התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

אוווווווו מה קשור בין פלשתינה לפלשתינאים??? זה לא קשור אחד לשני

פלשתינא זה לא היה על שם הפלשתינאים

הפלשתינאים פלשו לנו למדינה מקיבינימאט לא יודע איפה מהעוד 10000 מדינות שלהם והם רוצים את הארץ שלנו

הם רוצים הכל מה שלא נציע להם לא יספיק להם... אז שיצאו מהסרט

רגע אז אל קעידא ביצע את הפיגועים? לא הב עושים להם המון טרור כבר הרבה זמן אז מה זה משנה

קיצר זה פיגוע מיותר מאוד.. אני לא מבין מה זה נותן לבן אמאמאמאמאמאא של זונה לאדן הזה להרוג המון אנשים.... פשוט איש חולני... אבל לא לדאוג... הוא צריך לדאוג.... שלא יהיה חי שיפתסו אותו... ויתפסו אותוסקים? אבל מה זה משנה הבסקים

פאק יעני!!

שינית לי את כל תפיסת החיים עכשיו!

תגיד לי בן כמה אתה ילד?!

אני נותן 11......לכל היותר!

"הפלשתינאים פלשו לנו למדינה מקיבינימאט לא יודע איפה" אנחנו עזבנו את הארץ הזאת מרצוננו! ואז הפלשתינאים התיישבו כאן...ואז כשהיה מתאים לנו חזרנו! וטענו שיש לנו בעלות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חוץ מזה שהספרדים מפחדים, מפלגת השלטון תאבד את השלטון אם זה גורמים ערביים.

ואם זה באסקים, זה רגיל, והמצע של מפלגת השלטון הוא להלחם בבאסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימוןשלמושו אל מי אתה חושב שאתה מדבר? תשתוק ותשתוק מהר אידיוט

אנחנו עזבנו את הארץ מרצוננו והארץ תמידהייתה שלהם?? סליחה??? היסטוריה קצת

בהתחלה הטורקים שלטו פה ואז הבריטים ואזה אנחנו

התכנון היה לחצות את הארץ ל2 חציים ושהערבים יקבלו יותר! אבל הם לא הסכימו הם רצו הכל! ואתה יודע מה הם האמרו? אפילו לא מטר ליהודים הכל לנו ליהודים יש מספיק מקום על קרקעית הים התיכון.. זה מה שהם אמרו

כל מה שאנחנו נציע להם הם ידחו אז שיזדיינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר זה פיגוע מיותר מאוד.. אני לא מבין מה זה נותן לבן אמאמאמאמאמאא של זונה לאדן הזה להרוג המון אנשים.... פשוט איש חולני...

מעבר לעובדה שאני מצטרף לדעה שאתה מדבר כמו בן 11, בין לאדן פועל ממניעים כלכליים נטו. לא אכפת לו מפוליטיקה ומדת, הוא פשוט מרוויח סכומים אגדיים של כסף (מהפיגוע בתאומים למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא לא.

תוכנית החלוקה (אם הייתה לי עדיין מחברת בהיסטוריה הייתי אומר איך היא נקראת), כפי שהיא התקבלה בעצרת האו"ם, הקצתה שטח של 55% מכלל שטח פלשתינה למדינה יהודית ו-45% מכלל שטח פלשתינה למדינה ערבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok צודק,

הסתכלתי שוב במפות

והתוכנית ב47 של האום אכן היה רוב קטן ליהודים בארץ, אם כי 75% מהשטח היה מדבר.

התוכנית של ועדת פיל ב1937 לעומת זאת, לא הותירה מקום כמעט למדינה יהודית.

מצ"ב תמונה

Map_PeelPartition.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק יעני!!

שינית לי את כל תפיסת החיים עכשיו!

תגיד לי בן כמה אתה ילד?!

אני נותן 11......לכל היותר!

"הפלשתינאים פלשו לנו למדינה מקיבינימאט לא יודע איפה" אנחנו עזבנו את הארץ הזאת מרצוננו! ואז הפלשתינאים התיישבו כאן...ואז כשהיה מתאים לנו חזרנו! וטענו שיש לנו בעלות.....

לשניכם אין מושג מהחיים ...

א. הפלאשתינאים לא פלשו לנו למדינה , הם פליטים ממלחמת העצמאות שהמדינות הסובבות כולל הפלאשתיניים התחילו והפסידו וגורשו מהשטחיים (סיבה מספיק טובה לדעתי כדי להגיד להם ללכת לעזאזל , אבל זה רק אני) ובשנות ה 60 ככה חזרו ..

ב. אנחנו לעזבנו תארץ מרצצוננו , לא למדת כלום בבית ספר ? על גלות שמעת ?

בקשר לפיגוע ... צערי עם המשפחות .. אכן אירוע מצער מאוד .. אבל אולי עכשיו הם טעמו מקצה המזלג של מה שאנחנו אוכלים פה כל יום ...

זה היה רק עניין של זמן עד שהפיגועים יתחילו באירופה , רק חבל שזה לא קרה אצל הצרפתים הנאצים האלה במקום הספרדים.. למרות שאני בטוח שזה גם יגיע לשם בשלב מסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה כן ואל תשחק אותה

וזה לא משנה גם עם היו מחלקים את זה ככה שאנחנו מקבל 20 אחוז והם 80 הם לא היו מסכימים

עוד פעם הם אמרו ככה: אפילו לא אחוז ליהודים יש להם מספיק מקום מתחת לים על תחתי הים התיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פשוט לא קולטים עדיין , וכנראה גם לא יקלטו שלא מדובר פה על השטחים , כיבוש ...

אלו פעולות כדי לגרום לנו ליראות בעולם "הרעים" בכל המצב הזה .

נתחיל מזה שאין כזה עם פלסטיני, אין כזאת תרבות ... אם אנחנו נלך בראש של פלסטינים אז כל מי שחיי בארץ ראשי לקרוא לעצמו פלסטיני .

לפני אלפי שנים הרומאים שכבשו את האיזור הזה , החליטו לקרוא למדינה הזאת פלסטינה , כדי לפנות את האיזור הזה .

עכשיו מעניין אותי איך הם היו קוראים לעצמם, אם הרומאים לא היו נותנים למדינה הזאת שם ... בטח כנענים .

אך זה לא העיניין .

עד 48 לא היו כאלו אנשים פלסטינים , כל הערבים שהיו פה היו פליטים ממדינות שונות , ולא היה אז הרבה .

הם כנראה בעצמם לא הבינו מי הם .

כל עיניין הפלסטינים תפס תאוצה אחרי 67 , אחרי מלחמת ששת הימים,שכל הערבים רצו להשמיד אותנו כמו תמיד,אך ניצחנו אותם וכבשנו חלקים של מצרים וירדן ...

עד אז הם היו תחת אחרויותם של המצרים , מוזר שמ48 עד 67 המצרים לא היה ממש איכפת מה"פלסטינים" , לא הקימו להם ממשלה וכל זה .

עכשיו כדי להרגיע את הרוחות מסביבנו , החלטנו על שלום אם המדינה החזקה מכולם באיזור שזאת מצרים ... החזרנו להם את סיני .

וכאן הטעות שלנו שאת עזה לא החזירו , מכאן הכל התחיל .

הם מתרבים , להם בנתיים שוטפים את המוח , מחנכים אותם לשנוא יהודים ... והיום אנחנו חיים בכל זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...