באג ב 840 EVO, תיקון בדרך - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באג ב 840 EVO, תיקון בדרך

white_rider

Recommended Posts

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
גם אני ביצעתי את הפעולה.בהצלחה

למעשה עשיתי כבר משהו דומה לפני כשבועים כשהורדתי את הקבצים לדיסק עזר, פירמטתי והחזרתי את הקבצים.

הביצועים הסתדרו מיד

להערכתי זה מה שהתוכנה של סמסונג עושה

לפי התיאור בלינק זה לא כך -

http://www.pcper.com/reviews/Storage/Samsung-840-EVO-Performance-Restoration-Tool-preview-Getting-EVOs-back-speed/Update-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה להערכתי מה שהתוכנה הזו עושה.

אחרת בשביל מה היא רוצה 10% פנויים ? אם לא בשביל שיהיה לה שטח עבודה להזזת הקבצים וכתיבתם מחדש.

יש כאן עדכון ביוס + ריענון הקבצים

ההערכה שלך לא כל כך נכונה.

כמו שרשום בכתבה, יש פעילות בכונן אבל לא ברמה "פשוטה" של כתיבה חוזרת של קבצים,

אלא "As a matter of fact, all of the rewrites appear to take place at the flash block level, and between the EVO’s controller and its connected flash memory"

​בכל מקרה, הבעיה לא אמורה לחזור על עצמה לפי וזה פתרון פרמננטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתווכח.

אתה צודק יש קשר לבין נפח הקבצים בכונן לזמן העדכון אבל הפעולה הטכנית היא לא כתיבה חוזרת של הקבצים, אלא אלגוריתם קצת יותר מתוחכם ברמת הבלוק.

כל מה שאני אומר שהעדכון הזה זה לא כמו התוכנות שמרעננות את המידע ובטח ובטח לא כמו להוריד את הקבצים לכונן אחר, לפרמט, ולהחזיר אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה משתמש בתוכנה הנכונה?

אחרי שהתקנתי את העדכון, אני צריך לבצע הזזה כלשהי כמו בתצלום מסך שצירפתי? המערכת הפעלה שלי כבר מותקנת על הssd

זו לא התוכנה הנכונה.

תגלול קצת למטה ותמצא את 840 EVO Performance Restoration Software.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג אם אפשר לעשות את ההתקנה הזאת כשהוא לא מחובר ישירות ל-SATA של המחשב ?

כלומר מחובר דרך עם מתאם SATA ?

קניתי חדש והוא ריק עדיין ואני רוצה לעדכן אותו לפני שאני עושה העברת קבצים וזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, חשבתי על זה, אבל זה עדיין בעייתי. מה עם כל אותם משתמשים שלא מתעדכנים בפורומים ולא יודעים על הבאג ועל כך שיצא לו תיקון שצריך להוריד ידנית מהאתר?

אותם משתמשים רכשו את ה-840 EVO, התקינו את התוכנה שלו ומצפים ממנה לדאוג לתפקוד תקין של הכונן, כולל התראה על עדכוני קושחה חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...