בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

מתאים לי אחד כזה אך אצטרך להחליף שולחן מחשב או לשים את הכורסא על בלוקים

אני בדיוק עומד לבנות את כל פינת העבודה שלי מחדש, אז יש לי את ההזדמנות לעשות את התכנונים המתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכסא שעידן צילם זה צרעה

יש לי כזה והוא עלה לי לדעתי 350 ש"ח אני יושב עליו כבר כמה שנים לפעמים עד 15-18 שעות כמעט ברצף. והכסא מתפקד אותו דבר.

מומלץ בחום!

נראה ממש אחלה...הבעיה שכולם נמצאים במרכז בת"א או בבני ברק, בכל מקרה כנראה שיש עכשיו ששווה לבדוק,

אני לא רואה כל כך את ההבדל בין הווקסמן לצרעה זה נראה ממש אותו הדבר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה הכסא של צרעה ממש לא עולה 350 ש"ח אם כבר 1500 ש"ח., זה דגם מלגה והוא יקר מאוד..לא יודעת מאיפה קנית ב350 ש"ח..

הכיסא בתמונה הוא כיסא מדגם יובל של צרעה.. דגם ישן שבזמנו (2007) עלה 450 - 500 ש"ח, איך אני יודע? כי אני כרגע יושב על אותו כסא

אפשר להפוך את הכיסא יש מדבקה מתחת .. רשום את השם של הדגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן כבר לא מייצרים את הדגם יובל ...והכי דומה לו בחזות זה המלגה,ואגב יובל לא עלה גם בסכומים האלה...הוא היה פי 2 יותר יקר

בקיצר, מה ההכרעה, צרעה או וקסמן.??

המלגה לא דומה לו בכלל, אם כבר ריאלטו, למלגה יש מנגנון סלייד, מנגנון זווית שלילית, והתאמת המנגנון נדנוד למשקל היושב כל זה בנוסף לדברים הבסיסים שיש ביובל.

אולי מבחינת המשענת ומראה חיצוני נטו המלגה דומה ליובל.. אבל שוב מה שמייקר את הכסאות זה המנגנונים שלהם ואפשרויות כיוונון, לכן אם אתה עושה השוואה אז היובל = ריאלטו אתה יכול גם להתקשר לצרעה ולברר לא נראה לי שזה סוד מדינה.

בכל מקרה אני ישבתי גם על הווקסמן F15 והוא גם היה ממש נוח (לא לסתלבט - עבודה נטו), מה שכן האיכות בנייה הרגישה לי קצת זולה, אולי זה בגלל שישבתי על כיסאות תצוגה שהיו שם שנים והמצב לא היה מלבב, לא יודע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...