Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים - עמוד 16 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העיצוב נראה מעניין, רק דבר אחד שהם צריכים לעשות שם זה לצפות את הצינורות בניקל, עדיפות לניקל כהה. גם ישפר את המראה, גם ישמור על הצינורות. אחרי כמה חודשים הדבר הזה יהיה ירקרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא יודע למה, אבל לי יש הרגשה שזה לא "יחטף כמו לחמניות", כפי שקרה\קורה בגרסה "הרגילה".

הרי הכרטיסים האלה מתאימים לשוק הגבוהה, ולא ניראה לי שגיימר יתלהב כל כך מהממדים של הדבר הזה.

יכול להיות שאני טועה...אבל לי למשל זה לא קורץ כל כך :-)

אבל שוב, אנחנו בעידן חדש ויכול להיות שזה הדבר\השינוי הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עליה חדה במספר האנשים שעוברים למחשבים קטנים גם לגיימינג, למרות שברוב המארזים הרציניים יש מקום גם לכרטיס מלא אז אני לא רואה סיבה להקטין את הכרטיס. המארז ITX של הצליח לא רע בכלל, יש גם הרבה חברות אחרות שהוציאו מארזי ITX ו microATX שתוכננו להכיל רציניים וגופי גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיעו עוד כמה כרטיסים למלאי ב KSP אפילו יש 970 גיימינג של גיגבייט בסניף בודד

וגם הייתה ירידת מחיר לכל מיני כרטיסים נגיד 760 של גיגבייט כבר המון זמן 1400+ שקלים

וכרגע הורידו ל 1190

עדיין לא הייתי קונה 760 שני בזמן שאפשר (בתאוריה) לקנות 970 ב 1600 שקל והוא חזק פי כמה

עריכה"

במקרה מצאתי שרשור מעניין

http://forums.evga.com/GTX-760-SC-to-GTX-970-Stepup-Worth-it-m2219352.aspx

אם אני מבין נכון יש שם אנשים שקנו כרטיס של EVGA 760

ועכשיו יש להם אופציה להחליף אותו ב 970 EVGA תמורת פחות כסף

אחד שם אומר 130 יורו שזה בשקלים 620 שקל

דיל די מטורף אם זה נכון לא?

נגיד 970 עולה 1600

760 אפשר למכור ב 600

היה אמור להשאר 1000 שקל אבל נותנים לך ב 600

ועוד להתחשב שבכלל הכרטיסים החדשים עולים קרוב ל 2000

מעניין לגבי מי זה תקף ההחלפה הזאת

אם היה דבר כזה בכל הכרטיסים הייתי חותם

http://www.evga.com/support/stepup/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין כרגע 970 ב-1600, המחירים הם סביב 1900-2000 ש"ח... מחיר גבוה וזמינות נמוכה מאוד.

אגב, מה ההבדלים בין שלושת הכרטיסים האלה של MSI:

http://ksp.co.il/?list_compare=.24679..24831..24680.

מי מהם מומלץ יותר, שקט יותר וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שלכרטיס גיימינג של יש 3 מצבים: OC, גיימינג, ו-silent.

חוץ מתדרים אחרים, מה ההבדל בין המצבים האלה? המעבר ממצב למצב הוא באמצעות הדרייבר של NV?

ושאלה נוספת: אני רואה שיש תדר שעון ותדר boost. הכרטיס עובר ל-boost אוטומטית כאשר הוא מועמס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדרי ה-boost מאז שהוצגו הם דבר מאוד מוזר. אנסה להסביר בפשטות.

יש ברשותי GTX 780 Ti Ghz Edition. כרטיס מסך מתקדם, נלחם על תואר הליבה החזקה בעולם עם FTW.

תדר הפעולה הבסיסי שלו במאמץ הוא 1085Mhz, בעוד שתדר ה-Boost על הנייר שלו הוא 1150Mhz

בפועל, כשהוא במאמץ הוא מגיע לתדר של 1215Mhz, ואני לא זוכר מתי הוא ירד מאיזור 1200.

אני חושב שה-Boost הוא לא תדר הפעולה המהיר ביותר בפועל, אלא דווקא תדר הפעולה האיטי ביותר בפועל. אם צריכת החשמל תעלה יתר על המידה, וגם טמפרטורת הפעולה, יגיע הכרטיס ל-1150Mhz, שזה ה-Boost שלו.

