מסך חדש - קוריאני כמובן - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש - קוריאני כמובן

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן עלה כנראה יש ביקוש, אבל זה נדנדה תמיד ואם עוקבים אחרי זה למשך תקופה לא ארוכה (שבוע\שבועיים) סיכוי סביר למצוא בזול יותר.

ואם יש יותר זמן\סבלנות אז דברים טובים יותר כנראה יצוצו בהמשך.

קפטן אם בא לך נסה את זה:

picture:

color mode - standard

brightness - 90

contrast - 78

saturation - 85

hue - 53

gamma - 2.4

aspect ratio - 16:9

dsr - off

advence:

color bypass - off

picture bypass - off

noise reduction - high

super resulution - low

color:

color temperature - user

red - 100

green - 90

blue - 80

הייתה לי התעסקות אובססיבית משהו עם ההגדרות מאז שהמסך אצלי, כשעברתי ל^זה^ הפסקתי להתעסק אז נראה לי הכי טוב שאני הצלחתי להוציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה באמת יש לו יתרון על הוואסבי לפחות על שלי, שיש לו זליגת אור שפוגמת קצת בשחורים באזור הזליגה אבל סה"כ זה לא מפריע לי כי זה לא כזה נורא..

אבל זה באמת העדפה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכרתי סוף סוף את הדל ואני לפני בחירה וצריך עזרה, מתלבט אם להזמין את ה-AMH או לא, המחיר שלו מפתה מאוד

אבל מצד שני הוא VA שלמרות היתרונות שלו אין על IPS בסופו של דבר לדעתי, ויהיה לי קשה לדעתי להתרגל למשהו אחר.

מצד שני ה-WM בגרסה שאינה SE מגיע ל-3200 שקלים ויותר כולל משלוח.

מה דעתכם על זה:

http://www.ebay.com/itm/Crossover-434K-UHD-LED-43-3840x2160-LG-AH-IPS-PANEL-4K-Monitor-Remote-/321813139208?hash=item4aed8ecf08

דגם די חדש, היתרון שלו לדעתי זה שהוא עולה בערך כמו ה-WM בגרסת ה-SE, כולל IPS וגם מגיע עם 2.0 וכ'.

אתם רואים הבדלים מהותיים כלשהם בינו לבין ה-WM HD420 בגרסה היקרה יותר (לא SE)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוואסבי יש FREE SYNC אם זה מעניין אותך כבעל כרטיס אדום. חיצונית הוא נראה כמו חיקוי של הוואסבי, ויכול מאוד להיות שזה אותו פאנל.

אני לא מרגיש שאני יכול להמליץ לך על מסכים שלא ראיתי במציאות - לא הגון מבחינתי.

אני יכול לומר שמהווסאבי אני נהנה מאוד, וגם שקטלתי אותו מבחינת צפייה בווידאו שהוא לא אז עם הזמן נוכחתי לדעת ש-1080P איכותי עדיין נראה מעולה ואני חוזר בי בקטע הזה.

אחרי שסיימתי לשחק עם הצבעים (במשך כמה שבועות) הוא פשוט טוב.

הדבר החלש היחיד בו הוא מעט זליגת אור (וגם זה כנראה משתנה בין מוצר למוצר).

אני החלטתי לקנות אותו אחרי שעברתי על התרד שלו ב-OCN וכמות המידע שדי הרבה קונים פרסמו שם עזרה להבין פחות או יותר לאן אני נכנס ולמה לצפות.

אני אומר נסה למצוא שם תרד על המסך הזה (קרוסאובר), אני יודע שיש אחד על הדגם הישן שלו אז אולי עכשיו יצטבר שם מידע על הדגם הזה. ובגלל שיש שם המון משתמשים שקונים יהיה לך מספיק מידע שיעזור לך להחליט.

אם זה נוח לך ויעזור לך, אתה יכול לקפוץ אליי לראות\להרגיש איך הוואסבי נראה.

בכל מקרה אולי למישהו פה יש תובנות שיעזרו לך יותר משלי אז שמע עוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, יש את השירשור הזה:

http://www.overclock.net/t/1565292/owners-crossover-434k-494k-10bit-ips-4k-uhd-dp-60hz-43-49

מדובר פה על עד כמה שאני מבין אבל לא חפרתי בשירשור יותר מידי.

עד כמה שאני זוכר CROSSOVER היא מהקוריאניות המוכרות במסכים, יותר מוכרת מ-AMH למשל אאל"ט,

אני פחות מודאג מעניין שם המותג, גם עושה רושם שלכל המסכים הללו יש את אותו הבסיס\צורה ואותו סוג הפאנל בין אם זה

VA או AH-IPS והחברות האלו מוציאות מספר דגמים שונים עם שינויים קטנים בין דגם לדגם ומדביקה את שמה על המסך.

כך או כך להוציא 3.5K על מסך לפני מיסים זה כבר יותר ממה שאני מעוניין להוציא, בסביבות המחיר של הקרוסובר זה בערך

הגבול העליון, במיוחד שאני לוקח בחשבון שאם אני יאלץ להתפשר בביצועים בצורה ניכרת לא יהיה מנוס מלהוסיף עוד כרטיס

מסך בהמשך שזה עוד 1.5K.

אני אתן לזה עוד יום יומיים כמו שאמרת בשביל לקרוא מספר ת'רדים\חוות דעת (גם ככה הקוריאנים בחג עד ה-30 לפי מה שרשום)

ואם אין איזה שהוא הבדל מהותי בין ה-WM ל-CROSSOVER חוץ מעניין ה- אם בכלל אני חושב שאלך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...