תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 39 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

אני לא חושב שיש קשר חזק בין עישון סיגריות לירוק. אני מעשן ירוק פעמיים-שלוש בשבוע ועישנתי אולי 3 סיגריות בחיים שלי - והרבה אחרי שהתחלתי לעשן סמים. אני מכיר עוד הרבה חבר'ה כמוני, שמעשנים ירוק ולא מעשנים סיגריות.

אני יודע שזה לא מדגם מייצג, ובכל זאת, אמא שלי מעשנת ירוק שנים, האבא המגה-סאחי שלי גם התנסה כמה פעמים. מתוך מעגל החברים הדי גדול שלי, אחוז קטן מאוד לא התנסה מעולם, הרוב מעשנים אולי אחת לחודש - חודשיים אם מזמינים אותם.

ובלי קשר לכלום, זה לא אקט שלממשלה בכלל יש זכות להתערב בו - זו נטו חדירה לפרטיות ופגיעה ברצון החופשי שלי כאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש 10% שמעשנים 2-3 פעמים ומעלה בשבוע.

אבל כמעט חצי מהאוכלוסיה מעשנים לעיתים רחוקות או עישנו פעם קנאביס.

מאוד הגיוני להניח שיש 20-30% שמעשנים לעיתים רחוקות.

זה לא רחוק מהמציאות.

ואני מכיר את המציאות.

שוב, אתה חי בסרט ואתה זורק פה מספרים בלי שום ביסוס ובלי שום קשר למציאות.

אני יכול באותה מידה לכתוב פה באינטרנט שיש 80% מהנשים בישראל שהשתתפו לפחות פעם אחת בחייהן בסרט פורנו בהפקה בינלאומית של BRAZZERS שכלל סצינת בוקקה.

זה לא יהפוך את הנתון הזה לנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתה חי בסרט ואתה זורק פה מספרים בלי שום ביסוס ובלי שום קשר למציאות.

אני יכול באותה מידה לכתוב פה באינטרנט שיש 80% מהנשים בישראל שהשתתפו לפחות פעם אחת בחייהן בסרט פורנו בהפקה בינלאומית של BRAZZERS שכלל סצינת בוקקה.

זה לא יהפוך את הנתון הזה לנכון.

לא נכון.

זה מבוסס על הרבה דברים.

http://www.קנאביס.com/2013/11/%D7%A1%D7%A7%D7%A8-%D7%95%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%94-%D7%A8%D7%91%D7%A2-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%99%D7%A9%D7%A0%D7%95-%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%97%D7%95%D7%90/

רבע מודים שהם עישנו קנאביס.

ויש לא מעט שלא יודו בזה בסקר, מכל מיני סיבות.

סביר להניח שאני בעצמי אם הייתי נשאל בסקר טלפוני, הייתי אולי אומר לא.

כי מה זה יתן לי?

למה אני צריך לתת להם את הידע הזה עלי?

מספיק שתוסיף 5% לאותם 25%, וקיבלת 30%.

אבל לדעתי יש לא מעט אנשים שלא יודו בכך בסקר(למקרה שזה יחזור אליהם בבומרנג איכשהוא).

על פי הסקר 44% שהו בחברת אדם שעישן מריחואנה(בזמן שהוא עישן כמובן).

אני מכיר כל כך הרבה שמעשנים מדי פעם קנאביס, מכל התחומים מכל הגילאים.

רואי חשבון, עורכי דין, והרשימה ארוכה כמו המילון עצמו.

רוב האוכלוסיה בעד להפסיק לרדוף את המעשנים כאילו הם פושעים.

אם רוב האוכלוסיה היתה בעד לא לרדוף אנשים ששותים בירה, והמשטרה היתה רודפת אותם, זה לא היה נראה לך לא נורמלי?

מי קובע מה נורמלי? האוכלוסיה עצמה.

והיא קבעה חד משמעית, מעשני מריחואנה הם רובם אנשים נורמטיבים, בדיוק כמו רוב שותי הבירה.

הרבה מהם לא סתם אנשים נורמטיבים, הם אנשים נהדרים ומופלאים.

תאר לך שכל מנהיג נציג ציבור היה נרדף על שתיית כוסית או שניים של ויסקי אחר הצהרים ערב?

תאר לך שכל אדם פרטי היה נרדף על כך ברגע שהמשטרה היתה מקבלת טיפ או נתקלת בו במקרה עם משקה ביד?

המשטרה השתגעה.

חייבים לשנות את החוק כדי להוריד אותם מאיתנו.

הם חבורת גורילות תוקפניות שנטפלות סתם כך לאזרחים חפים מפשע.

בלא מעט מקרים הם ממש הרסו חיי בני אדם ומשפחתם הנבלות האלו.

על מה?????!!! על כלום!!!

- - - תגובה אוחדה: - - -

שכחתי גם להתייחס לטווח גילאים.