עם כל כרטיס GTX 600 ו-GTX 700 שיצא לי לעבוד, כולם עבדו לפחות ב-50Mhz יותר ממה שהוצהר כ-Boost.

לגבי - יש להם תוכנה שולטת סה"כ ב-3 תדרי פעולה. מבלי להתקין את התוכנה יעבוד כרטיס המסך במצב המהיר ביותר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמינות בכל העולם אפסית, וקשה מאוד ליצרניות כרגע לעמוד בקניות.

ה-GTX 900 נחטפים כל כך הרבה, שאפילו באנוידיה אמרו Fuck it, לא משחררים לכם GTX 960 בינתיים, למה לנו לעשות את זה?

אני לא מאשים אותם, הם חיסלו את התחרות ואת כל השוק העליון של עצמם עם מוצר שזול יותר מכל אלה.

אני לא מבין, למה הם לא משתלטים גם על שוק ה-200$ ומטה? למה עדיין נותנת יחס דולר ל-FPS טוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחס שהיא נותנת מעט יותר טוב, אבל הוא קצוב בזמן.

GTX 770 הוזל, GTX 760 הוזל גם כן, ונראה שאנוידיה מרוצה מהרווחים כרגע.

אני מאמין שלקראת עונת החגים הנוצרית של סוף השנה נראה את המנצח של 250 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשקה הזאת בדיחה

המחיר שנאמר הוא פיקציה המחיר האמיתי 450 דולר במקום 350 דולר כל יום אני בודק אם היה ב 350 הייתי מזמין

כמה זמן כבר עבר מההשקה?

ולפי מה שרשום באמאזון מתחת לחלק מהכרטיסים שהם נשלחים תוך 2 עד 5 שבועות אפשר לשער שעד 2015 הזמינות תמשיך להיות לא קיימת לפחות ב 350 דולר

הלכה למעשה על הנייר במדיה ובפרסומים יצאו עם כרטיס 350 דולר במציאות 450 וגם זה בעייתי קצת להשיג

או שמסיבה מסויימת הם נאלצו ובחרו לצאת עם הכרטיס החדש בידיעה שיש להם בעיות ולא יעמדו בכמויות של השקה נורמלית

ובכל זאת יצאו עם הכרטיס ואמרו נתמודד העיקר שנוציא משהו

או שהכל מתוכנן והם באמת בהחלטה מטפטפים כרטיסים שלא ברור לי מה זה מועיל להם

מתי אמורים לצאת הכרטיסים ב 20 ננומטר

הבנתי שהיו שם המון בעיות ועיקובים

אולי נווידיה תפתיע משום מקום וב 2015 Q1 תצא עם 20 ננומטר וזה מה שהיא שוקדת עליו

ואז אולי יכול להסביר את הטפטוף של 970 בתור איזה הסחה משהו למלא את החלל של הזמן הממושך ללא כרטיס חדש מאז סדרת 700

אולי יכול להסביר את חוסר ההשקעה בהשקה כמו שצריך ל 900 בכמויות מסחריות עולמיות

סדרת 900 אולי נראת כמו נוק אוט למתחרים

אבל יכול להיות שבעצם זאת רק המכה שלפני הנוק אוט שיבוא בהפתעה עם 20 ננומטר בול ש AMD תצא עם תשובה לסדרת 900

או שאני סתם חושב חזק מידי

במידה ובאמת עוד חודשיים 2015 יצאו עם כרטיסים 20 ננומטר כל מי שקנה סדרת 900 ירגיש מאחור

ובזמן שיא

http://wccftech.com/nvidia-maxwell-20nm-delayed-late-2014-early-2015/

בעצם לפי הפרסום פה אומרים את זה במפורש סדרת 900 היא רק שלב ביניים לא מתוכנן במקור בגלל עיקובים ב 20 ננומטר

http://www.vcpost.com/articles/25819/20140825/nvidia-geforce-gtx-880-870-gm204-gpu-release-date.htm

גם כאן אומרים משהו דומה

הדלפות על יציאה של כרטיסי 28 ננומטר באוקטובר 2014

ואומרים שכבר עובדים על 20 ננומטר לתחילת 2015

"But the employee also added that is already working on a 20 nm 204 version that will be released sometime in early 2015"

אם זה באמת הכיוון לא שווה להשקיע 2000-3000 שקל בסדרת 900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...