התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

אתה לא שם לב, אבל אתה בדיוק מגיע לנקודה שלי.

אם הם היו מפגינים סולידריות ומתנגדים למשפט בהאג - הם היו מקבלים את הסולדריות שלי.

אבל משום מה, הכלבים החליטו שיש להם זכות לשפוט אותנו. יענו, הם החליטו שהגדר היא גדר לכבוש שטחים, לא לחסימת הטרור.

עכשיו הם מרגישים מה שאנחנו מרגישים כבר יותר מידי זמן. ואני מודה לאלוהים שזה קורה.

[glow=red,2,300]אין דרך אחרת.[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מתחיל ...

המוסלמים מתחילים את הטרור באירופה ואנחנו עוד ניראה הרבה ממנו .

הם מתחילים במדינות שיש קונפליקטים פניימים , הממשלמה כמובן מתחילה להאשים את הבאסקים , אך זה ברור שזה לא הם .

זאת הדרך הפעולה שלהם , כמובן הם לא היו למשל מתחילים בצרפת כי אז זה היה ברור ישר שאלו המוסלמים , אחרי זה תבוא אנגליה ששם יאשימו את המחתרת האירית ...

ואם אירופה תמשיך לפחד , ולא תתחיל לנקות את הריקבון ... אז חבל על הזמן .

מעניין איך זה יתפתח , האם ספרד תצא במלחמה נגד הבאסקים , או שפשוט הם יקלטו כבר את כל העיניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא שם לב, אבל אתה בדיוק מגיע לנקודה שלי.

אם הם היו מפגינים סולידריות ומתנגדים למשפט בהאג - הם היו מקבלים את הסולדריות שלי.

אבל משום מה, הכלבים החליטו שיש להם זכות לשפוט אותנו. יענו, הם החליטו שהגדר היא גדר לכבוש שטחים, לא לחסימת הטרור.

עכשיו הם מרגישים מה שאנחנו מרגישים כבר יותר מידי זמן. ואני מודה לאלוהים שזה קורה.

[glow=red,2,300]אין דרך אחרת.[/glow]

ואתה יותר טוב מהם?! אתה אדם שמודה לאלוהים על הרג חפים מפשע!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני מסכים אם YOT , כל פיגועי הטרור ב70 השנים היו 95% בידי מוסלמים. תמיד מרחמים עליהם כאילו הם כאלה מסכנים ופוצי מוצי , אבל כל הבעיות מתחילות מהם ! אם אירופה תמשיך לרחם על ה"פליטים" המסכנים האלו היא תהיה בצרות !

לבחור מעליי : איך אתה יכול להגיד שאלוהים הכל יכול הזה שאתה קורא לו אפשר לכל הפיגועים בארץ להתרחש ?(במיוחד הפיגוע בירושלים כשכמעט כל הקורבנות היו ילדים ?)אם הדתיים אומרים שהוא כל יכול אז למה הוא לא עוצר פיגועים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרוג את כולם. את כ-ו-ל-ם. את הערבים , היהודים, הנוצרים , השחורים, הצהובים, הלבנים, הצמחוניים, העצלים, היפים, הגבוהים, המחייכים, המדברים, החושבים, המלאים, הריקים, הצעירים, הזקנים, הרחוקים והקרובים.

להחזיר את השלטון לדינוזאורים!

מי בעד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרוב ל200 איש נהרגו ברגע.

זה אסון, בדיוק כמו שקרה ברכבת במוסקבה. :(

מענין אותי מה גרם לבאסקים לעבור את הגבול הפעם. בדרך כלל הם מודיעים לפני כל "פיגוע" ואף אחד לא נהרג.

מענין אם יש ספרדים נאורים שיצדיקו אותם, כי אחרי הכל אדמתם נגזלה, וזכויות הבאסקים דוכאו באכזריות.

נו מי יקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...