אם נתייחס לטווח גילאים מסויים כמו 25-45 האחוזים גודלים משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת. סקר של "וואלה" שפורסם באתר שהדומיין שלו זה קנאביס.קום .... ממש נשמע אמין.

שום סקר טלפוני בצורה הזאת לא יכול להיות אמין. אתה חושב שזה בהכרח לרעה (כי אנשים לא "יודו" בטלפון שהם מעשנים), אני חושב שאתה טועה וזה דווקא מוטה לטובה - לאנשים בטלפון אין בעיה לחרטט בסקרים.

מה גם שזה לחלוטין שרירותי לפי סוג האנשים שהשתתפו בסקר הזה.

אין מה להשוות את זה בכלל לנתונים על עישון חוקי של סיגריות, שמתבססים על נתונים הרבה יותר עובדתיים - ומציגים כאמור מספרים של פחות מ-20 אחוז.

מי שחושב שיש יותר מעשני קנאביס מאשר מעשני סיגריות בארץ הוא פשוט אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מפקדת חיל הרפואה עורכת סקרים שנתיים מדגמיים בנוגע לשימוש בסמים. היא עושה זאת באמצעות שאלונים אנונימיים המוגשים לאלפיים חיילים וחיילות, לרבות כאלו העומדים על סף שחרורם מהשירות. בשנה הראשונה לעריכת הסקר, 1982, דיווחו 16.3% מהחיילים ו- 8.5% מהחיילות על צריכת חשיש במהלך השירות. רובם העידו שהחלו להשתמש בחומר עוד לפני גיוסם. בשנת 2001 הודו 22 אחוזים מהנשאלים בצריכת סמים כלשהי בעברם. 8.3% מהחיילים ו- 6.5% מהחיילות העידו על שימוש קבוע במהלך השרות הצבאי.

זה לפני 14 שנה.

היום זה הרבה יותר מקובל.

אנשים שמעשנים קנאביס לא בהכרח מעשנים סיגריות.

ואנשים שמעשנים קנאביס לא בהכרח מעשנים הרבה.

גם כי לא קל להשיג, גם כי הם מנסים לחסוך, וגם כי זה לא דבר שגרתי מבחינתם.

תבדוק מה מספר ה"מעשנים לשעבר" של סיגריות ותגלה מספר גדול יותר מאלו שמעשנים קבוע.

אותו דבר עם קנאביס.

מבחינתי מעשן חברתי, בדיוק כמו שתיין חברתי, נחשב לצורך העניין בקבוצת האחוזים עליה אני מדבר.

גם אני כמעט ולא יוצא לי לעשן.

בשנתיים האחרונות עישנתי במספר הזדמנויות נדירות שאפשר לספור באצבעות.

בעשור האחרון הממוצע אפילו נמוך מזה.

בעיקר כי קשה להשיג ואני לא הטיפוס שיבקש במיוחד או ילחץ. (אם למישהו ותיק בפורום יש גישה שילחו לי הודעה פרטית)

ויש הרבה מאוד כמוני.

לא יודע מה איתך מילפורד, אני הסתובבתי לא מעט בעבר בסירקולציות במטווה חוצה .

ואני מכיר באופן אישי דרך דוגמיות סטטיסטיות של 20 שנה את כל שכבות האוכלוסיה, את כל סוגי האנשים, ואת אחוזי המעשנים בקירבם.

זה לא אחוז קטן.

משהו כמו 10% קבועים זה בטוח.

ועוד 20-30% שלעיתים רחוקות או רק בעבר הרחוק.

ואני לא מתייחס לזקנים וטף כמובן.

קח את טווח האנשים בגילאים שלנו פלוס מינוס 10-15 שנה, ובקלות תקבל את אותם ה20-30% שאני מדבר עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה לא קשור לדיון הישיר שמתנהל כאן, אבל אני פשוט לא מבין את ההתעקשות להצביע למפלגות גדולות. הן ממילא יהיו "גדולות". יותר חשוב להצביע למפלגה קטנה שאתם מסכימים עם האג׳נדה שלה, על מנת שאשכרה תגדילו את הסיכוי שלה להיכנס לכנסת ולהילחם על הרעיונות שלהם. כמו למשל.. עלה ירוק :rolleyes:.

זו הגישה שמביאה אותנו לבחירות כל שנתיים. נניח ועלה ירוק יקבלו 5 מנדטים. עם 5 מנדטים, איזה כוח יש להם? בשביל להעביר חוקים, יש צורך ברוב. אפילו בכנסת הביזיונית שלנו, זה לא יספיק. אם הייתה תמיכה מספקת מח"כים אחרים, לא 5 מנדטים נוספים היו משפיעים. הפרגמנטציה שיוצרים כל המפלגות הקטנות, מערערת את המשילות ועם השנים מגדילה את הממשלה - עוד מעט כל חבר קואליציה יהיה שר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת. סקר של "וואלה" שפורסם באתר שהדומיין שלו זה קנאביס.קום .... ממש נשמע אמין.

