תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 36 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא כל הדירות אותו הדבר. אם יש "קרטלים" שמוכרים דירות חדשות במחיר גבוהה אז אנשים יקנו דירות פחות טובות במחיר יותר זול ואז הקרטלים ישארו תקועים בלי קונים.

אני יכול להסכים שאוליי סוג הבנייה מתאים לעשירים.

כלומר בונים דירות חדשות ומפוארות עם 4 חדרים.

אבל אם אתה לא מסתפק בדירה קטנה של שני חדרים ואתה רוצה גם דירה של 4 חדרים וגם מחיר של דירה בשני חדרים אז אתה לא מבין על מה אתה מדבר.

אני ואשתי מרוויחים כל אחד יותר מכפול מהשכר הממוצע במשק. אם לנו קשה לקנות דירה כזאת אז למי היא מיועדת?

משהו השתבש פה לגמרי במשוואה של היצע וביקוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לחוץ ומפוחד.

מי אולמרט? נכון.

פרץ? ממש לא! נשמע כמו מישהו שבטוח בעצמו ובמה שצריך לעשות, ומסתבר שגם צדק. ככול שאני ממשיך לקרוא את הדו"ח אני ממשיך להתרשם מאיש.

די מספיק פשוט תגיד שטעית אתה פשוט פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשלה אימפוטנטית?

איך בדיוק אתה מציע להציף את השוק בדירות? אני רוצה לשמוע על התוכנית שלך.

כמה דירות 4 חדרים אתה חושב שצריך לבנות בשביל להציף את השוק? מיליון דירות?

פעם בנו דירות של שני חדרים לאנשים מעוטי יכולת, והם חיו שם עם ילדים. זה נראה לי הפתרון היחידי, אבל כמובן שאתם רוצים לגור בדירה של 4 חדרים עם חדר משחקים לילד...

OMRIJ המאמר שהבאת אומר שבכלל כל תעשיית ההיי טק בישראל היא פקטיבית, כלומר אין שום אפשרות להמנע מהבועה ומדינת היא כלכלת פיקציה. אם ההיי טק הוא לא אמיתי אז מה ייעזור לך בדיוק לפתור את משבר הדירות? המדינה לא יכולה להתפרנס ואנחנו חיים על זמן שאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי דיבר על מעוטי יכולת? מה הבעיה בזה שזוג שמרוויח 30K ביחד ירצה דירת 4 חדרים?

אתה מקשיב לעצמך? אף אחד לא ביקש פנטאהוז במרכז תל אביב בזול, או אפילו דירה בבניין בן 50 בתל אביב בזול.

מבקשים דירה בפריפריה במחיר הגיוני שגם זו אקדמאים שמרוויחים יחד 30K בחודש יוכלו לרכוש בלי למשכן את עתידם.

אני לא שר האוצר, ואני לא שר הבינוי והשיכון, ואני לא בוגר תואר ראשון בהנדסת בניין או כלכלה.

מה שכן אני יודע שני דברים:

1. הקרקע פה יקרה בלי שום סיבה כי המדינה חמדנית

2. יש המון סינים, ו10 אלף סינים יכולים להרים פה מספיק בניינים בשביל לתקן את השוק ובשביל 10 גלי עליה.

כן הממשלה אימפוטנטית כי במשך כל שלטונה והקדנציה הקודמת לא היה שום שינוי או נסיון להאטה של המגמה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה באמת שמישהו שההכנסה שלו היא בעשירון העליון חושב "להתפנק" עם דירת 4 חדרים בפריפריה...

איך אני מציע להציף? לשחרר קרקעות במחירים סבירים ולעשות מכרזים של קבלנים למחיר סופי לדירה. ואם הקבלנים לא יירתמו, הייתי מביא לפה חברות בניה מחו"ל.

כמו כן, הייתי מטיל סנקציות על קבלנים שרכשו קרקעות מהמדינה למטרות בניה ולא בונים תוך זמן מוקצב.

אבל היום המדינה מרוויחה יפה מהמסחר בקרקעות, חבל שהאזרח הישראלי לא נהנה משום תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מהנדס בניין, אבל בוא נניח שלוקח ל5 סינים לבנות דירה בת 4 חדרים במשך שנתיים. אז קיבלת 1000 דירות בשנה. לא יודע על איזה גל עליה אתה מדבר... אוליי מהירח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנתיים? חתיכת דביל!

אני רואה איך הם מרימים בניינים סביב הבניין של ההורים שלי.

בשנתיים הם שברו 2 הרים בכרמל ובנו שם מנהרות וסללו כבישים עם פטישים ואזמלים שום מכונת קידוח!

דירת 4 חדרים בשנתיים... פשוט בדיחה אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כבר היו תוכניות לממשלה לבנות עשרות אלפי דירות.

זה רק פתרון זמני, שכן בטווח הארוך זה לא ייעזור. ולך תדע מה אנחנו ממשכנים בהתחייבות הזו.

אוליי זה פתרון מספיק בשבילך ובשביל החברים שלך, הריי אחריי שתקבל את הדירה שלך כבר לא אכפת לך מה יהיה הלאה.

פארקש אתה בן אדם גס רוח ולא חכם במיוחד באמת כדאי שתתייאש ותפסיק לכתוב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא חכם במיוחד, אבל לפחות משתדל לא לרשום שטויות מופרכות(זמן בניה של דירה 4 חדרים=שנתיים), ולקבוע עובדות שקריות בלי שום הסבר מאחוריהן(ע"ע מקרה עמיר פרץ).

כשאני מבין שטעיתי אני גם משתדל להודות בזה(אפילו עשיתי זאת כאן כשאיסתרא עלה לשידור), ולא להמשיך להפיץ שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...