התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

מפתיע? ממש לא...

האירופאים נכנסים עכשיו לתקופה קשה מאוד,

יש באירופה כמה עשרות מיליוני מוסלמים, והם יסבלו מהם עכשיו, כמו שלא סבלו מעולם.

היהודים באירופה היו שקטים 2000 שנה, ואז בא היטלר ורצח 6 מיליון +, מאחינו,

הערבים באירופה 50 שנה, ותראו מה הם עושים, מעניין מה האירופאים הנאורים יעשו הפעם... מקווה שלא יסחפו, ורק ויגרשו את המוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יוט מה איתך זה מכביסט

אני מסכים איתך בכל מילה... לא בעצם לא בכל מילה... אני מאוד משתתף בצערם של משחות ההרוגים... אבל באמת הפיגוע הזה אולי יקרום לספרדים ולאירופה להבין שאנחנו לא הרעים פה ... ושיבינו עם מי יש להם עסק סוף סוף... מוסלמים.... דת של רצח... אתמול ראיתי בטלוויזיה בנאדם שתיכנן פיגוע או משהו כזה ותפסו אותו ואז שאלו אותו למה הוא ניסה להרוג יהודים? והוא אמר: כי ככה כתוב בקוראן....

אז שעכשיו העולם יבין עם מי יש להם עסק

מבריק או איך שלא קוראים לך... שב בשקט ושתוק

כי אתה מזהיר פה יותר מידיי אנשים... כמוני בדיון על מה שהערבים עושים לנו ועכשיו על יוט

אולי במקום להזהיר אנשים תוציא את הראש מהתחת ותבין מה קורה פה ותפסיק להיות נגד עצמך ותבין כבר שהערבים הם לא כאלה תמימים כמו שאתה ומינימייזר חושבים

אני לא בעד הפיגוע הזה... ממש לא... סתם נהרגו אנשים.... אבל כנראה שאולי העולם יבין עכשיו מה באמת קורה ושהמוסלמים לא כאלה אנשים טובים... (יש מוסלמים נחמדים ואחלה כמו כמה ילדים בבצפר שלי אבל לא קשור)

הגעתי למסקנה שהבאסקים האלה הם בדיוק כמו הפלשתינאים פה.... פשוט פלשו לספרד הורגים להם אנשים ועכשיו הם רוצים מדינה.... בדיוק כמו הפלשתינאים...

ולמנהל שלנו מבריק... אתה לא מפחיד אף אחד עם ההזהרות שלך... מה תעשה? תעשה לי באן כי יש לי דעות אחרות משלך? אז אני צריך לשמור אותם בשקט כדיי שלא תזהיר אותי?

אתה המנהל של הפורום ואתה שמאלני... אז זה אומר שכל הפורום שמאלני? ומי שימני אסור לו לכתוב את הדעות שלו או שיקבל באן? אבל עם הייתי שמאלני קיצוני זה היה בסדר לכתוב זין על וכוסאמאמא שלך החיילים במחסומים נכון? אז זה היה בסדר?

עם שחכת אנחנו במדינה דמוקרטית... ומותר לי להגיד מה שאני רוצה... ועם תעשה לי באן עכשיו אז מה אתה בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOT: נמאס לי מהתגובות שלך. אתה לא יודע שום גבול. זו הפעם האחרונה שאני מזהיר אותך!

תפסיק לדבר אלי כאילו שאתה יותר טוב ממני, זה לא מוצא חן בעיניי.

אין שום צורך להזהיר אותי, כמו שאמרתי לפורשה ב-ICQ, ההתפרצות שלי נבעה מכעס רב שהצטבר על יפי הנפש של הפורום הזה.

זו לא הדרך שבה אני נוהג להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

בושה שזה מה שמעוללים בני אדם לאחרים מבני מינם. בושה שבמאה ה-21 לא התקרבנו לאוטופיה במידה שרצינו. עדיין יש פיגועים, עדיין יש רעבים, עדיין יש מחלות וזיהום אוויר.

מתי כבר יקלטו שלחימה המושתתת על עקרונות דת היא מלחמה טיפשית לחלוטין כי היא פשוטו כמשמעו נשענת על עקרונות פיקטיביים!

as a side note: מעניין איך גנרל פרנקו היה מגיב אם פיגוע כזה היה מתרחש בימיו... מספיק היה לציין את 'ליגיון הקונדור' כדי לגרום לרגלי המחבלים לשקשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למסקנה שהבאסקים האלה הם בדיוק כמו הפלשתינאים פה.... פשוט פלשו לספרד הורגים להם אנשים ועכשיו הם רוצים מדינה.... בדיוק כמו הפלשתינאים...

