בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
רגע רגע רגע....... את זו שיש לך F15 של ווקסמן?

אני לא אומר שהוא לא כיסא טוב, אבל זה כיסא לילדים.

אני מחפש משהו בליגה אחרת, משהו שיכול לתמוך בגוף של גבר ולא של מתבגרים.

אני זוכר את הכיסא הזה ממקום העבודה הקודם שלי, אם את שואלת את דעתי, זבל תעשייתי.

תהיה בריא ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

גם אני במחפשים - יושב שעות ארוכות מול המחשב...

מה דעתכם על ה-HUGM FLEX מבית ד"ר ג"ב במחיר המופרך לחלוטין של 3000 ש"ח?

http://www.mibemall.co.il/ProductPage.aspx?MallID=103&BranchID=2021&ProductID=104599

F0_0161_0161_plecs-500.jpg&width=380&height=400

ישבתי עליו והוא סופר-נוח מבחינת התמיכה וההתאמה לגב.

ליגה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישבתי עליו האמת שהרגיש לי קצת מוזר... משהו לא הסתדר לי וגם זכור לי שהוא היה יותר זול, היה איזה כלשהו.

אם אתה מוכן להשקיע 3000 שקל בכיסא, אל תשקיע אותו בכיסא של דר גב, לך לצרעה, לפחות תנסה ואחרי זה תחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אצלי בעבודה יש עשרות כיסאות מהדגם הזה:

http://www.dr-gav.co.il/?CategoryID=216&ArticleID=240

זה פאקינג 6500 ש"ח לכיסא!

miler2.jpg

אמור להיות "נחשב". איזה כיסא מעצבים "הרמן מילר איירון" כלשהו.

אני מודה שהוא מאוד מאוד נוח, אבל פאקינג 6500 ש"ח לכיסא!

גורם לFLEX שהבאתי למעלה להיראות זול...

ביבוא אישי אפשר להגיע ל-4500 ש"ח במשלוח ימי ואולי פחות אם לוקחים את הדגם הכי בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

קראתי את כל הדיון ואני גם מחפש לקנות כיסא שישרת אותי לזמן ארוך ויהיה כמה שיותר ידידותי לגב.

ראיתי את מספר ההמלצות הגבוהה ל-F15 של ווקסמן.

האם זה הכסא שכדאי לבדוק או שיש עוד דגמים שכדאי להתעניין בהם?

מה ההבדל בינו לבין ה matrix xl? הם נראים דיי דומים. גם דגם נראה דומה.

התקציב שלי הוא באיזור 600-1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IMG_0459.jpg

אני קניתי לפני בערך חצי שנה את הדגם F15 של וקסמן, הוא לא נראה כמו בתמונות שפורסמו פה, על הידיות של הכיסא שאני קניתי (ישירות מחנות המפעל של וקסמן בפ"ת) יש כיתוב של המילה WAXMAN ולא ציורים של מה כל ידית מבצעת כפי שניתן לראות בתמונה, דבר שנראה לי קצת תמוה!.

אני יכול להגיד שאחרי שימוש ממושך הבנתי שהכיסא הזה ממש ממש ממש לא נוח לי וממש לא תואם את צורת הישיבה שלי.

אני אולי אשמע אובר-ביקורתי או ממש דקדקן אבל אחרי כמה ימים ללא שינה מכאבי גב תאמינו לי שגם אתם הייתם נהיים ספצים!

אפרט את הסיבות:

1. נכון יש כיוונון לגובה המושב אבל הגובה הכי נמוך הוא מוגבל לרמה כזו שמאלצת אותי לשבת בזווית גדולה מ- 90 מעלות בברכיים זה אומנם בהתחלה לא מורגש אבל אחרי ישיבה ממושכת הכאבים מתחילים להווצר בגב התחתון וזה פשוט נוראי. אפשר להוסיף מדרך לרגליים אבל לי אישית זה מציק.

2. יש כוונון לידיות הידיים אבל המינימום הוא כלכך גבוה שאתה מחוייב להתקל בהן !!! גם אם אתה לא רוצה ידיות אתה לא יכול להוריד אותם למטה לגמרי עד קו אחרי קו המותניים.

3. משענת הגב מעוכלת בצורה נוראית ואין תמיכה כלל בגב התחתון זה כאילו לקחו את המשענת ואמרו איך נכער אותה (מלשון כערה) כך שיהיה פחות תמיכה לגב.

4. המושב מרופד יחסית אבל אחרי ישיבה ממושכת הוא גם מתחיל להרגיש קשה מדי.

בקיצור הכיסא הזה ממש לא מתאים לכל אחד ואלו שזורקים פה המלצות על ימין ועל שמאל ומפארים ומשבחים את הכיסא כנראה א. לא יושבים כלכך הרבה ! או ב. תלמידים ואין להם מה להתלונן זה הרבה יותר טוב מכיסאות בלימודים.

היתרון הגדול הוא שכרגע אני ממש סגור על מה שאני כן מחפש בכיסא ואשמח לקבל עוד המלצות חמות מאנשים שהיה להם את ה F15 וגם התאכזבו והחליפו למשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...