בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

11,500 ש"ח

טוענים שזה הכיסא של אובמה חח

GGI-Concorde-Presidential-ThePresidentsChair.jpg

מ-ה?!

אתה רציני?.... ואני כבר חשבתי שאני מתקשר אליהם ביום ראשון ואם זה עולה בין 2000-3000 ש"ח אני מזמין את זה כבר עכשיו...

איך ביעסת אותי עכשיו אוף...

ידוע לך כמה זה עולה במקרה?

http://www.tzora-global.com/%D7%9E%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You sure know how to pick a [THE] chair, my friend.

אתה מחמיץ את היעוד שלך. :)

ולא ידוע לי. תריץ חיפוש בגוגל.

סוכריות נתן בטראד השני לינק עם כסאות מעניינים במחירים סבירים:

http://www.kisaot.co.il/category-c-4/%D7%9B%D7%A1%D7%90-%D7%9E%D7%A0%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9D.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You sure know how to pick a [THE] chair, my friend.

אתה מחמיץ את היעוד שלך. :)

ולא ידוע לי. תריץ חיפוש בגוגל.

סוכריות נתן בטראד השני לינק עם כסאות מעניינים במחירים סבירים:

http://www.kisaot.co.il/category-c-4/%D7%9B%D7%A1%D7%90-%D7%9E%D7%A0%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9D.html

כן ראיתי את מה שהוא נתן, הייתי כבר כמעט בכל אתר אפשרי שמציע מגוון של כיסאות, ווקסמן, מיליון, ד"ר גב וכו'

אבל כשאתה רואה כיסאות כמו הקונקוד והמקסימה אתה מבין שמדובר בליגה אחרת לגמרי.

אני יום ראשון אדבר אתקשר אליהם, אם המחיר של המקסימה לא יעבור את רף ה2500 ש"ח אני כנראה אזמין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום ספק הוא יעבור את הרף הזה.

כסאות פשוטים יותר של גלובל מתחילים בערך במחיר הזה. הכסא הזה תוצרת קנדה ומיועד לישיבה ארוכה מאוד וזה יקפיץ את המחיר.

גם בחו"ל הוא לא זול

http://www.officeanything.com/Global-Maxima-II-Chair-2438-16-p/gl-2438-16.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום ספק הוא יעבור את הרף הזה.

כסאות פשוטים יותר של גלובל מתחילים בערך במחיר הזה. הכסא הזה תוצרת קנדה ומיועד לישיבה ארוכה מאוד וזה יקפיץ את המחיר.

גם בחו"ל הוא לא זול

http://www.officeanything.com/Global-Maxima-II-Chair-2438-16-p/gl-2438-16.htm

ואו אז אני ממש אבל ממש חי בסרט, טוב מה לעשות.. על איכות משלמים...

אני אשמח אם תציעו לי כיסאות דומים שמיועדים לישיבה ממושכת ותומכים במשקל כבד כמו המקסימה \

קונקוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו אז אני ממש אבל ממש חי בסרט, טוב מה לעשות.. על איכות משלמים...

אני אשמח אם תציעו לי כיסאות דומים שמיועדים לישיבה ממושכת ותומכים במשקל כבד כמו המקסימה \

קונקוד.

אני ממליצה לך ללכת לחנות ולבדוק בעצמך כי לכל אחד מתאים משהו אחר, אני הלכתי ובדקתי שעות ובסוף החלטתי שF15 הכי מתאים לי,

חשוב לדעת מה הגובה שלך, מה הצרכים שלך, האם הכסא מתלבש לך טוב, האם הוא מתאים לכל העונות (מבחינת איכות הבד ), ומאפשר לך גמישות של הפעלה(ידיות , משענת וכדומה)

יש אנשים גם שחשובה להם החזות של הכסא, וזה גם מעלה את המחיר...

יש דגם נוסף ובסוף החלטתי שלא מתאים, אבל הרבה אנשים לקחו את הדגם הזה, הוא מתאים דווקא לאנשים גדולים יותר, ...לכן אתה צריך לבדוק בעצמך

איך שאני רואה את זה יש תמורה מלאה למה ששלמתי

האמת שגם 600 ש"ח זה מחיר שבחיים לא חשבתי שאני אוציא על כסא למחשב.אבל בתכלס לעומת הכסא הקודם שלי אין מה להשוות בכלל וגם זה לישיבה ממושכת אז היה שווה להשקיע. אני גם לא רואה צורך להוציא יותר על כסא למחשב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליצה לך ללכת לחנות ולבדוק בעצמך כי לכל אחד מתאים משהו אחר, אני הלכתי ובדקתי שעות ובסוף החלטתי שF15 הכי מתאים לי,

חשוב לדעת מה הגובה שלך, מה הצרכים שלך, האם הכסא מתלבש לך טוב, האם הוא מתאים לכל העונות (מבחינת איכות הבד ), ומאפשר לך גמישות של הפעלה(ידיות , משענת וכדומה)

יש אנשים גם שחשובה להם החזות של הכסא, וזה גם מעלה את המחיר...

