באג ב 840 EVO, תיקון בדרך - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באג ב 840 EVO, תיקון בדרך

white_rider

Recommended Posts

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדברים על עדכון firmware עתידי שבתקווה יתקן את הבאג המדווח בעמ' הראשי ובכותרת הדיון. :rolleyes:

בינתיים השתמשתי פעם אחת ב DiskFresh וזה עשה את העבודה במלואה, לפחות לחודש הקרוב...

זה אומנם "מבזבז" אורך חיי הכונן, אבל אני מניח שבכל מקרה התיקון המדובר יעשה פעולות דומות ברקע (כתיבות), אולם באופן חכם יותר.

בכל אופן הבדיקה המתמשכת של TechReport שהתחילה לפני שנה וקצת, על מס' כוננים,

מראה שה-840 שרד עד איפשהו בין 800TB ל 900TB של כתיבות עד שהלך לעולמו, כאשר שגיאות פוטנציאליות יכולות להופיע מ-300TB ומעלה

(אם אני לא טועה הם נתקלו בשגיאה בסביבות ה-300TB שלא חזרה על עצמה, אבל זה צריך להרשם ברקורד).

עדיין, רק בשביל להגיע ל 300TB של כתיבות נראה לי צריך להריץ DiskFresh איזה 1200 פעמים על כונן מלא (או 100 שנים אם מריצים פעם בחודש :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם windows מאחה כונן זה כי מיקרוסופט סתומים, ובכל אופן מומלץ לבטל את זה.

עדיף להלחם בבאג של סמסונג באופן ידני \ מאולץ עד שיצא עדכון, מאשר שאיחוי יתבצע מתי שמתחשק לו.

אומנם מסתבר שאורך החיים של לא כזה קצר עבור משתמש ביתי שצריך לפחד מאיחוי אוטומטי, אבל אם אין בזה יתרון, אז כל חסרון מינימלי הוא מיותר.

חוץ מזה, איחוי לא בהכרח מבטיח תזוזה של כל המידע הישן בכונן, בהנחה שהוא מאוחה באופן קבוע ואין יותר מדי שינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוי מטפל בעיקר בקבצים חדשים היות והישנים אוחו מן הסתם כבר בהרצות הקודמות

אחוי גם לא תמיד כותב את כל הקובץ מחדש - תלןי באופן הפיזור שלו.

והבעיה היא בקבצים ישנים שנכתבו לפני כ 6 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל , בעבר היו לי לבטים לגבי רכישת SAMSUNG וMACH שהמחירים כמעט זהים שהסמסונג טיפה יותר זול , רכשתי את הMACH כי הייתה לו גם הגנה מפני קפיצות חשמליות עכשיו מבסוט על הקנייה(מדובר על 3 דיסקים של 480 ג'יגה כל אחד חחח) :)

אבל לא הבנתי בPRO אין את הבעיה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: מתישהו מחר (היום) התיקון אמור להשתחרר. בינתיים PCPer קיבלו אור ירוק מסמסונג לדווח על התוצאות.

http://www.pcper.com/reviews/Storage/Samsung-840-EVO-Performance-Restoration-Tool-preview-Getting-EVOs-back-speed

בינתיים נראה שפתרון הבעיה כולל ריצה חד פעמית של מס' דקות ואתחול. מוומלץ לגבות את המידע ליתר ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...