בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 14 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

קיבלתי אתמול את הf15, נהנה ממנו נורא. יכול להיות שהסטנדרטים שלי נורא-נורא נמוכים, מפני שישבתי על כסא מחורבן כמה שנים טובות. הבדל של שמים וארץ. נהנה מכל רגע. הזמנתי דרך האתר, הגיע אחרי שבוע פלוס מינוס. ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, אז ווקסמן לא מוכרים בירושלים. רק פ"ת ובני ברק.... השאלה היא אם זה "בטוח" להזמין מבלי לבחון אותו קודם =/

מישהו מכיר/יודע משהו על הכיסאות כאן? זו חנות שיש לה גם סניף בירושלים:

http://www.office-style.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
נסה את זה - הרבה יותר נוח:

http://www.dr-gav.co.il/?CategoryID=216&ArticleID=1704

doubel_back.jpg

תגיד קנית אותו בסוף? היום ישבתי עליו והוא באמת מיוחד, מאוד נוח. אני מאוד מתלבט בינו, שהוא סטייל מנהלים שאפשר להתרווח, לבין דגם אחר שהוא יותר כסא תלמיד סטנדרטי בדומה לוקסמן (דגם שנקרא פוקוס). נראה שלכל סוג יתרונות משלו שאין לאחר.

מעניין אותי איך הוא לאורך זמן, האם הוא באמת נוח גם לאורך זמן, מעבר לשניה שישבים עליו והוא מרגיש מצויין.

המחיר שלו כבד מאוד, יותר ממה שתכננתי אבל אני שוקל אותו ברצינות.

הייתי היום בדר גב ובאוטלט של וקסמן.

הכסאות של וקסמן טובים מאוד למחיר, אחלה כסאות, אבל בדר גב מצאתי שני כסאות שאהבתי יותר, הבעיה שהמחיר גבוה משמעותית.

אני מתלבט אם יש טעם לקפוץ לצרעה שכנראה יקרים.

בדר גב, חוץ מהכסא המיוחד הזה והפוקוס היו כמה נחמדים, המטרו, אקטיב, e-chair. הבעיה שהם מנהלים, כאלו להתרווח. אני מפחד שבעבודה ממושכת הם לא יהיו טובים כמו כסא עבודה רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע הייתי באאוטלט של ווקסמן. קניתי בסוף את ה F-15. באמת מאוד נוח. אני ממש לא מומחה בדברים האלה והכסא מחשב הקודם שלי היה איזה משהו בן 15 שנה עודפים מאיזו חברת הייטק שפשטה את הרגל. לפי מה שהבנתי מאנשים שמתעסקים בזה יותר ממני, מחיר כזה(650 שקל) עבור כיסא משרדי באיכות באמת טובה(למרות המראה ה"פשוט") זה דבר מעולה. אני יודע שעד שקניתי את הווקסמן פחות או יותר התלבטתי בין כל מיני כסאות דיפו/אייס עד ה-300 ש"ח. אבל הבנתי שזה משהו שאני יושב עליו רוב שעות היממה(אני גם עובד בעיקר מהבית) וגם הגב שלי די חשוב לי בפני עצמו. בקיצור, ממליץ ליסוע לנסות. חבל שאין להם משווקים ובשביל לנסות חייבים להגיע לבני ברק או פ"ת... Oh well.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אז מקריאת השרשור ומכוון שהלכת לווקסמן אז הלכתי לבקר בצרעה.

בחנתי כמה דקות ישיבה בשני הכסאות שנדונו פה : דגם יובל (שזה שם מסחרי לקבלני משנה. בחנות צרעה יש לו שם אחר)

וגם נבחן דגם מלגה (מה שהבחור מעלי קיבל כמתנה מאשתו)

היובל עולה כ 650 והמלגה 1600 ש"ח. יש שם עוד עשרות דגמים אחרים אבל החלטתי להתמקד במה שנידון פה.

ההבדל העיקרי שמצאתי:

בדגם היקר יש ריפוד ויסקו ג'ל. איך זהיתי: אחרי דקת ישיבה בערך אתה מרגיש שמשהו משתנה שם למטה. משהו שוקע לאיטו. מיד זהיתי את זה מכרית השינה שקניתי. גם אצלה קורה תהליך כזה ברגע שהיא קצת מתחממת.

בדגם הזול יש את הספוג הרגיל. הוא יורד מיד וזהו.

האמת: זה לא שווה הבדל של 1000 ש"ח. כרית ויסקו ג'ל למיטה אמורה עולה לכל היותר 100 ש"ח לצרכן (למרות שבחוברות המבצעים אוהבים למכור אותן ב 200 ש"ח) . עלויות הייצור שלה בטח נמוכות פי כמה.

ההבדל כנראה טמון בעוד איזה 5 ידיות כיוון שלא קיימות בדגם הזול. כולל ידית לבצע שיפוע שלילי (קידמי) לאלה מאיתנו עם כאבי גב תחתון (יסביר לך המוכרן: זה משנה את חלוקת העומס) .

את יתר הידיות ותפקידן אני בטוח שכל אחד יכול לקרוא באתר החברה . אבל תזכרו שכל ידית עולה 200 ש"ח.

הגלגלים כמובן מסיליקון (60 ש"ח) והשמן במנוף מיוצר עבור נאס"א.

אני חושב שמה שמייקר את כל הכסא זה מנגנון ההתנדנדות שבדר"כ לא קיים בדגמים הפשוטים מאד. אהה כן, הכסא שוקל כמו יציקת פלדה . אולי רמז לאריכות ימים, אולי סתם מלאו אותו בעופרת.

בכל מקרה בנתיים לקחתי את המלגה היקר אבל מעניין להשוות אותו עם ה F-15 שהזכירו פה.

האם ב F-15 יש מנגנון נדנוד (כזה שנשענים אחורה והוא חוזר) ?

מקווה שבקרוב יצא לי לעבור בווקסמן. בצרעה נותנים 3 שנות אחריות (לא כולל ריפוד. לא שאי פעם התקלקל לי מנגנון, אפילו בכסאות הזולים. תמיד הריפוד הולך קודם).

רק להשוואה: בעבודה אני יושב על כסא גרמני דומה שעלותו 2000 ש"ח. אני לא מצליח להבין את התמחור. לא מצאתי הבדל תהומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשביל זה יש את הידית השמאלית... אוקיי... כי בחנות נדמה לי שהוא הראה לי שזה מזיז את המושב עצמו קדימה אחורה ולא הצלחתי לגרום לזה לפעול. אינטרסטינג. לא ברור לי למה(to what) זה ישמש אותי, אבל מעניין לדעת שזה קיים לפחות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...