יש דגם נוסף ובסוף החלטתי שלא מתאים, אבל הרבה אנשים לקחו את הדגם הזה, הוא מתאים דווקא לאנשים גדולים יותר, ...לכן אתה צריך לבדוק בעצמך

איך שאני רואה את זה יש תמורה מלאה למה ששלמתי

האמת שגם 600 ש"ח זה מחיר שבחיים לא חשבתי שאני אוציא על כסא למחשב.אבל בתכלס לעומת הכסא הקודם שלי אין מה להשוות בכלל וגם זה לישיבה ממושכת אז היה שווה להשקיע. אני גם לא רואה צורך להוציא יותר על כסא למחשב,

בסופו של דבר כל אחד והצרכים שלו, יכול להיות שאם היה לי תקציב יותר גבוה הייתי לוקחת משהו אחר,

600 ש"ח על כיסא ממש לא יקר לדעתי, תחשבי על זה ככה, הדבר הכי חשוב בעמדת המחשב שלך הוא הכיסא, הוא זה שיעזור לך לשמור על הגב שלך, כרגע את לא חושבת על זה ככה כי אני ואת עדיין די צעירים, אבל בעוד 20-30 את תביני שלהשקיע בכיסא איכותי זו השקעה משתלמת לטווח הארוך.

בנוגע ללכת לחנות ולבדוק את הכיסאות זה לא בדיוק עובד ככה, אני זוכר שקניתי כיסא בACE שעלה 500 ש"ח לפני שנה בערך, שישבתי עליו בחנות הוא הרגיש לי מאוד נוח, אבל אחרי שקניתי אותו וישבתי עליו 6+ שעות בממוצע כל יום הבנתי כמה גרוע ומסוכן לגב שלי הוא יכול להיות.

סבלתי הרבה מכאבים בגב התחתון בגלל הכיסא הזה והבטחתי לעצמי שאין מצב שאני קונה כיסא על סמך רושם ראשוני בלבד.

מחר בבוקר אני אתקשר לצרעה ואני אברר מחירים ואם יש להם סניף באזור שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

600 ש"ח על כיסא ממש לא יקר לדעתי, תחשבי על זה ככה, הדבר הכי חשוב בעמדת המחשב שלך הוא הכיסא, הוא זה שיעזור לך לשמור על הגב שלך, כרגע את לא חושבת על זה ככה כי אני ואת עדיין די צעירים, אבל בעוד 20-30 את תביני שלהשקיע בכיסא איכותי זו השקעה משתלמת לטווח הארוך.

בנוגע ללכת לחנות ולבדוק את הכיסאות זה לא בדיוק עובד ככה, אני זוכר שקניתי כיסא בACE שעלה 500 ש"ח לפני שנה בערך, שישבתי עליו בחנות הוא הרגיש לי מאוד נוח, אבל אחרי שקניתי אותו וישבתי עליו 6+ שעות בממוצע כל יום הבנתי כמה גרוע ומסוכן לגב שלי הוא יכול להיות.

סבלתי הרבה מכאבים בגב התחתון בגלל הכיסא הזה והבטחתי לעצמי שאין מצב שאני קונה כיסא על סמך רושם ראשוני בלבד.

מחר בבוקר אני אתקשר לצרעה ואני אברר מחירים ואם יש להם סניף באזור שלי.

ראשית כל המחיר המקורי של הכסא הוא 800 + ש"ח, ועכשיו היה את המבצע, אז ביחס לתמורה אני חושבת שזה מחיר סביר , כסא חיקוי או דומה נמכר באופיס דיפו במחיר יותר גבוה.