שום סקר טלפוני בצורה הזאת לא יכול להיות אמין. אתה חושב שזה בהכרח לרעה (כי אנשים לא "יודו" בטלפון שהם מעשנים), אני חושב שאתה טועה וזה דווקא מוטה לטובה - לאנשים בטלפון אין בעיה לחרטט בסקרים.

מה גם שזה לחלוטין שרירותי לפי סוג האנשים שהשתתפו בסקר הזה.

אין מה להשוות את זה בכלל לנתונים על עישון חוקי של סיגריות, שמתבססים על נתונים הרבה יותר עובדתיים - ומציגים כאמור מספרים של פחות מ-20 אחוז.

מי שחושב שיש יותר מעשני קנאביס מאשר מעשני סיגריות בארץ הוא פשוט אידיוט.

יש המון מעשני קנאביס שאינם מעשני סיגריות-חוסר הידע שלך בולט

ומה שונה הסקר הטלפוני הזה מכל סקר טלפוני אחר? אתה סומך על סקרי בחירות אבל לא על סקרי שימוש בקנאביס? למה?

דעות קדומות וחוסר ידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם עלה ירוק שמלבד נושא הדגל שלהם שזה לגליזציה של סמים, אם אני לא טועה בשאר הנושאים הם די שמאלנים.

אז קיבלת מפלגה שמאלנית שאוליי תעשה משהוא בנוגע לסמים.

אותו הדבר עם הירוקים. ימני שאכפת לו מאיכות הסביבה לא יכול להצביע לירוקים בגלל שהיא מפלגה שמאלנית.

לגביי הליגלזציה של הסמים, אני מסכים עם זה בתנאי שאנשים יעשנו רק בביתם הפרטי ולא בציבור. האמת גם עם זה יש לי בעיה כי אם שכן שלי מעשן גראס או חרא או וואטאבר זה יכול כל יום להכנס לי דרך החלון ולהפריע לי מאוד.

השכנים של הורים שלי מעשנים סיגריות(גם עישנו סמים פעם) וכל הסירחון נכנס לדירה של הורים שלי דרך הפתח איוורור של השירותים ואין שום דבר שהורים שלי יכולים לעשות. אתה לא יכול לאמר למישהוא לא לעשן בדירה שלו.

בתכלס הסיבה העיקרית שאני כן רוצה לגליזציה של סמים זה כדי שכל החלאות אדם האלה שקונים סמים מערבים ומזרימים כסף לפושעים ולארגוני טרור, יקנו את הסמים שלהם מהמדינה.

במצב אידאלי הייתי פשוט מקים מדינה של אנשים שלא אוהבים לעשן סיגריות וסמים ושהם יחיו בנפרד. בכלל כל הקטע שאנשים מעשנים סגריות ברחוב עולה לי על העצבים.

מבחינתי שמישהוא מעשן עליי זה כמו שהוא משלשל לי על הפנים.

נראה לי אני רוצה להקים מפלגה שתקרא "גוש חום" שתפעל למען ליגליזציה של חירבון בציבור. בא לי לחרבן באמצע הרחוב, אני אוהב את הריח של הקקה שלי וזה עושה לי טוב. זה מקום ציבורי למה שיהיה לי לא מותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יש חוקים נגד עישון.

במבנים ציבוריים.

בתחבורה ציבורית ובתחנות.

במקומות עבודה.

במסעדות במועדונים בבארים.

מה עוד אפשר לבקש? רק תגיד ותקבל.

אני בעד כמה שיותר התחשבות בלא מעשנים.

רק מבקש טיפה התחשבות באלו שכן מעשנים.

לא חס וחלילה על חשבון אלו שלא מעשנים, אלה בנוסף בצד בקטנה.

פינות עישון פה ושם, וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוקים אבל לא באמת מעשי לאכוף אותם.

לצורך העיניין אנשים מעשנים במקומות עבודה לפעמים. אנשים מעשנים בכניסה לבניינים שזה גם אסור.

כמו שיש חוקיי תנועה ולא כולם בדיור מצייתים להם או בכלל יודעים מהם החוקים.

ובכלל אני לא יכול ללכת ברחוב במרכז מבלי שמישהו יעשן לי בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק,דחוף את המעשנים לפינה

תכלא אותם בכלוב

בלי אוורור שחס וחלילה לא תצטרך להריח עשן שאתה הולך ברחוב

דווקא עם זה אני מסכים לחלוטין, בלי שום ציניות. אני לא רוצה להיות חשוף לעשן סיגריות בכלל. זה מסריח ומגעיל. האנלוגיה לחרבון ברחוב מתאימה בול. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת. ראיתי כאן גם תלונות על אנשים שמעשנים בביתם וזה מפריע לשכנים כי החלון פתוח.

אתה רוצה לכלוא אותם? אין בעיה. אני רוצה לכלוא אותך כי ריחות הבישול שלך מגעילים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...