Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם ירדו רק כאשר יכנס\ו כרטיס\ים חדשים של אחת היצרניות (nvidia או amd) וגם אז לא בצורה מטורפת. זה רק הימור שלי ככה שאי אפשר באמת לדעת..

נכון שמעצבן לראות שכרטיסים שמגיעים לארץ סובלים מעמלות תיווך אבל זה היה המצב תמיד ולא נראה שזה הולך להשתנות.

הייתי אומר אם אתה מכיר מישהו שנוסע לחו"ל או שמסתדר לך להזמין מחו"ל במחיר טוב יותר (כולל הערכה של מכס) אז לך על זה ותיצמד ליצרנית כמו evga (לדגם מוצלח אבל) שבאחריות הבינלאומית שלה השתמשו כבר כמה ישראלים ודיווחו שאפשר לסמוך עליהם. ואם אתה יכול להמתין וזה לא מפריע לך אז זה הכי טוב כי מתישהו יענו וזה (שוב מהמר) יוריד מעט את המחירים או יכניס כרטיסים משתלמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מסתכל על זה כאילו חוזק הכרטיסים שיוצאים הוא בסוג של "תיאום" עם רוחבי הפס (לא יודע אם זה המונח לקרוא להם) שמוצעים, כל תקופת 2.0 לא היה כרטיס יחיד שינצל את הרוחב של X16 וכשהגיעו ההבדלים בין הכרטיסים הראשונים-חדשים שיצאו אז לבין האחרונים-חדשים שיצאו פחות או יותר בדור 3.0 ההבדלים באמת היו שמיים וארץ בין היכולות של אלה מול אלה.

לא יודע אם אפשר לבדוק דבר כזה אבל אני מהמר שאם נניח היה אפשר לראות באחוזים כמה כרטיס X מנצל מרוחב פס של 2.0 לעומת 3.0 (מדגיש לא אם תהיה הגבלה במשחקים אלא כמה הוא מנצל מרוחב התעבורה אם אפשר לקרוא לזה ככה) ונשים במבחן הזה טיטאן למשל אז הוא יהיה קרוב למיצוי הרוחב בדור 2.0 ורחוק מאוד מניצול מלא של דור 3.0.

כאילו הם מתאמים דברים שם שלא יהיו צווארי בקבוק שכאלה או משהו כזה.

ושוב זה תחושת בטן לא ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת אם מישהו משתמש באפשרות הDSR, שמדמה רזולוציית על מסך 1080P, ניסיתי את זה במשחק GRID AUTOSPORT.

זה נראה טוב, אין הרבה הבדל, פגיעה בביצועים של 3% מ114 ל109 AVG-FPS כשכל ההגדרות על הכי גבוה כולל AA.

BF4 לא כל כך אהב את זה, וסירב לתפקד כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...