בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
המלגה לא דומה לו בכלל, אם כבר ריאלטו, למלגה יש מנגנון סלייד, מנגנון זווית שלילית, והתאמת המנגנון נדנוד למשקל היושב כל זה בנוסף לדברים הבסיסים שיש ביובל.

אולי מבחינת המשענת ומראה חיצוני נטו המלגה דומה ליובל.. אבל שוב מה שמייקר את הכסאות זה המנגנונים שלהם ואפשרויות כיוונון, לכן אם אתה עושה השוואה אז היובל = ריאלטו אתה יכול גם להתקשר לצרעה ולברר לא נראה לי שזה סוד מדינה.

בכל מקרה אני ישבתי גם על הווקסמן F15 והוא גם היה ממש נוח (לא לסתלבט - עבודה נטו), מה שכן האיכות בנייה הרגישה לי קצת זולה, אולי זה בגלל שישבתי על כיסאות תצוגה שהיו שם שנים והמצב לא היה מלבב, לא יודע..

כן, הסתכלתי רק מבחינה חיצונית

לסיכום, המחירים של צרעה בהשוואה לווקסמן ולדגמים שדיברנו עליהם הרבה יותר יקרים, אם היינו מדברים על השוואה באותו יחס ודגמים זהים אולי זה היה יותר רלוונטי

וליותר מפורט:

מלגה/ריאלטו/סי 3 /=1500 - 800 ש"ח

F15= ש"ח600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנצל שאני לא ממש תורם לפורום, אבל בכל זאת - לי יש כיסא שמשמש אותי כבר חמש שנים ויותר, מאופיס דיפו. בזמנו קניתי אותו ב-600 ש"ח, היום לדעתי

הוא כבר לא קים בקולקציה. מרופד, עם משענות יד רחבות, נוח, מאסיבי, משענת גב ענקית ופשוט יציב. אחלה דבר, חבל שאין אותו היום בשום מקום (בדקתי בכמה חנויות

לאחותי ולא מצאתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז המוכרת בווקסמן שיקרה לי מה אני יגיד לך..

והיא זאת שהעלתה את העניין דרך אגב לא אני.

כמה אנשים מהחברה אמרו לי וגם באופיס דיפו אמרו לי את אותו הדבר, למה שהם ישקרו??? איזה אינטרס

...אז לא יודעת מה לומר לך, בכל מקרה המחירים שונים אז עדיף בכל מקרה לא לקנות באופיס דיפו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...