התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמרו בהתחלה שזו הייתה המחתרת הבאסקית אך הם מכחישים. לא נראה לי שהם עשו את זה אחרת הם היו מודים (מה אכפת להם הם גם כך הרגו מספיק אנשים). יש האומרים שאלו הם ערבים (איזו הפתעה) המתנגדים למעורבותה של ספרד בעירק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שזו המחתרת הבסקית , אבל אני בטוח שאלה מהגרים ערבים שספרד לקחה לחיקה, וחיזבאלה פיתתה אותם לDARK SIDE ! אין סיקוי שזו המחתרת הבסקית , זה בטח הערבים האלה מצרפת שמאיימים לפוצץ רכבות >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל התקשורת הספרדית עוינת נגד הפעולות "הפושעות" של בשטחים,נראה איך המוסריים יותר יגיבו עכשיו...

ודרך אגב,אני מבטיח לכם שהפיגוע הוא לא מבית היוצר של המחתרת הבאסקית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ הייתי במדריד רק לילה אחד בדרך חזרה לארץ מד"א..

ונסעתי ברכבת התחתית שם באותו יום..

מפחיד לחשוב על זה בכלל, כי כשאתה לא בארץ אתה לא מצפה שיקרו כאלו דברים.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הדרך היחידה לגרום לשאר העולם להרגיש איך שאנחנו מרגישים.

עריכת מודר: תשמור על פה שלך. אם אתה רוצה להעליב אישית אז זה לא פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Path Finder, STFU!

"לבי עם משפחות ההרוגים" - כאילו שאתה שם זין! תפסיק להיות כזה סיסי.

זו הדרך היחידה לגרום לשאר העולם להרגיש איך שאנחנו מרגישים.

אם תוציא תראש מהתחת מספיק זמן בשביל לחשוב תבין שזה לא היה נחוץ, מה קרה אסור לו להראות קצת סולידריות?!.... ואם כבר זה רק יזיק לנו, עוד מעשה נפשע שיאשימו אותנו כגורם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ליבי עם משפחות ההרוגים"- משמע אני מזדהה עם אותם משפחות ועם צערם. כמו שאני מזדהה עם משפחות שאיבדו

את יקירהם בפיגוע ב11 בספטמבר? גם להם זה הגיע? האטימות והדפיקות של האנשים פה יכולה לשגע אנשים.

"שירגישו"

wtf? איבדתם צלם אנוש? אנשים מתים! אנשים שאתם לא הכרתם, לא אותם לא את דעותיהם, לא שום דבר אחר. מתו סתם,

כי נסעו לעבודה ברכבת. ואתם אומרים "שירגישו". מה הם עשו לכם? אישית, כל אחד מאלה שמת? הא?

אם אין משהו חכם להגיד אז עדיף לסתום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא לשנות אותך, או את דעותך וכל השטויות האלה, אבל יש דבר אחד שאני רוצה להסביר לך.

כשהחברים/אחים/בני משפחה ואנשים שאני לא מכיר, נרצחים בדם קר, חלקם במיטה, חלקם באוטובוס, וחלקם בשמירה במחסום, יש חבורה של כלבים שחושבים שיש להם זכות לשפוט אותנו על העובדה שאנחנו מנסים להגן על עצמנו - בית המשפט בהאג.

ספרד לא התנגדה לעובדה שישראל תישפט שם, אל אף העובדה שהם יודעים מה הולך כאן. אם ככה, לא מגיע להם את הצער שלי, שלך או של כל אחד אחר בישראל.

חושבים שהם מעל כולם...

תפסיקו להיות עיוורים.

דרך הגב - את צלם האנוש שלי אני איבדתי לפני יותר משנה. זה היה חג פסח, פיגוע בבית המלון פארק בנתניה. היינו מלון מול, ויצאנו לעזור לפצועים. מה שאנחנו ראינו שמה, אני בטוח שיפי הנפש בפורום הזה לא ראו, ומקווה שלא ייראו בחיים שלהם. בתור מזכרת, השארתי שמה את צלם האנוש שלי, אני לא חושב שאני אצתרך אותה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשלת ספרד אולי לא תומכת נלהבת של אבל אין לך כל יכולת לדעת מי הם כל אחד מהקורבנות שנרצחו

בדם קר שם. יכול להיות שהיו תומכי , יכול להיות לא. אף אחד לא יכול להבין מה הולך פה אם הוא לא גר פה, אני

לא יכול להאשים אותם ולא אף אחד אחר.אנשים חפים מפשע נהרגו, זאת עובדה.

שנאה,התנכרות ואטימות הם דרכים קלות לברוח מהבעיות. דווקא מאחת שראה את זוועות הפיגוע וקורבנות הטרור הייתי

מצפה להבין ממך מה עוברים אותם אנשים במדריד. אבל כנראה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...