Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים - עמוד 17 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכל תלוי ב-.

TSMC היא אחת שיודעת לשמור סוד או להפתיע לפעמים, אבל דבר אחד תמיד ידוע אצלה וזה שיהיו דחיות.

NVIDIA רוצה 16NM, אפל רוצה 16NM, אבל ב- אולי יעצרו ב-20.

ב-2015 נדע בדיוק מה הולך שם.

להזכירכם, שטח ב-20NM מהווה 66% מזה של 28NM. שטח הליבה ב-16NM מהווה 33% מ-28NM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בחיפוש נוסף גם מצאתי הרבה אזכורים שאומרים שויתרו על 20 ננומטר לטובת 16ננומטר מה שזה לא יהיה

ואומרים שיגיע הדבר הזה רק ב 2016

לא נראה לי הגיוני שימשכו את 28 ננומטר כל 2015 ...ארכיטקטורה כבר יש ולא תגיע חדשה ב 2015 אם לא יגיע ננומטר חדש מה יעשו שנה שלמה איך ישפרו ביצועים חייב 20 ננומטר ב 2015

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

finfet זה מה שאינטל הציגו כ tri-gate transistor, היו פה באתר כתבות בנושא (כאשר אינטל הציגה את הטרנזיסטורים האלה בפעם הראשונה לפני דיי הרבה זמן). עברו כמה שנים ורק עכשיו החברות האחרות מתחילות להדביק את הקצב (וגם זה בזכות הרבה שיתופי פעולה).

לא נראה כאילו זה הפריע ל NVIDIA לעשות קפיצה לא רעה בין 700 ו 900. יש עוד הרבה דברים שאפשר לשנות חוץ מהתהליך יצור ובמקרה הכי גרוע נראה כרטיסים חדשים רק בסוף 2015. אם לא תהיה ברירה ו NVIDIA ייצרו צ'יפים גדולים יותר ויעלו את המחיר בהתאם (או פשוט יתנו לשוק לעמוד במשך חצי שנה-שנה). בכל מקרה 20nm יגיע בקרוב, המוצר הראשון מ TSMC בחוץ (המעבד החדש של APPLE), השני שידוע עליו אמור להגיע בחצי הראשון של 2015 (מ QUALCOMM). כנראה ש APPLE הזמינו את כל מה ש TSMC יכלו לספק ושאר החברות נאלצו לשבת בצד עד 2015 (ו NVIDIA בחרה להוציא כרטיסים חדשים בלי לשנות תהליך יצור בשביל להקדים את בחצי שנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי גם בחו"ל יש מע"מ ומיסים...למרות שבארה"ב בדרך כלל המחיר באתרים לא כולל מיסים מקומיים אז במדינות מסויימות המחיר יהיה גבוה יותר ממה שכתוב באתר. בכל מקרה נשבר לי מאנשים שאומרים את זה, באנגליה המע"מ גבוה יותר והמחיר נמוך בכמה מאות שקלים, אין הצדקה למחירים האלה. נראה גם כאילו באנגליה לא חסר מלאי:

http://www.overclockers.co.uk/productlist.php?catid=1914&groupid=701&sortby=priceAsc&subid=1010

http://www.scan.co.uk/shop/computer-hardware/all/gpu-nvidia/geforce-gtx-970-(1664-cores)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה להוריד את המחירים המופרזים בארץ היא פשוט לא לקנות את הכרטיסים האלה ולא להמליץ לאחרים לקנות אותם.

צריך לעשות חרם צרכנים עד שהחמדנים יחזרו לקרקע המציאות ויפסיקו לנסות לעשוק אותנו.

אם אנשים בארץ ימשיכו לקנות, לא תהיה סיבה לחנויות להוריד את המחיר לרמה הנורמלית שלו בכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בארה"ב מוצגים ללא מס כלשהו.

לא אמרתי שהמחירים אצלנו זהים למחירי חו"ל, אבל גם לא צריך להגזים. לקחת את המחיר של הכרטיס בארה"ב בלי מע"מ ולצעוק ששודדים אותנו כי יש הפרש של 500-600 ש"ח.

זה ממש לא נכון והטעיה. אמנם קצת יותר זול בחו"ל, בעיקר בהשקה כשהמלאים מוגבלים, אבל הפרש המחירים מול מדינות אירופאיות בעלות מע"מ דומה לשלנו עומד על 200-300 ש"ח, ולא 500-600 ש"ח.

שלא תבין אותי לא נכון, לדעתי אני קונה מחו"ל הרבה יותר מרוב האנשים כאן, אבל צריך לדייק בדברים ולא להתלהם סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה אם מזמינים כרטיס מ uk המחיר שמשלמים הוא המחיר באנגליה (אפילו טיפה פחות בגלל ההפרש של ה 2% במע"מ) + משלוח לארץ, הכרטיס של למשל יוצא 1646 שקל כולל משלוח. צריך לזכור שגם יכול להיות שיהיה זיכוי כי המחיר הזה כולל הערכה של המיסוי בארץ (בדיוק עכשיו מישהו שקנה כתב שזיכו אותו ב 11$). הכרטיס הכי זול שיש בארץ עולה 1800 שקל (בפלונטר לא כולל משלוח) ומגיע עם סטוק...

נגיד שבארץ מזמינים פחות יחידות והמחיר ליחידה גבוה יותר, לא נשמע לי סביר שההנחה גדולה בהרבה מעלות המשלוח מאנגליה (14-20 פאונד). תביא עכשיו הסבר הגיוני לתוספת של ה 150 שקל ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הכי זול שיש בארץ עולה 1800 שקל (בפלונטר לא כולל משלוח) ומגיע עם קירור סטוק...

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

1790 ₪ - * חדש במלאי * - GTX970 4GB WF3

מחיר סופי: 1790 ₪ למזומן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה אם מזמינים כרטיס מ uk המחיר שמשלמים הוא המחיר באנגליה (אפילו טיפה פחות בגלל ההפרש של ה 2% במע"מ) + משלוח לארץ, הכרטיס של למשל יוצא 1646 שקל כולל משלוח. צריך לזכור שגם יכול להיות שיהיה זיכוי כי המחיר הזה כולל הערכה של המיסוי בארץ (בדיוק עכשיו מישהו שקנה כתב שזיכו אותו ב 11$). הכרטיס הכי זול שיש בארץ עולה 1800 שקל (בפלונטר לא כולל משלוח) ומגיע עם סטוק...

נגיד שבארץ מזמינים פחות יחידות והמחיר ליחידה גבוה יותר, לא נשמע לי סביר שההנחה גדולה בהרבה מעלות המשלוח מאנגליה (14-20 פאונד). תביא עכשיו הסבר הגיוני לתוספת של ה 150 שקל ויותר.

לא יודע למה אתה חושב שאני יוצא להגנת היבואנים :)

אני לא. אין לי מושג מדוע יקר יותר. אני לא יודע מה התמחור של היבואנים, וגם אין לי מושג מה שולי הרווח שלהם.

גם לא מעניין אותי בכלל. בפער המחיר הזה אני כבר הזמנתי כרטיס מאמאזון ארה"ב (וביטלתי אחרי שעתיים, כי זה בזבוז כסף לשדרג מ-780GTX ל-970).

אני רק עניתי לבחור שטען שיש הבדל של 500-600 ש"ח, שיש לו טעות בחישוב. ההבדל הוא בערך חצי מזה.

הזול ביותר שראיתי בארץ הוא של Gainward עבור 1756 ש"ח במזומן:

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=426018336-3354

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...