה wasabi mango וזה ה-freesync של שנתמך בדגמים שנמכרים עם 2.0.

כרגע אני מחובר למסך 24" ולמסך 42", אני רוצה אחד על השולחן ואם כבר התרגלתי ל 42" פחות יבאס אותי..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני עם 3 של 1440p. זה יותר פיקסלים, אבל מעדיף מסך אחד במקום כאבי הראש של מערכי מסכים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מעניין מאוד..

את המיסים היית צריך לשלם בדואר? או שזה דורש ללכת פיזית ולשחרר (איפה בכלל משחררים?)?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מעדכנים אותך טלפונית לפני שהשליח מגיע כמה מיסים צריך להכין לו? כי לא תמיד אני מחזיק מזומן עליי..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close