Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם אתה שואל אותי, הם ככל הנראה חיזלשו אותך לטובת איזה אמריקקי שמן ממינסוטה.

חחח אני מקווה שאתה טועה אבל בכל מקרה אני חושב שאני אזמין מb&h כי גם אין מסים,גם יש משלוח של יום אחד חינם וגם לקנות מיהודים זה תמיד עדיף.

נקווה רק שיהיה להם מלאי לפני שדודים שלי חוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^2 פיסות מתכת לא רלוונטיות לחלוטין.

יש ה-STRIX וה-GAMING. אלו כרטיסי מסך לא גדולים במיוחד כמו אלה, בטח צורכים פחות, פסיביים לחלוטין במנוחה וחרישיים לחלוטין במאמץ, וגם זולים יותר.

פה יש צמד יקר, בעל דרישת חשמל מיותרת, ולוח מודפס מיותר, שנחסמים תוכנתית מעבר לכל השאר ועל הדרך יוצרים בעיות תאימות.

סופר-מיותר^2

מסדרה GTX 600 עד כה יש חוק פשוט - אי אפשר לעשות overkill לכרטיסי המסך הללו. לא משנה כמה מחברי חשמל ידחפו, איזה לוח מודפס משוגע ואיזה קירור, ההפרש בין גרסאות overkill לגרסאות בעלות רפרנס יסתכם במקרה הטוב באחוזון בודד בביצועים אחרי . במקרה הרע הביצועים גם יהיו נמוכים יותר. פישולים זה דבר שקיים, ולשלם מעבר לגרסאות שעולות 50-100 שקלים מעבר לרפרנס עלול לעלות ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם הזמינות של הכרטיסים החדשים

האם אי פעם הם בכלל יהיה זמינים לקנייה :|

מסתכל באמאזון מאז שיצאו כל הזמן רשום שהם לא במלאי

לפחות במחיר 350 דולר

לכמה אנשים בדיוק יש אותם בעולם 100-200?

ומה זה

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00NJ9BJ8G/ref=olp_tab_new?ie=UTF8&condition=new

כל מה שאני רואה זה הכרטיס ב 900 דולר :|

ב NEWEGG

עמוד שלם של 970 OUT OF STOCK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני יודע לקרוא מצויין, וחלק גדול מהאלקטרוניקה שלי בבית מאמאזון. מתי שכתבתי את הפוסט היה אפשר לתפוס יחידה שנכנסת ב 20 לחודש. עכשיו אין. נכנסים לאמאזון ובודקים מספר פעמים ביום, אפשר לתפוס יחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...