אין להשוואות בין הבאסקים לבין הפלסטינים , אין מצב כמו שיש לנו כמו אם הפלסטינים ...

המצב של ספרד ושל הבאסקים הוא יותר בכיוון כמו המצב של הצ'יצ'נים ובין הרוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ_Ladi ו-Yot, אני רוצה להבהיר פה חד משמעית:

הדעות הפוליטיות שלכם או של כל אחד אחר ממש לא קשורות פה. אתם יכולים ומוזמנים להביע כל דעה שלכם על גבי הפורום, ואף אחד לא יתלונן על זה. להפך, זה רק יהפוך את הדיונים לפורים יותר. אף אחד לא יעיר לכם על זה.

מה שלא מקובל פה זה צורת התבטאות לא הולמת. להזכירכם, כשנרשמתם חתמתם על תקנון, בו הסכמתם לא לפגוע במשתמשים אחרים ו/או להתלהם כנגד אדם זה או אחר. בין אם הוא בעל תפקיד או משתמש רגיל מן השורה. אין שום הבדל.

לכן, גם כשאתם כועסים, רסנו את עצמכם. אתם לא מדברים באוויר, אתם לא בצ'אט. זה פורום. כל אות שאתם רושמים נשמרת ומתועדת. לכן אין לעבור על החוקים שהסכמתם להם.

אף אחד לא יקבל באן בגלל דעות פוליטיות אלו או אחרות.

אבל צעדים משמעתיים (כולל באן) יינקטו כנגד אנשים המעליבים ופוגעים במשתמשים בפומבי.

אני מקווה שהנקודה הובהרה וניתן יהיה לחזור לנושא הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW I'M SPEACHLESS

כמה בן-אדם צריך להתעלם מעובדות היסטוריות בשביל לכתוב שהערבים פלשו לארץ הזאת...

תסתכל על גראפים של יחס האוכלוסיה היהודית לעומת הערבית בפלשתינה (כן ככה גם היהודים קראו לארץ באותו זמן) של תחילת המאה ה20 ואז תגיד לי מי פלש לאיפה ודרש להקים מדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW I'M SPEACHLESS

כמה בן-אדם צריך להתעלם מעובדות היסטוריות בשביל לכתוב שהערבים פלשו לארץ הזאת...

תסתכל על גראפים של יחס האוכלוסיה היהודית לעומת הערבית בפלשתינה (כן ככה גם היהודים קראו לארץ באותו זמן) של תחילת המאה ה20 ואז תגיד לי מי פלש לאיפה ודרש להקים מדינה...

אל תתן לעובדות לבלבל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאסקים פלשו לספרד???

WOW, THATS NEW!!!

הבאסקים הם בין העמים הותיקים ביותר באירופה, אם לא הותיק ביותר

השפה שלהם שונה משאר שפות אירופה, כי היא לא מבוססת על לטינית, ומעריכים שזאת ה"אירופאית" הישנה.

באמת, אל תשווה בכלל בין הפלסטינים לבאסקים.

----------------------------------------------------

ליבי ליבי עם משפחות ההרוגים והפצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווווווו מה קשור בין פלשתינה לפלשתינאים??? זה לא קשור אחד לשני

פלשתינא זה לא היה על שם הפלשתינאים

הפלשתינאים פלשו לנו למדינה מקיבינימאט לא יודע איפה מהעוד 10000 מדינות שלהם והם רוצים את הארץ שלנו

הם רוצים הכל מה שלא נציע להם לא יספיק להם... אז שיצאו מהסרט

רגע אז אל קעידא ביצע את הפיגועים? לא הב עושים להם המון טרור כבר הרבה זמן אז מה זה משנה

קיצר זה פיגוע מיותר מאוד.. אני לא מבין מה זה נותן לבן אמאמאמאמאמאא של זונה לאדן הזה להרוג המון אנשים.... פשוט איש חולני... אבל לא לדאוג... הוא צריך לדאוג.... שלא יהיה חי שיפתסו אותו... ויתפסו אותוסקים? אבל מה זה משנה הבסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...