Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך לעקוב אחרי זה לפחות פעמיים ביום

כרגע הכרטיסים נחטפים בגלל יחס עלות התועלת וכל ההייפ שיש סביבם,

אני הצלחתי להזמין לפני כמה ימים בNewegg כרטיס SC ACX 2.0 שאמור להגיע אלי בעוד כשבוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^2 פיסות מתכת לא רלוונטיות לחלוטין.

יש ה-STRIX וה-GAMING. אלו כרטיסי מסך לא גדולים במיוחד כמו אלה, בטח צורכים פחות, פסיביים לחלוטין במנוחה וחרישיים לחלוטין במאמץ, וגם זולים יותר.

פה יש צמד יקר, בעל דרישת חשמל מיותרת, ולוח מודפס מיותר, שנחסמים תוכנתית מעבר לכל השאר ועל הדרך יוצרים בעיות תאימות.

סופר-מיותר^2

מסדרה GTX 600 עד כה יש חוק פשוט - אי אפשר לעשות overkill לכרטיסי המסך הללו. לא משנה כמה מחברי חשמל ידחפו, איזה לוח מודפס משוגע ואיזה קירור, ההפרש בין גרסאות overkill לגרסאות בעלות רפרנס יסתכם במקרה הטוב באחוזון בודד בביצועים אחרי אוברקלוק. במקרה הרע הביצועים גם יהיו נמוכים יותר. פישולים זה דבר שקיים, ולשלם מעבר לגרסאות שעולות 50-100 שקלים מעבר לרפרנס עלול לעלות ביוקר.

אתה שוכח את הגרסה של Kingpin - היחידה בכל קפלר אאלט שאינה מוגבלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,לארה"ב אני לא יכול להזמין כי זה לא יספיק להגיע,כנראה שאני אזמין מאמאזון לארץ,לפי מה שראיתי הגרסה הכי משתלמת היא זאת של (עם הacx 2),כי זאת של עולה 50 דולר יותר ממנה,שלדעתי לא שווה את ההפרש.

זה יוצא 404 דולר שזה בערך 1500 שקל.

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת של w1zzard על הסטריקס 980. כמו אחיו הקטן, גם הסטריקס 980 הוא הטוב מבין כל הדגמים.

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_980_STRIX_OC/

זה רק מוכיח את הנקודה שלא צריך לזרוק עוד 50 דולר לגרסאות Super FTW gemme-money fool למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שבאתר techpowerup התוצאות שונות בהרבה לעומת guro 3d על GTX970 מישהו מוכן להציץ ולעזור לי?

הביקורת באחד מהם היא על גרסת והשני של ורציתי לראות איזה מהם עדיף בשבילי אבל התוצאות לא עקביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות של מה?

בכל מקרה אני סומך רק על הביקורות של Techpowerup. אני מכיר את המסקר ויודע שמקצועיות היא ערך עליון אצלו (ככה זה גרמנים). כל מדידה שם נעשית בדרך מאוד מקצועית, החל מביצועים נטו ודרך צריכת חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...