Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים - עמוד 19 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סקירה יפה של אסוס 970 ו MSI

גם 980 קצת תוצאות

אפשר לראות תוצאות בנצים ב OC

57 FPS ל 980

46 FPS ל 970

זה הבדל של 25 אחוז ולא 10 אחוז ששמעתי אומרים

http://techreport.com/review/27203/geforce-gtx-970-cards-from-msi-and-asus-reviewed

עריכה" ה 25 אחוז הבדל נוגע לתוצאות ב 4K

ברזולוציות נמוכות יותר באמת הפרשים בסביבה של 10 אחוז

http://techreport.com/review/27176/geforce-gtx-980-cards-from-gigabyte-and-zotac-reviewed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הבסיסי של ZOTAC יהיה זמין באמזון ארה"ב בראשון לחודש, המחיר כולל משלוח יוצא 415$.

הכרטיס של PALIT יהיה זמין יומיים אחרי זה באמזון אנגליה, המחיר כולל משלוח יוצא 286.6 פאונד (כ 1735 ש"ח). המדידת רעש הכי גבוהה שראיתי עם הכרטיס הזה הייתה 40DB, בכל ההשוואות הוא יצא שקט כמו הכרטיס של (במנוחה המאוורר לא עובד ובמאצץ מלא המאוורר חרישי). נראה אבל שהקירור פחות יעיל משל ה STRIX ולכן בהתאם למזג האויר יכול מאוד להיות שהתדר המקסימלי של ה יהיה נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

In stock but may require an extra 1-2 days to process.

כתוב את זה לגבי ה STRIX 970

ובמחיר של 349 דולר ....נחמד מאוד...מפתה

כתוב 31 אוקטובר יהיה במלאי

נראה שמתחילים להגיע יותר למלאים

הוספתי לעגלה את הכרטיס של גיגבייט שעולה 349 והמחיר הסופי יצא $436.47

שזה 1650 שקל אז ה STRIX יצא בטח אותו דבר בדיוק

הפרש של 350 מהארץ... כבר שווה מחשבה על הזמנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהיבואנים בארץ לא מבינים שהחמדנות שלהם גורמת להרבה אנשים לקנות בחו"ל או פשוט לא לקנות. אז אולי הם מצליחים למכור כרטיס שאמור לעלות 1700 ש"ח ב-2000 ש"ח לכמה פראיירים, אבל בסך הכול הם מפסידים עם התמחור הזה. אם לאמאזון היו משלוחים זולים יותר לארץ, הם בכלל היו פושטים רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהיבואנים בארץ לא מבינים שהחמדנות שלהם גורמת להרבה אנשים לקנות בחו"ל או פשוט לא לקנות. אז אולי הם מצליחים למכור כרטיס שאמור לעלות 1700 ש"ח ב-2000 ש"ח לכמה פראיירים, אבל בסך הכול הם מפסידים עם התמחור הזה. אם לאמאזון היו משלוחים זולים יותר לארץ, הם בכלל היו פושטים רגל.

זה יותר המיסוי ופחות המשלוח עצמו בעלויות האלה.

הינה הפירוט שיצא לי על הSTRIX:

Item(s) Subtotal: $349.99
Shipping & Handling: $26.73
-----
Total before tax: $376.72
Sales Tax: $0.00
Import Fees Deposit $64.04
-----
Total for This Shipment: $440.76

אבל ללא ספק, בהתחשב בעלויות שילוח של היבואן, ובכך שהם קונים כל יחידה בפחות מהMSRP - אין שום הצדקה לכך שהכרטיס יעלה יותר מ1700 בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב להיכנס לכיס של יבואנים\חנויות, קח לדוגמא חנות קטנה כמו פלונטר\TMS, יש להם עלויות של השכרה של חנות(חשמל,ארנונה,ועוד מיסים)\משכורות\ירידת ערך של מלאי\מיסים\ ועוד, משם תוציא את הרווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלויות האלה קיימות גם אצל כל חנות אחרת בעולם.

כמובן שבאמזון ובnewegg העלויות האלה אפסיות לעומת מקומות אחרים בעולם (ולכן שמה הכרטיסים עולים 1300-1400 שקל), אבל גם באירופה ובאסייה יש מספיק חנויות שמוכרות באזור ה1600-1700 - ואני בטוח שהם עושים רווח. אף אחד לא מוכר מוצר כזה בהפסד או ברווח זעום.

אם ההפרש לא ענק, אז גם אני מעדיף לקנות בארץ ולחזק את התעשייה המקומית - אבל חשוב לדעת מתי לשים את הגבול. צריך להיות צרכן חכם ולא פרייאר, זו הדרך היחידה לגרום להורדת מחירים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב להיכנס לכיס של יבואנים\חנויות, קח לדוגמא חנות קטנה כמו פלונטר\TMS, יש להם עלויות של השכרה של חנות(חשמל,ארנונה,ועוד מיסים)\משכורות\ירידת ערך של מלאי\מיסים\ ועוד, משם תוציא את הרווח.

לפלונטר אין חנות, יש להם מלאי קטן של מוצרים במחסן וכל השאר מוזמן מהיבואן המתאים ברגע שאתה קונה. בגלל זה הם בדרך כלל מעדכנים מחיר מהר יותר והמחיר שלהם זול יותר. TMS גם לא בדיוק חנות קטנה, הם בבעלות של יבואן, כלומר עם גיבוי כלכלי מכובד יחסית.

בכללי אף אחד פה לא מדבר על החנויות, כולם מדברים על היבואנים שגוזרים קופה, החנויות (רובן לפחות) נדפקות גם הן.

תפסיקו לחפש הסבר הגיוני למחירים האלה, כל דבר שתציין צריך לשלם גם באנגליה, מדינה שבהרבה מקרים יקרה לא פחות מישראל. אם שם כל החנויות מרשות לעצמן למכור ב 1600-1800 אין סיבה שפה הכרטיס הזול ביותר יהיה ב 1800. אם שם יש כמה דגמים שעולים אותו הדבר אין סיבה שפה יהיה הפרש של יותר ממאה שקל בינייהם.

רוצה דוגמה מצויינת לזה שהמקור לבעיה הוא היבואנים? כנס ל BUG או אייבורי ותבדוק את המחיר של ה XBO ו , המחיר שלהם בכל העולם זהה אבל בארץ ה XBO זול ב 100 שקל כי ישפאר חזירים (והפעם הם עוד היו עדינים במחיר שהם דפקו בהתחלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיכויי הצלחה להרים מכירה קבוצתית ל 970 מאיזה חנות שתמכור ב 1700-1600

נגיד נצליח לגבש 20-30 יחידות..או שזה לא מספיק?...

כנראה לא יהיה עניין גם שהכרטיסים גם ככה נמכרים חזק ..

מצד שני יש אנשים שקונים מאמאזון

ואולי אם חנות אחת תלך על הענות לקבוצתית היא תזכה שכולם יבצעו רכישה אצלה דווקא

אולי שווה לפתוח סקר לראות מי היה קונה עכשיו כרטיס בקבוצתית

נראה לי הייתי הולך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...