תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 40 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

דווקא עם זה אני מסכים לחלוטין, בלי שום ציניות. אני לא רוצה להיות חשוף לעשן סיגריות בכלל. זה מסריח ומגעיל. האנלוגיה לחרבון ברחוב מתאימה בול. :)

לעשות לך רשימה של דברים אליהם אני לא רוצה להיות חשוף כלל, ושאני בכל זאת נחשף אליהם ואף לא דורש לרגע אחרת כי אני מבין שדרישה כזו לא תהיה מידתית לפגיעה בחופש הפרט של הסובבים? במה אתה שונה מחרדים שטוענים ש"זכותם" לא להחשף לנשים בלבוש לא צנוע ברחוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוב, כנראה שנימוקים אבסולוטים לא עובדים פה.

הריי אפשר להקצין את זה לכל כיוון.

אני אומר שאני לא רוצה עישון ברחוב או סגריות שמסריחות את הבית שלי אז אתם פתאום מדברים על לבוש צנוע.

אני גם יכול לזרוק פצצת סירחון בכל פינת עישון. אבל משום מה לא ייתנו לי אני מניח.

יש שתי בעיות עם סיגריות. סירחון שנדבק לבגדים(שלא כמו ריח של בישול למשל), ופגיעה בריאות(שוב, ריח בישול לא פוגע עד כמה שידוע לי).

וזה שמכוניות מזהמות לא מצדיק להוסיף עוד גורמי זיהום. בניגוד לסיגריות המדינה לא יכולה להתקיים בלי מכוניות.

ומה עם השכן מעשן וזה נכנס לי לדירה? האם יש לי זכות לשים זבל מסריח בגינה שלי שתסריח לו גם את הדירה? הייתם יכולים לחיות ליד דירה שיש בה ריח של גוויות של דגים וביוב? מעבר שזבל כזה הוא גם כן סכנה בריאותית, אבל זה הגינה שלי אני יעשה בה מה שבא לי, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ישמע איזה אנשים איכותיים וביצועיסטיים יש בליכוד. הם היו כאלה חכ"ים ושרים איכותיים שפשוט חבל על הזמן...

סך הכל רשימה לא רעה, יש תחלופה ויש אנשים צעירים. יש גם דברים פחות טובים ברשימה, אבל לפסול אותה בגלל נסיון וכישורים?

רוב הח"כ והשרים עם נסיון עושים רק דבר אחד טוב, שומרים על הכסא. לגבי כישורים לא מכיר את האנשים, אבל ראינו כבר מה דוקטור סטייניץ עשה, וראינו כבר מה ביבי עשה(או לא עשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי מה בדיוק אני אמור לשפוט את הרשימה? מראה חיצוני?

במקומות הגבוהים נכנסו שדרנית רדיו, מלצרית, עוד שדרנית ושלל ח"כ שרק "שומרים על הכסא" כהגדרתך. דווקא בעשירייה השניה יש כמה אנשי מעשה אבל הם נדחקו למקומות שבהם ישפיעו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43 מה שאני אומר שבפוליטיקה אנשים שנתפסים כ"מוכשרים" הרבה פעמים לא באים לידי ביטוי כי הם פשוט מנווטים את הכישורים שלהם לאפיקים לא מועילים או שהם עוסקים רק בהישרדות הוראות פוליטית.

מצד שני אנשים שנתפסים כפחות מוכשרים כי אין להם תואר דוקטור או כי הם נראים כמו מרוקאי עם שפם, דווקא הוכיחו עשיה, כישורים, וקבלת החלטות.

איך אתה אמור לשפוט רשימה? במבחן התוצאה.

רשימת הליכוד לא הביאה אף בשורה לעם ב6 השנים האחרונות.

רשימת העבודה עוד לא קיבלה צ'אנס. מה שכן מבחינת עשיה פרלמנטרית דווקא התרשמתי מחלק מהאנשים שם למרות שהם היו מלצרים.

מה עדיף מלצרית או עסקן פוליטי? לפחות מלצר יודע מה זו עבודה קשה. אני בעצמי הייתי מלצר תקופה לא קצרה ופגשתי לא מעט אנשים איכותיים בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...