ישבתי גם על כמה כסאות יקרים בהרבה ולא היה כזה הבדל משמעותי בעיניי ביחס לתמורה, הרבה מהמחיר קשור גם לעיצוב של הכיסא ולווא דווקא לנוחות

אני לא יודעת איזו בדיקה עשית, אבל בדקתי גם את הכסאות של ACE והרגשתי שמדובר באיכות ממש נמוכה של כסאות, גם היקרים ביותר שהומלצו שם שעלו 800 ש"ח

ולכן הבנתי שעדיף לקנות כיסא במקום שמתמחה בייחוד לתחום הזה יש לו שם וותק,

לא ישבתי 5 דקות לבדיקה אלא הרבה זמן תאמין לי, תוך כדי השוואה ממושכת, ביררתי כמובן גם לפני כן וקיבלתי המלצות של אנשים שישבו על הכיסא לטווח הרחוק, מאחר וממשיכים לייצר את הכיסא הזה ויש לו שם ברור שזה גם השפיע ונתן לי אינדיקציה,

דבר נוסף קראתי כתבה שעזרה לי וכיוונה איך לבחור כיסא לישיבה ממושכת (אני לא מוצאת כרגע את הכתבה)

למשל חשוב מאוד שתהיה תמיכה לגב התחתון ושלא יהיה מרווח בין המשענת לבינו וכן הלאה.

ודבר אחרון,

אני חושבת שלווא דווקא הכיסא הוא הגורם לכאבי הגב שלך, לפעמים מדובר בעוד פרמטרים, כמו למשל המרחק בין השולחן לבין הכיסא והאם אתה גם עושה הפוגות בעבודה....

זה כמו בכל דבר שקשור למחשב, יש לי עכבר למחשב שעלה לי 100 והיו לי כאבים בשורש כף היד ואז הלכתי לקנות עכבר אורגונומי של לוג'יטק שעלה לי 250 ש:ח וגיליתי שהוא יותר גרוע אז חזרתי לישן תוך כדי התנהלות שונה ....אז לא תמיד המחיר קובע או המוצר עצמו, אלא אופן ההתנהלות שלך איתו.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל המחיר המקורי של הכסא הוא 800 + ש"ח, ועכשיו היה את המבצע, אז ביחס לתמורה אני חושבת שזה מחיר סביר , כסא חיקוי או דומה נמכר באופיס דיפו במחיר יותר גבוה.

ישבתי גם על כמה כסאות יקרים בהרבה ולא היה כזה הבדל משמעותי בעיניי ביחס לתמורה, הרבה מהמחיר קשור גם לעיצוב של הכיסא ולווא דווקא לנוחות

אני לא יודעת איזו בדיקה עשית, אבל בדקתי גם את הכסאות של ACE והרגשתי שמדובר באיכות ממש נמוכה של כסאות, גם היקרים ביותר שהומלצו שם שעלו 800 ש"ח

ולכן הבנתי שעדיף לקנות כיסא במקום שמתמחה בייחוד לתחום הזה יש לו שם וותק,

לא ישבתי 5 דקות לבדיקה אלא הרבה זמן תאמין לי, תוך כדי השוואה ממושכת, ביררתי כמובן גם לפני כן וקיבלתי המלצות של אנשים שישבו על הכיסא לטווח הרחוק, מאחר וממשיכים לייצר את הכיסא הזה ויש לו שם ברור שזה גם השפיע ונתן לי אינדיקציה,

דבר נוסף קראתי כתבה שעזרה לי וכיוונה איך לבחור כיסא לישיבה ממושכת (אני לא מוצאת כרגע את הכתבה)

למשל חשוב מאוד שתהיה תמיכה לגב התחתון ושלא יהיה מרווח בין המשענת לבינו וכן הלאה.

ודבר אחרון,

אני חושבת שלווא דווקא הכיסא הוא הגורם לכאבי הגב שלך, לפעמים מדובר בעוד פרמטרים, כמו למשל המרחק בין השולחן לבין הכיסא והאם אתה גם עושה הפוגות בעבודה....

זה כמו בכל דבר שקשור למחשב, יש לי עכבר למחשב שעלה לי 100 והיו לי כאבים בשורש כף היד ואז הלכתי לקנות עכבר אורגונומי של לוג'יטק שעלה לי 250 ש:ח וגיליתי שהוא יותר גרוע אז חזרתי לישן תוך כדי התנהלות שונה ....אז לא תמיד המחיר קובע או המוצר עצמו, אלא אופן ההתנהלות שלך איתו.

בהצלחה

רגע רגע רגע....... את זו שיש לך F15 של ווקסמן?

אני לא אומר שהוא לא כיסא טוב, אבל זה כיסא לילדים.

אני מחפש משהו בליגה אחרת, משהו שיכול לתמוך בגוף של גבר ולא של מתבגרים.

אני זוכר את הכיסא הזה ממקום העבודה הקודם שלי, אם את שואלת את דעתי, זבל תעשייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...